Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2595

    Wysłany: 26 marca 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

    Magdalena to bardzo zła wiadomość. Może dałoby się zagadać z doktorem zeby jeszcze w marcu wystawił receptę na całą stymulację? Bo to nie są małe podwyżki. I gdzie znalazłaś o tym info?

    Cześć ponownie Kama 😘
    Ja przy krótkim protokole zaczęłam stymulację 2dc więc jeżeli Tobie wypadnie okres w święta, to nie to żadnego znaczenia 😊 punkcje miałam akurat 14dnia stymulacji. Ale jej termin zależy od tego, jak 🥚 wypadają na monitoringach. O tym decyduje lekarz.
    Cieszę się, że trafiłaś na zaangażowana lekarkę 😉 to bardzo ważne żeby dobrze się czuć w gabinecie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 11:02

    Nowa2024, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1536 2994

    Wysłany: 26 marca 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa mocne mocne kciuki 🙃
    Kama pierwszą punkcję miałam 11 dnia cyklu czyli 9 dnia stymulacji. Jak będzie teraz? Dowiem się pojutrze jak pójdę na podgląd sytuacji;) pani doktor wspominała,że chcialaby coś zmienić w 2 fazie stymulacji także zobaczymy jak nam pójdzie;) na razie walczę od wczorajszego popołudnia z bólem głowy, i kojarzę, że poprzednio miałam takie same problemy, nie jajniki a głowa bolała.
    Alice ja już mam wszystko wykupione, po starych cenach, więc wyszło trochę ponad 300 zł. Ale od następnego wtorku miałabym dwa razy drożej ten Rekovelle za opakowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 11:02

    Nowa2024, Kama89wroc, Karolove lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 26 marca 2025, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama89 super że w końcu trafiłaś na dobra lekarkę! Co do punkcji to raczej nie da się tego oszacować. Ja mialam dopiero w 18dc (stymulacja od 2dc), bo 🥚trochę wolniej rosły. Więc rozstrzał jest spory ;)
    Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 11:21

    Kama89wroc lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1257 1865

    Wysłany: 26 marca 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za odpowiedzi !! 😘
    Jest tyle niewiadomych, a ja dopiero wszystkiego się uczę.

    Okres ma być 7 kwietnia i coś pani dr wspominała, że dobrze by było jakby się ciut spóźnił 😜

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 26 marca 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama u mnie punkcja była w 14dc a od 2dc miałam menopur i puregon 😉

    Jedziemy do kliniki 🥹🥹🥹
    Trzymajcie kciuki, bo teraz jeszcze doszła mi schiza, żeby z zarodkiem nic się nie stało przy rozmrażaniu

    Karolove, Alicee2024, kicia_kocia, Mq1991, MagdaLena88, Pauuulaa, Kama89wroc, Patisonek 25 lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Karolove Autorytet
    Postów: 952 2062

    Wysłany: 26 marca 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa 🤞🏻 daj koniecznie znać jak poszło 💚

    Witaj Kama! Super, że już niedługo ruszasz z tematem. U mnie punkcja była w 12dc, także jest to bardzo indywidualne. Uważam, że dobry i zaangażowany lekarz to połowa sukcesu, czujesz się wtedy bezpiecznie i zaopiekowana.

    MagdaLena88, kurde słabo z tymi podwyżkami. Patrząc na to jaki budżet został na to przeznaczony myślałam, że będzie taki sam proces przez czas trwania dofinansowania a tu takie info 😳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 11:38

    Nowa2024, MagdaLena88, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2595

    Wysłany: 26 marca 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove Ty też koniecznie daj znać po wizycie ✊🏻😍

    Kama jakbyś czegoś nie wiedziała, to śmiało pytaj 😃 po to mamy tą grupę 😊 no i jednak już doświadczenie też mamy 🙃
    Ogólnie to przy stymulacji można gdzieś tam przesunąć punkcje o dzień w jedną lub w drugą stronę. Więc nie ma się co martwić narazie.

    Karolove, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2123 4113

    Wysłany: 26 marca 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama, trzymamy kciuki za twoja stymulację 🤞🤞 Ja akurat mialam punkcje 11 dnia cyklu, więc jak widzisz rozstrzał jest dość spory.

    A propos tych cen leków to niefajna sprawa. Szczególnie że wszystkie wiemy że stymulacja to dopiero początek imprezy i kosztów 😕 MagdaLena, mam nadzieję ze ten temat juz totalnie nie będzie cie dotyczył.

    Nowa, ty pewnie już dojeżdżasz do Poznania. Planujesz potransferowe frytki🍟😄?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 12:46

    Nowa2024, MagdaLena88, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 26 marca 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Kama, trzymamy kciuki za twoja stymulację 🤞🤞 Ja akurat mialam punkcje 11 dnia cyklu, więc jak widzisz rozstrzał jest dość spory.

    A propos tych cen leków to niefajna sprawa. Szczególnie że wszystkie wiemy że stymulacja to dopiero początek imprezy i kosztów 😕 MagdaLena, mam nadzieję ze ten temat juz totalnie nie będzie cie dotyczył.

    Nowa, ty pewnie już dojeżdżasz do Poznania. Planujesz potransferowe frytki🍟😄?

    Mamy jeszcze jakieś 40 min do kliniki 😁 ale oczywiście frytki będą! 😁

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4517

    Wysłany: 26 marca 2025, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa mocne kciuki✊✊✊powodzenia kochana i smacznych fryteczek 🙂 nie mow tylko ,ze masz skarpety w ananasy 🤭🤭

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 26 marca 2025, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Nowa mocne kciuki✊✊✊powodzenia kochana i smacznych fryteczek 🙂 nie mow tylko ,ze masz skarpety w ananasy 🤭🤭

    Hahaha ja nie ale mąż ma dłuuugie skarpetki w prawilne ananasy hahaha

    kicia_kocia, Karolove, Kama89wroc, Patisonek 25, Pauuulaa lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1536 2994

    Wysłany: 26 marca 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję,że obędzie się bez kolejnej stymulacji. Na razie podchodzę do tego na dużo większym luzie niż poprzednio. Jednak człowiek zdobywa doświadczenie🤤;)
    Nowa poprzednio mąż kupił frytki w Burger Kingu i lepiej nie ryzykować, niech będą z Maca 😁

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4517

    Wysłany: 26 marca 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Hahaha ja nie ale mąż ma dłuuugie skarpetki w prawilne ananasy hahaha
    Hahaha i prawidlowo 🙈👏👏 no to musi byc sukces jak nic 🤞🍀

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4517

    Wysłany: 26 marca 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama- ja mialam stymulacje 12 dni,tzn w 12 dniu mialam juz punkcje. I dopiero sie jazda bez trzymanki zaczela. Ja nie wiem jak to przetrwałam ,ale hiperka zmiotka mnie z powierzchni. Gdyby nie ta hiperka to bylo wszystko naprawde znośne. Bralam jeden zastrzyk wieczorem i do tego jedna tabletke. Dwa dni przed pubkcja odstawilam tabletki i wtedy mialam jednorazowo 2 zastrzyki, a dzien przed punkcja brałam juz tylko tabletki( na hiperke i antybiotyk). W sumie bralam je przez kolejny tydzien.
    U mnie dosc nietypowo zaczeta stymulacja ,bo w 24 dc okresu nie dostalam przez cala stymulacje, dopiero teraz mam. 🙈 2 tygodnie po punkcji.

    Kama89wroc lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1536 2994

    Wysłany: 26 marca 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Kama- ja mialam stymulacje 12 dni,tzn w 12 dniu mialam juz punkcje. I dopiero sie jazda bez trzymanki zaczela. Ja nie wiem jak to przetrwałam ,ale hiperka zmiotka mnie z powierzchni. Gdyby nie ta hiperka to bylo wszystko naprawde znośne. Bralam jeden zastrzyk wieczorem i do tego jedna tabletke. Dwa dni przed pubkcja odstawilam tabletki i wtedy mialam jednorazowo 2 zastrzyki, a dzien przed punkcja brałam juz tylko tabletki( na hiperke i antybiotyk). W sumie bralam je przez kolejny tydzien.
    U mnie dosc nietypowo zaczeta stymulacja ,bo w 24 dc okresu nie dostalam przez cala stymulacje, dopiero teraz mam. 🙈 2 tygodnie po punkcji.
    A miałam się pytać 04.04 masz wizytę, to będziesz miała transfer na swoim cyklu ?

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 26 marca 2025, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już wiem dlaczego koło mojej kliniki wybudowali Maca 😂 u mnie fryteczek nie było no i wiadomo jak się transfer skończył. Przypadek? Nie sądzę 😂

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1536 2994

    Wysłany: 26 marca 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    To ja już wiem dlaczego koło mojej kliniki wybudowali Maca 😂 u mnie fryteczek nie było no i wiadomo jak się transfer skończył. Przypadek? Nie sądzę 😂
    U mnie były frytki ale z Burger Kingą. Po tym jak zatrulismy się ich kurczakiem podróż z Bieszczad do Trójmiasta była tragiczna🤣 powiedziałam mężowi że w życiu nawet keczupu od nich nie zjem. Ale jednak się przeproszę na te frytki. Też nie miałam skarpetek w ananaski, ale już zamówiłam. Także trzeba trzymać się tradycji!

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1536 2994

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    U mnie były frytki ale z Burger Kingą. Po tym jak zatrulismy się w Macdonaldziw kurczakiem podróż z Bieszczad do Trójmiasta była tragiczna🤣 powiedziałam mężowi że w życiu nawet keczupu od nich nie zjem. Ale jednak się przeproszę na te frytki. Też nie miałam skarpetek w ananaski, ale już zamówiłam. Także trzeba trzymać się tradycji!

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2595

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosz kurde, u nas przy pierwszym transferze były frytki z maca, i ja i mąż w skarpetkach w ananasy i klapa. Przy drugim podejściu tylko mąż miał skarpetki w ananasy, a zamiast frytek wjechało azjatyckie żarelko i czekamy na efekty 😃 obyśmy jednak nie padli ofiarą tradycji staraniowej 🤣

    Karolove lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4517

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    U mnie były frytki ale z Burger Kingą. Po tym jak zatrulismy się ich kurczakiem podróż z Bieszczad do Trójmiasta była tragiczna🤣 powiedziałam mężowi że w życiu nawet keczupu od nich nie zjem. Ale jednak się przeproszę na te frytki. Też nie miałam skarpetek w ananaski, ale już zamówiłam. Także trzeba trzymać się tradycji!
    Ejjj ja zamiennie biore kfc i jak widac syna mamy 🤣🤣 takze podmianka marek tez dziala 😂😂

    Karolove, Alicee2024, Mq1991 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ