Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4371

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila, ale piękna beta 🥹🥰 gratulacje!
    Niech kropek rośnie 🥹🍀

    Alice, przynajmniej dowiedziałaś się konkretów 😊

    Paula, niech kropek się mocno przyczepi 🍀❤️ i czekamy na cudowne wieści!

    Alicee2024, Pauuulaa, neila6 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • E_welka88 Autorytet
    Postów: 1272 1239

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neila piękna beta😍 trzymałam kciuki i trzymam dalej
    Bo nie ukrywam ale czasem was podczytyuje 😆

    Paula trzymam kciuki żeby kropuś został na pokładzie 😘😘

    Alicee2024, Pauuulaa, neila6 lubią tę wiadomość

    ♂️ wszystko ok

    ♀️PCOS, endometrioza jajnikowa, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, niski progesteron, wysoki estradiol bez względu na fazę cyklu

    ▶️ 1 IUI 03.2024 ❌
    ▶️ 2 IUI 04.2024 ❌
    ▶️ 3 IUI 05.2024 ✅

    12.05.2024 ⏸️ 😍
    16.05. -beta 51,05, 18.05. -beta 197,29, 21.05.- beta 894,80, 23.05.- beta 1808,30
    11.06.2024 💗
    04.07.2024 😍 4 cm szczęścia
    22.07.2024 7,22 cm 🥰 badania prenatalne
    31.07.2024 105g na 80% dziewczynka🩷
    28.08.2024 260g córeczka 🩷😍
    17.09.2024 II prenatalne 415g 🩷
    01.10.2024 613g 😍, 06.11.2024 1268g 🥰
    03.02.2025 jestem już na świecie 😍🩷

    age.png
  • nadzieja🖤 Znajoma
    Postów: 26 40

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy wy korzystacie z rządowego programu in vitro? Czy wszystko same opłacacie? 🤔

  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie lekarka zaleciła nospę by wyciszyć ewentualne skurcze macicy, zaczęłam brać w dniu transferu.
    Nadzieja chyba wszystkie tutaj korzystamy z programu..przeszłyśmy przez nieudane, płatne inseminacje i lekarze nas zakwalifikowali do in vitro.

    Nessie lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5626 4522

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Dziewczyny, a po co brałyście nospę i aspargin przed transferem? To zwiększa szanse?

    Nospa na skurcze macicy, tez te mikro,ktorych nie czujemy a sa. Chyba wieksze szanse na implantacje, oraz zmiejsza ryzyko pozamacicznej ciąży.

    Nessie lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • nadzieja🖤 Znajoma
    Postów: 26 40

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem tylko gdzieś przeczytałam o jakiś płatnych badaniach i tak zaczęłam się zastanawiać właśnie, bo ja jak narazie dopłaciłam tylko do leku Cetrotide 50%

  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1224 2602

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq standardowo daj znać co jutro powie lekarz 😊 czyli w czerwcu robisz głównie badania i jeżeli chodzi o lipiec, to wszystko zależy od konsultacji? 🥺

    Magdalena w sumie to wysłałam jej wszystko co miałam z badań. Ze 3 razy trafiła się morfologia (czasami ja dorzucałam do innych badań), Wit B12, B6, d3, kwas foliowy, żelazo, ferrytyna, tarczyca, prolaktyna, homocysteina, krzywa glukozowa i insulinowa (ale ja robiłam jakoś na jesieni). Plus wszystkie badania immuno i genetyczne, które są polecane na forach 😊
    Zapytała o moją suplementację i mówiła że mam już solidne podstawy i ze podejrzewa, że dieta też jest ok, skoro mam to wszystko w dobrych wartościach. A głównie podpytywałam ją o jakieś suple przeciwzapalne (w kontekście podwyższonej interleukina 6 to mówiła że nie widzi wskazań tylko uczula o dodanie probiotyków (je biorę, ale w sumie zapomniałam o nich dodać).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2025, 19:16

    Mq1991, Kama89wroc, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja tak, program rządowy ;) niestety on obejmuje tylko podstawy i takie rzeczy jak badania zarodków, badanie immunologiczne i w ogóle dalszą diagnostyka w przypadku niepowodzen jest płatna.

    Alice Tak, dokładnie 🫣 zapytam jutro jeszcze doktorka czy powinnam zrobić histero albo biopsję, bo skoro i tak czekam to może byłoby warto :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2025, 19:06

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5626 4522

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za podpowiedzi i wsparcie. Jak zwykle na was mozna liczyc ☺️ pobolewa mnie delikatnie podbrzusze, ale jestem zadowolona ,ze juz mam za soba to 🤭tez mam wielka nadzieje na sukces, ale juz planuje kolejny transfer. Az mnie dzis lekarz poprawil,ze poki co jeszcze wyniku tego nie znamy 🫣🫣

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja bezpłatna jest procedura, ale wszystko co dodatkowe trzeba opłacać samemu. Robiliśmy kariotypy to ponad 1000 zł, teraz ten zestaw kirów to wyszło 1200 zł. Suplementy do stymulacji to około 600 -700 zł miesięcznie, sam koenzym q10 to połowa tej kwoty. My będziemy badać zarodki to niewiadoma w sumie. Do tego czeka nas cross match, pakiet poronienia to znow koło 1500 zł. No i badanie receptywności endometrium I immunoreceptywności to będzie około 4 tysięcy złotych. Jeszcze dodatkowe konsultacje u lekarza prowadzącego, który nie przyjmuje w klinice tego dnia co trzeba i bach, jedziesz prywatnie. Już nie mówię o.psychologu, zdrowej diecie...

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5626 4522

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja duzy koszt odchodzi. Ale .. leki do stymulacji nie sa refundowane w 100% , badania te diagnostczne odplatne. Jezeli sprawnie wam pojdzie to wcale nie musicie w ta diagnostyke się zanurzać. Wszystko zalezne jest od konktenego przypadku tak naprawde. Ale na to ,ze nie poniesiecie zadnych kosztow bym nie liczyla. Nawet glupi progesteron przed transferem kosztuje...

    Nessie lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula to to prawda, u nas same leki do transferu to był koszt prawie 1000 zł/msc. Wlasnie głównie przez progesteron

    Nessie lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • neila6 Autorytet
    Postów: 254 476

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_welka88 wrote:
    Neila piękna beta😍 trzymałam kciuki i trzymam dalej
    Bo nie ukrywam ale czasem was podczytyuje 😆

    Paula trzymam kciuki żeby kropuś został na pokładzie 😘😘

    Dziękuję kochana, bardzo mi miło, że o mnie pamiętasz 😊❤️

    🙎‍♀️37 lat
    Amh 4,8
    Niedoczynność tarczycy
    🧔‍41 lat
    Obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ✅

    03.2024 - 1 IUI ❌
    04.2024 - 2 IUI ❌
    05.2024 - 3 IUI ❌

    Histeroskopia i cd138 - stan zapalny —> wyleczony ✅

    Styczeń 2025 kwalifikacja do programu in vitro

    Start stymulacji 17.02 💉 Menopur 150 + luteina
    28.02 punkcja ➡️ 24 kumulusy 🥚➡️12 komórek
    Mamy 7 zarodków
    ❄️❄️❄️❄️ BL.5.1.1
    ❄️❄️ BL.5.2.2
    ❄️ BL.5.1.2
    Przygotowania do transferu —-> estrofem, vizarsin, acard —-> estrofem, luteina, cyclogest, ovitrelle, clexane
    03.06 transfer ❄️ BL. 5.1.1.
    6 dpt - beta 58.7 🤞🙏
    8 dpt - beta 160.26 🥹☘️
    9 dpt - beta 174.8
    10 dpt - beta 238.86
    13 dpt - beta 681.22 🥹
    17 dpt - beta 3857 ☘️🥹
    24 dpt - beta 22 242 ☘️🥰
    20.06 USG pęcherzyk w macicy 💕
    27.06 USG jest ❤️
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1259 1867

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja🖤 wrote:
    Dziewczyny a czy wy korzystacie z rządowego programu in vitro? Czy wszystko same opłacacie? 🤔


    Hej 😊 tak, korzystamy z rządowego programu. Tylko trzeba pamiętać, że leki do stymulacji swoje kosztują. Są refundowane ale w moim przypadku leki przy pierwszej stymulacji to koszt 1010 zł + kilka stówek za suplementy.

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • E_welka88 Autorytet
    Postów: 1272 1239

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neila6 wrote:
    Dziękuję kochana, bardzo mi miło, że o mnie pamiętasz 😊❤️
    Jasne że pamiętam i ucieszyłam się że wróciłaś do starań.
    Wysłałam Ci kiedyś wiadomość prywatną ale chyba nie widziałaś 🤪

    neila6 lubi tę wiadomość

    ♂️ wszystko ok

    ♀️PCOS, endometrioza jajnikowa, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, niski progesteron, wysoki estradiol bez względu na fazę cyklu

    ▶️ 1 IUI 03.2024 ❌
    ▶️ 2 IUI 04.2024 ❌
    ▶️ 3 IUI 05.2024 ✅

    12.05.2024 ⏸️ 😍
    16.05. -beta 51,05, 18.05. -beta 197,29, 21.05.- beta 894,80, 23.05.- beta 1808,30
    11.06.2024 💗
    04.07.2024 😍 4 cm szczęścia
    22.07.2024 7,22 cm 🥰 badania prenatalne
    31.07.2024 105g na 80% dziewczynka🩷
    28.08.2024 260g córeczka 🩷😍
    17.09.2024 II prenatalne 415g 🩷
    01.10.2024 613g 😍, 06.11.2024 1268g 🥰
    03.02.2025 jestem już na świecie 😍🩷

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4371

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja🖤 wrote:
    Dziewczyny a czy wy korzystacie z rządowego programu in vitro? Czy wszystko same opłacacie? 🤔
    Tak, my z mężem korzystamy z rządowego programu 🙂
    Widzę, że dziewczyny już napisały jak to wygląda 😇😇
    Nie wszystkie leki są refundowane, tak samo badania. Ja też wydałam na samym początku około 1500 zł na wszystko. Ale patrząc na to ile byśmy musieli wydać, gdyby nie rządowy program, to to jest nic 🙂

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, chciałam dać Wam znać, że kontynuuję wątek męski na tym wątku, u nas też będzie chłopczyk 🥹🥹❤️❤️🩵🩵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2025, 08:55

    MagdaLena88, Daga121222, Mq1991, Pauuulaa, Staraczka99, neila6, kicia_kocia, E_welka88, Nowa2024, Kama89wroc, Alicee2024, Agnesss88, LS, Nessie, Paprykaa, Ola8999 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove wrote:
    Witajcie kochane, chciałam dać Wam znać, że kontynuuję wątek męski na tym wątku, u nas też będzie chłopczyk 🥹🥹❤️❤️🩵🩵
    Wspaniale ❤️💙 takie miałaś przeczucia? 🤭 czyli potwierdza się to co pisala Kicia_kocia, że po IVF rodzi się więcej chłopaków 🤭

    Karolove, Nowa2024, Paprykaa lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5626 4522

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove wrote:
    Witajcie kochane, chciałam dać Wam znać, że kontynuuję wątek męski na tym wątku, u nas też będzie chłopczyk 🥹🥹❤️❤️🩵🩵
    Piękna wiadomość!

    Karolove lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Wspaniale ❤️💙 takie miałaś przeczucia? 🤭 czyli potwierdza się to co pisala Kicia_kocia, że po IVF rodzi się więcej chłopaków 🤭
    W sumie to przeczucia mi się zmieniały 🤭 na początku myślałam, że dziewczynka ale potem szło w stronę chłopca bo i statystyka z IVF to potwierdza i u nas w rodzinie więcej mężczyzn 😉
    I dla tych z Was, które kiedyś pytały- pytałam się jeszcze raz lekarz dziś czy jest ok latać samolotem powiedziała, że jak najbardziej tak, także plany wakacyjne można kontynuować 😉

    Mq1991, Agnesss88, Nessie, Paprykaa lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ