Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1533 2992

    Wysłany: 12 lutego 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane, musimy wierzyć, że ten transfer będzie dla nas szczęśliwy. Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Wczoraj położna mi mówiła że jak są skurcze to śmiało brać nospę i magnez. Ja ciągle stosuję .
    Kamilja mam nadzieję, że konsultacja wyjaśni coś w temacie kropeczka. Robisz badanie progesteronu przy okazji Bety? Wszędzie mówią że suplementacja daje efekty po 3 miesiącach stosowania. Na pewno bym sprawdziła poziom DHA czy nie trzeba suplementować. Koenzym Q10, melatonina, NAC. Dużo się mówi o mleczku pszczelim. Wiadomo dodatkowo witaminą D, magnez, kwas foliowy.

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • kamilja Autorytet
    Postów: 420 504

    Wysłany: 12 lutego 2025, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie suplementuje DHA, kwas foliowy, wit d, b 12 plus teraz zmieniłam sobie suplement ciążowy i biorę z Healthlabs. Czy koenzym q10 i nac można suplementowac również po transferze czy to typowo przygotowanie do punkcji?

    Starania od 2021
    👩🏼 30 🧔🏻 28

    12.2024- kwalifikacja do rządowego IVF
    15.01 poczatek stymulacji
    17.01 I monitoring (lewy jajnik 6 🥚, prawy 2🥚)
    20.01 II monitoring 6l🥚, 5p🥚
    23.01 III monitoring
    25.01 punkcja: pobrano 13🥚
    30.01 transfer świeży 🍀

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 lutego 2025, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia kocia mi doktorek sam kazał przyjechać na wizytę kontrolną 3 dni po punkcji 😉

    Insane, przykro mi, ale wierzę, że Kropek, który wczoraj zagościł już zostanie z tobą! 🤞🤞🤞
    I oczywiście MagdaLena za twojego Kropka też ogromne kciuki 🤞🤞🤞

    Kamilja ja brałam przed punkcja tylko koenzym Q10, NAC, Wit D i metafolian

    kamilja, kicia_kocia lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 12 lutego 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Kamilja, byłaś na becie?

    Dzwonili do mnie z kliniki i niestety nie mamy żadnej śnieżynki. Ale czułam, że tak będzie, więc przyjęłam to ze spokojem.

    Boli mnie dzisiaj brzuch od rana 😞

    Insane bardzo mi przykro 🫂 natomiast wierzę ,że ten który jest już i Ciebie jest na tyle silny,że zagości na dobre 🤞😊💚

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 12 lutego 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilja wrote:
    Ja wlasnie suplementuje DHA, kwas foliowy, wit d, b 12 plus teraz zmieniłam sobie suplement ciążowy i biorę z Healthlabs. Czy koenzym q10 i nac można suplementowac również po transferze czy to typowo przygotowanie do punkcji?


    Ja odstawiłam Q10 ,dzień przed punkcja wzięłam ostatnia tabletkę. Od punkcji tylko kwas foliowy, wit.d ,omega ,magnez , b-komplex

    kamilja lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 12 lutego 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilja ja biorę folian, d3 + k2, b12, omega 3, selen, jod, maślan sodu i probiotyki, bo gdzieś tam czytałam że trzeba też zadbać o jelita, żeby witaminy się lepiej wchłaniały.

    kamilja lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1220 2594

    Wysłany: 12 lutego 2025, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane przykro mi, że nie udało się z drugim Kropeczkiem ☹️ liczmy na to, że transfer się powiedzie i niepowodzenie z drugim nie będzie takie ciężkie 🫂

    Kamilja ja przed punkcja brałam cały pakiet: omegę, Q10, D3, kwas foliowy, magnez, cholinę, Wit. C, B-complex, jod, cynk z selenem. Po punkcji przestałam brać Q10 bo mi się skończył, a dołączyłam NAC i Wit E.

    kamilja lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4092

    Wysłany: 12 lutego 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane, tym mocniej trzymam kciuki za kropka który jest z tobą 🍀 Przykro mi że ten drugi nie dotrwałał do mrożenia ❤️‍🩹🫂

    Ja się umówiłam na jutro do lekarza na kontrolę jajników, bo dziś dosc mocno męczył mnie brzuch po punkcji. Już popołudniu ledwo siedziałam na spotkaniu taki balon mi się zrobił 😥 Po pracy musiałam leżeć 🫤 Mam nadzieję, że to chwilowe i jutro brzuch będzie sie kierować w stronę normalności. Najwnie zapisałam się na jutro na lekkie ćwiczenia 🤪🤣 i oczywiście już odwołałam, bo przeceniłam tempo rekonwalescencji 🤦🏻‍♀️

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 lutego 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Insane, tym mocniej trzymam kciuki za kropka który jest z tobą 🍀 Przykro mi że ten drugi nie dotrwałał do mrożenia ❤️‍🩹🫂

    Ja się umówiłam na jutro do lekarza na kontrolę jajników, bo dziś dosc mocno męczył mnie brzuch po punkcji. Już popołudniu ledwo siedziałam na spotkaniu taki balon mi się zrobił 😥 Po pracy musiałam leżeć 🫤 Mam nadzieję, że to chwilowe i jutro brzuch będzie sie kierować w stronę normalności. Najwnie zapisałam się na jutro na lekkie ćwiczenia 🤪🤣 i oczywiście już odwołałam, bo przeceniłam tempo rekonwalescencji 🤦🏻‍♀️

    Mam nadzieję, że to nie hiperka a jeśli już to, że tylko delikatna 😉 dobrze, że Cię doktorek szybko przyjmie

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4092

    Wysłany: 12 lutego 2025, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam fuksa, bo okazało się, że jutro jest ostatni dzień przed urlopem 😱
    Też mam nadzieję, że to nie hiperka a np. za dużo siedzenia przy biurku.

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Insane, tym mocniej trzymam kciuki za kropka który jest z tobą 🍀 Przykro mi że ten drugi nie dotrwałał do mrożenia ❤️‍🩹🫂

    Ja się umówiłam na jutro do lekarza na kontrolę jajników, bo dziś dosc mocno męczył mnie brzuch po punkcji. Już popołudniu ledwo siedziałam na spotkaniu taki balon mi się zrobił 😥 Po pracy musiałam leżeć 🫤 Mam nadzieję, że to chwilowe i jutro brzuch będzie sie kierować w stronę normalności. Najwnie zapisałam się na jutro na lekkie ćwiczenia 🤪🤣 i oczywiście już odwołałam, bo przeceniłam tempo rekonwalescencji 🤦🏻‍♀️


    Takie dolegliwości mogą występować nawet do tygodnia i jest to normalne . Generalnie po 2-4 dniach ból i dyskomfort powinien się zmniejszać. No chyba ,że bol jest faktycznie mocny to może to świadczyć o jakiejś hiperce.
    Miałaś tez sporo pęcherzyków więc myślę ,że jajniki potrzebują trochę czasu na regenerację. 😊

    Ja do dziś jeszcze co jakiś czas mam taki ból ala miesiączkowy i czasem zakuje mnie jajnik ale normalnie funkcjonuje. Brzuch też mam dalej trochę wydęty i taki pełny ale widzę ,że z każdym dniem jest coraz lepiej.

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4092

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula, właśnie u mnie niestety trend jest odwrotny 🫤 Dziś bylo odczuwalnje gorzej niż wczoraj i w poniedziałek. Mam jedną hiperke za sobą, skończyło się w szpitalu, więc wolę nawet niepotrzebnie pojechać, ale sprawdzić, czy mi się tam płyn nie zbiera.

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5618 4513

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilja wrote:
    Ja wlasnie suplementuje DHA, kwas foliowy, wit d, b 12 plus teraz zmieniłam sobie suplement ciążowy i biorę z Healthlabs. Czy koenzym q10 i nac można suplementowac również po transferze czy to typowo przygotowanie do punkcji?
    Koenzym q10 tylko do punkcji(!) pozniej odstawiamy- moze zwiekszac komorki NK,a tego nie chcemy przed transferem. Co do NAC sie nie wypowiem bo nie zażywam

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Misiula, właśnie u mnie niestety trend jest odwrotny 🫤 Dziś bylo odczuwalnje gorzej niż wczoraj i w poniedziałek. Mam jedną hiperke za sobą, skończyło się w szpitalu, więc wolę nawet niepotrzebnie pojechać, ale sprawdzić, czy mi się tam płyn nie zbiera.


    Oczywiście, nie ma co ryzykować ,lepiej żeby lekarz Coś obejrzał. Mam nadzieję ,że wszystko będzie w porządku 🤞🍀😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Misiula, właśnie u mnie niestety trend jest odwrotny 🫤 Dziś bylo odczuwalnje gorzej niż wczoraj i w poniedziałek. Mam jedną hiperke za sobą, skończyło się w szpitalu, więc wolę nawet niepotrzebnie pojechać, ale sprawdzić, czy mi się tam płyn nie zbiera.
    To myslę, ze faktycznie lepiej pójść i sprawdzić jajniki.
    Tak jak czytam Wasze posty, to wychodzi na to że chyba żadna z Was nie dostała tych leków na zapobieganie hiperki co ja 🤔
    Ciekawe czemu ja dostałam...

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4092

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq, a co to za leki?

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Mq, a co to za leki?
    Ja dostałam Dostinex. Co prawda on ma zupełnie inne wskazania medyczne w ulotce, ale doktor mówił że "dziwnym trafem" ten lek też działa na uniknięcie hiperki

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4092

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jego się normalnie bierze na zbicie Prolaktyny, też go mialam przypisanego przy poprzedniej hiperce, ale nie mogłam brac bo byłam w ciąży. Zobaczymy, zagadam lekarza czy nie warto żebym to brala

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Tak, jego się normalnie bierze na zbicie Prolaktyny, też go mialam przypisanego przy poprzedniej hiperce, ale nie mogłam brac bo byłam w ciąży. Zobaczymy, zagadam lekarza czy nie warto żebym to brala
    Daj znać co Ci powie lekarz na wizycie :)

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1220 2594

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia_kocia oby to były tylko kiepskie dolegliwości po punkcji a nie hiperka ✊🏻 ale dobrze, że to sprawdzisz

    Dziewczyny stosujące kiedykolwiek luteinę podjęzykowo, bralyscie ja w jakims konkretnym odstępie od jedzenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2025, 22:27

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ