Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4108

    Wysłany: 17 marca 2025, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq, przykro mi 😥. Przytulam 🫂 Może faktycznie warto napisać do lekarza w temacie kontynuacji leków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 12:30

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1535 2993

    Wysłany: 17 marca 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq strasznie mi przykro :( Ja miałam betę 5 dnia i wiecie co usłyszałam, że jest kiepsko. 7 dni po transferze, czyli 2 dni po becie zrobiłam sikaniec i była biel, zadzwoniłam do kliniki i przesunęli mi badanie z 12 dnia po na 9 dni po, i właśnie ta beta negatywna z 9 dnia była podstawą do odstawienia leków. Ale pani koordynator, mówiła by na własną rękę nie odstawiać leków. Więc ja bym Mq leków sama nie odstawiła. Może zadzwoń do kliniki i podpytaj?
    Ja Wam powiem, że dużo osób narzeka na moją klinikę, że przemiał itp. Ale może dlatego, że ja jestem w tym małym gdyńskim oddziale, a nie w molochu w Gdańsku, to tam mówią do mnie Paniu Madziu na dzień dobry, w sensie, że pamiętają moje imię. Położne pamiętają moje cienkie żyły. Mamy swojego koordynatora i wystarczył jeden telefon i szybka reakcja na zmianę terminu wizyty.
    A w ogóle to Invicta wybudowała w Sopocie sanatorium, ja tam byłam na pobraniu krwi raz. I to dziewczyny sanatorium dla płodności! Serio. Jak byście chciały na tydzień przyjechać z partnerem i poprawić swoją płodność to za jedyne 1600 zł za dobę od osoby macie dowolną dietę ze zdrowymi koktajlami, 22 zabiegi, aromaterapię, jogę, konsultacje lekarskie itp. Ma to być wsparciem w trakcie invitro. Jak zobaczyłam cenę to zastanawiam się kto się skusi na pakiet?

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4108

    Wysłany: 17 marca 2025, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena, aż z ciekawości sprawdziłam co wchodzi w skład takiego pobytu. Pewnie to nie zaszkodzi, aczkolwiek takie rzeczy jak dieta, aktywność fizyczna, fizjoterapia robią robotę na co dzień a nie tylko na turnusie. Może to po prostu takie wakacje premium z focusem na płodność 😉

    A propos narzekania na kliniki to myślę ze o każdej z klinik można znaleźć i bardzo pozytywne i negatywne opinie. Najważniejsze jest to jak my się tam czujemy i nie ma co zmieniać swojego zdania na podstawie opinii innych. Każda z nas ma trochę inne potrzeby i wyobrażam sobie ze to co jednej z nas pasuje dla innych może być totalnym red flagiem i odwrotnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 14:49

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 marca 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ❤️ może tylko tak pro forma zrobię jutro rano jeszcze betę i wtedy zadzwonię do lekarza i odstawię leki :(
    Niby wiadomo, że transfer może się nie udać, ale za każdym razem negatywny wynik boli jak cholera :( 😢

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 15:17

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Karolove Autorytet
    Postów: 952 2062

    Wysłany: 17 marca 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziękuję dziewczyny ❤️ może tylko tak pro forma zrobię jutro rano jeszcze betę i wtedy zadzwonię do lekarza i odstawię leki :(
    Niby wiadomo, że transfer może się nie udać, ale za każdym razem negatywny wynik boli jak cholera :( 😢
    Dokładnie tak Kochana, nadzieja jest zawsze i ten negatywny wynik boli. Mocno Cię ściskam i wiem, co to za uczucie 🫂❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 15:19

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1535 2993

    Wysłany: 17 marca 2025, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq z doświadczenia wiem,że te kilka pierwszych dni to największy smutek. I potem przychodzi motywacja. Teraz musisz być dla siebie bardzo czuła. Odpuść to co nieważne a skup się na swoich uczuciach i potrzebach. Tak jak mi powtarzacie -to maraton i dobiegniemy do mety w swoim czasie. Choć wiadomo, że chciałoby się jak najszybciej skończyć bieg z medalem na szyi. Ale damy radę.

    Mq1991, Karolove, Nowa2024, Agnesss88 lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4516

    Wysłany: 17 marca 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq-🫂🫂🫂 przykro mi ...

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4516

    Wysłany: 17 marca 2025, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poki co to mamy 6 zarodkow z 5 doby , 3 z 6 doby i jeszcze 4 walczy 🥹🥹

    lara28, Karolove, MagdaLena88, kicia_kocia, Nowa2024, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 marca 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa świetny wynik 🥹 Ale będziecie mieć śnieżynek

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 marca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to możliwe, że pomimo takiej wielkiej dawki proga zaczyna mi się okres?? Dostałam teraz plamienia

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2595

    Wysłany: 17 marca 2025, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziewczyny czy to możliwe, że pomimo takiej wielkiej dawki proga zaczyna mi się okres?? Dostałam teraz plamienia
    A może to plamienie implementacyjne? I na pokładzie masz leniuszka? 🥹🙏🏻✊🏻

    Nie spotkałam się, żeby przy wysokim progu mógłby się zacząć okres. Generalnie plamienie może też być skutkiem ubocznym hormonów 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 16:25

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 17 marca 2025, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq właśnie może to plamienie implantacyjne?? 🤔 moim zdaniem najlepiej będzie zadzwonić do lekarza, będziesz miała spokojną głowę

    Paula wow ale wynik! 😍

    Mq1991, Pauuulaa lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 marca 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się dodzwonić do doktora, mam brać jeszcze wszystko przez dwa dni i powtórzyć betę.
    Chciałabym, żeby to było implantacyjne ale już raczej na to o parę dni za późno :(
    O tyle dobrze, że mamy jeszcze śnieżynki w zapasie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 17:55

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 17 marca 2025, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Udało mi się dodzwonić do doktora, mam brać jeszcze wszystko przez dwa dni i powtórzyć betę.
    Chciałabym, żeby to było implantacyjne ale już raczej na to o parę dni za późno :(
    O tyle dobrze, że mamy jeszcze śnieżynki w zapasie

    Kochana medycyna już wiele cudów widziała i różne rzeczy mogą się zadziać! Nie skreślaj jeszcze Kropka 🍀😘🤞 my tu wszyscy mocno trzymamy kciuki za małego leniuszka! 🤞🤞🤞

    Mq1991, Alicee2024, Pauuulaa, kicia_kocia lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4108

    Wysłany: 17 marca 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Dziewczyny czy to możliwe, że pomimo takiej wielkiej dawki proga zaczyna mi się okres?? Dostałam teraz plamienia
    Mq, ja miałam takie sytuacje w przeszłości że mimo luteiny i duphastonu zaczynał mi się okres. Takie plamienie to pewnie nie musi być okres, ale pewnie warto się skontaktować z klinika

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 952 2062

    Wysłany: 17 marca 2025, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq, czekamy do końca, może faktycznie to leniuszek 🤞🏻❤️

    Agnesss Ty masz już wynik bety?

    Pauuulaa piękna hodowla 😍

    Pauuulaa, Agnesss88, Nowa2024, Mq1991 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Agnesss88 Autorytet
    Postów: 401 975

    Wysłany: 17 marca 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mam wynik, dziś się chyba tak na prawdę dopiero denerwowałam bo ja kompletnie nie liczyłam na nic po tym transferze, i dlatego też w sobotę tak otworzyłam ten wynik trochę bez emocji.

    Ale beta chyba wyszła dobra bo 207, wg przelicznika i tego wykresu OVU w normie, z kliniki też odpisali że jest ok 🥹

    Na szczęście mój mąż mówi, że dla Niego to nic nie znaczy i wszystko może się wydarzyć i ten jego dystans mi się udziela 😀 Jak jestem sama i rozmyślam to mam milion myśli, milion obaw i czasami wybiegam z nimi zbyt daleko, boję się rozczarowania okropnie.

    Przykro mi, że dziś nie było tu dziś samych pozytywnych informacji 😟 😟😟

    Pauuulaa, kicia_kocia, Alicee2024, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    ♀️ 37 AMH 1,51
    ♂️ 36

    Starania od 2020 roku

    10-12.2024 - 3xIUI ❌

    13.01.2025 - Wizyta kwalifikacyjna do IVF ✔️
    21.02.2025 - start stymulacji 💉 Ovuleap, Menopur
    01.03.2025 Punkcja, z 10 pęcherzyków pobrano 5 oocytów, tylko 2 dojrzałe komórki, jedna się zapłodniła... Jedna blastka 🫶
    06.03.2025 Transfer zarodka 3bc
    9 dpt Beta 79, 11 dpt Beta 207, 13 dpt Beta 393, 15 dpt Beta 881, 19 dpt Beta 4221, 25dpt Beta 20448
    09.04.2025 - 6t 6d USG jest bijące ❤️🥹CRL 0,63 cm
    22.04.2025 - 8t 5d krwawienie 🥲 krwiak 3,2x1,75, zarodek z ❤️ CRL 2,26 cm
    05.05.2025 10t 4d krwiak 2,25x0,75, CRL 3,83
    19.05.2025 12t 4d CRL 5,91
    26.05.2025 Prenatalne, niskie ryzyka, Syn 💙
    30.11.2025 Syn na świecie ❤️ waga 3200 g 53 cm

    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 marca 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesss88 wspaniala wiadomość 🥹

    Agnesss88 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Karolove Autorytet
    Postów: 952 2062

    Wysłany: 17 marca 2025, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesss nie znam się na przyrostach ale wg tego, co mówisz to wygląda ładnie, gratulacje ☺️

    Rozumiem z tym dystansem, to jest jak mechanizm obronny, też staram się podchodzić na chłodno ale czasem nas ponosi i staram się schodzić na ziemię. Zazdroszczę, że już znasz wynik. Ja przed chwilą sprawdzałam i próbki chyba nawet jeszcze w laboratorium nie zarejestrowali bo się nawet nie pokazuje wynik w oczekiwaniu więc nastawiam się na jutro 🫣

    Co ciekawe powiedzieli mi w klinice, że jak będzie dobry przyrost to już mam nie powtarzać i przyjść do lekarza w przyszłym tygodniu- już się umówiłam. Z tego, co kojarzę wiele z Was robiło betę częściej, tylko nie wiem czy na własną rękę czy wytyczne są znów inne w różnych klinikach 🤔

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4516

    Wysłany: 17 marca 2025, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove wrote:
    Agnesss nie znam się na przyrostach ale wg tego, co mówisz to wygląda ładnie, gratulacje ☺️

    Rozumiem z tym dystansem, to jest jak mechanizm obronny, też staram się podchodzić na chłodno ale czasem nas ponosi i staram się schodzić na ziemię. Zazdroszczę, że już znasz wynik. Ja przed chwilą sprawdzałam i próbki chyba nawet jeszcze w laboratorium nie zarejestrowali bo się nawet nie pokazuje wynik w oczekiwaniu więc nastawiam się na jutro 🫣

    Co ciekawe powiedzieli mi w klinice, że jak będzie dobry przyrost to już mam nie powtarzać i przyjść do lekarza w przyszłym tygodniu- już się umówiłam. Z tego, co kojarzę wiele z Was robiło betę częściej, tylko nie wiem czy na własną rękę czy wytyczne są znów inne w różnych klinikach 🤔
    U mnie przy synie lekarz kazal tylko raz sprawdzic przyrost, pozniej mialam wizyte w klinice - potwierdzenie pecherzyka ciazowego w macicy, kolejna to byla potwierdzajaca zarodek- jeszcze na serduszko bylo za wczesnie. Ostatecznie serduszko potwierdzone bylo juz u prowadzacego. Wraz z beta robilam progesteron, zeby w razie czego szybko zareagowac. Ale.. ja ta pierwsza wizyte zrobiłam sobie zaraz po becie ,bo chcialam jak naszybciej uciekac na l4- pracuje w chemii, ktora jest m.in. rakotworcza i mutagenna...

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ