Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Tak tak, ja nawet nie lubie surowych ryb 😃 tylko pieczone 😇

    Daga, to mamy trochę wspólnego - ja też lubię tylko pieczone i wegetariańskie sushi. I też jestem z Warszawy 😁 Na szczęście przestało padać, żeby teraz wyszło jeszcze słońce ☀️

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4374

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Daga, to mamy trochę wspólnego - ja też lubię tylko pieczone i wegetariańskie sushi. I też jestem z Warszawy 😁 Na szczęście przestało padać, żeby teraz wyszło jeszcze słońce ☀️
    O proszę bardzo 😁

    Nessie lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane to i ja dołączam do życzenia Wam miłego dnia i długiego weekendu jeśli jutro macie wolne 🌞 ja już wróciłam z wycieczek i w Krakowie cieplutko bez deszczu więc planujemy spędzić na tarasie większość dnia bo w centrum pewnie tłumy ludzi 😉

    Kicia_kocia a z tą histero u Ciebie to myślałaś prywatnie czy na NFZ?

    Daga121222, Nessie lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4129

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove, bede próbować prywatnie w klinice.
    Mialam kiedyś histero na NFZ, ale wtedy mój lekarz pracował w szpitalu i mnie tam "wcisnał" i sam mi zrobil histero. Mój obecny lekarz juz nie pracuje w szpitalu ginekologiczno-polozniczyn, wiec musialabym to zalatwiac sama, pewnie tez poczekac na sam zabieg. Trzeba bedzie zaplacic, ale przynajmniej zrobi mi to mój prof. i będzie w stanie wziąć pod uwagę to co zobaczy przy dalszych krokach.

    Karolove, Nessie lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5322 8914

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia kocia prof Spaczyński pracuje w szpitalu na Raszei w Poznaniu 😉

    Paula moim zdaniem powinnaś poczekać do konsultacji z lekarzem, żeby z czystym sumieniem odstawić leki.

    U nas dzisiaj ciepełko i słońce, trochę tylko wieje, ale ogólnie bardzo przyjemnie 😁 u nas brakuje wolnych weekendów więc mąż wziął się za malowanie altanki w ogrodzie, może do soboty się wyrobi, bo jest dość duża, plus przejechać wszystko na dwa razy wewnątrz i na zewnątrz to trochę zejdzie, a ja no „niestety” mu nie pomogę więc siedzę sobie na świeżym powietrzu w ogrodzie 😁
    Plus remontu kuchni jest taki, że nie trzeba nic gotować więc żywimy się zamówionym jedzonkiem także laba totalna 🤣

    Miłego weekendu! 😍

    neila6, kicia_kocia, Nessie lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Kicia kocia prof Spaczyński pracuje w szpitalu na Raszei w Poznaniu 😉

    Paula moim zdaniem powinnaś poczekać do konsultacji z lekarzem, żeby z czystym sumieniem odstawić leki.

    U nas dzisiaj ciepełko i słońce, trochę tylko wieje, ale ogólnie bardzo przyjemnie 😁 u nas brakuje wolnych weekendów więc mąż wziął się za malowanie altanki w ogrodzie, może do soboty się wyrobi, bo jest dość duża, plus przejechać wszystko na dwa razy wewnątrz i na zewnątrz to trochę zejdzie, a ja no „niestety” mu nie pomogę więc siedzę sobie na świeżym powietrzu w ogrodzie 😁
    Plus remontu kuchni jest taki, że nie trzeba nic gotować więc żywimy się zamówionym jedzonkiem także laba totalna 🤣

    Miłego weekendu! 😍
    Mecze jeszcze te leki...

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula współczuję :(
    Ja już 2 x przezylam cb wiec po prostu wiem, co czujesz.
    🫂🫂🫂

    Też Wam życzę miłego weekendu 🥰

    Ja idę na wesele jutro i zamierzam się dobrze bawić. 💃🏻
    Choć obawiam się znowu informacji o kolejnych ciążach, ale co zrobić…

    Agnesss88, Nessie, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4374

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Paula współczuję :(
    Ja już 2 x przezylam cb wiec po prostu wiem, co czujesz.
    🫂🫂🫂

    Też Wam życzę miłego weekendu 🥰

    Ja idę na wesele jutro i zamierzam się dobrze bawić. 💃🏻
    Choć obawiam się znowu informacji o kolejnych ciążach, ale co zrobić…
    To w takim razie dobrej zabawy! 🥳

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2127 4129

    Wysłany: 19 czerwca 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Kicia kocia prof Spaczyński pracuje w szpitalu na Raszei w Poznaniu 😉

    Tak, wiem. Klinika tez odsyla do Raszei w przypadku tematow wymagajacych szpitala. Ja mialam pierwsza histeroskopię robiona na Polnej. Wtedy moj owczesny lekarz sam zrobil mi zabieg i faktycznie nie musialam czekac na przyjęcie poza poczekaniem na kolejny cykl.
    W każdym razie dla mnie w tej chwili liczy sie czas i to zeby zabieg byl zrobiony przez mojego lekarza, wiec nie bede kombinować ze szpitala. Patrzac na dostępność prof. w klinice, mysle ze jego dostępność w szpitalu jest dość mocno ograniczona

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4374

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☀️
    Wczoraj miałam jakiś gorszy dzień, a to wszystko przez bliskie mi osoby, ale nie będę się w to zagłębiała. Za to dziś mam stresa przed jutrzejszym pierwszym badaniem 🥺 chce mi się płakać… boję się porażki. Wiem, że nie jestem jedyna, ale potrzebowałam o tym napisać.. ja mam dziś wolne, a mąż idzie do pracy, więc siedzę totalnie sama. Chyba prześpię cały dzień żeby tyle nie myśleć.

    Mam nadzieję, że Wasz dzień będzie bardziej pogodny ❤️

    Agnesss88, Paprykaa lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Cześć dziewczyny ☀️
    Wczoraj miałam jakiś gorszy dzień, a to wszystko przez bliskie mi osoby, ale nie będę się w to zagłębiała. Za to dziś mam stresa przed jutrzejszym pierwszym badaniem 🥺 chce mi się płakać… boję się porażki. Wiem, że nie jestem jedyna, ale potrzebowałam o tym napisać.. ja mam dziś wolne, a mąż idzie do pracy, więc siedzę totalnie sama. Chyba prześpię cały dzień żeby tyle nie myśleć.

    Mam nadzieję, że Wasz dzień będzie bardziej pogodny ❤️

    Nie martw się, nie jesteś sama. Ja już układam w głowie co zrobię jak nie będzie beta rosnąć:
    1) zacznę więcej ćwiczyć,
    2) zrobię pewnie biopsję endometrium
    3) pojadę na wczasy i się upiję 😆

    Pamiętaj, że zrobiłyśmy co mogłyśmy, reszta nie leży w naszych rękach.
    No i masz jeszcze 2 mrozaczki, mega Ci zazdroszczę, bo ja w razie niepowodzenia zaczynam od nowa 🥲
    Także głowa do góry, idź na spacer, do biblioteki, gdziekolwiek, żeby się wyrwać i nie myśleć 😚

    Daga121222, Alicee2024, neila6, Paprykaa lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4374

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessie wrote:
    Nie martw się, nie jesteś sama. Ja już układam w głowie co zrobię jak nie będzie beta rosnąć:
    1) zacznę więcej ćwiczyć,
    2) zrobię pewnie biopsję endometrium
    3) pojadę na wczasy i się upiję 😆

    Pamiętaj, że zrobiłyśmy co mogłyśmy, reszta nie leży w naszych rękach.
    No i masz jeszcze 2 mrozaczki, mega Ci zazdroszczę, bo ja w razie niepowodzenia zaczynam od nowa 🥲
    Także głowa do góry, idź na spacer, do biblioteki, gdziekolwiek, żeby się wyrwać i nie myśleć 😚
    Dobrze, że masz jakiś plan 🙂 ja w razie niepowodzenia pójdę zrobić histeroskopię 🫣
    Ogólnie masz dużo racji, ale musiałam się wyżalić 🫣

    Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko się powiedzie 😇✊🏻

    Nessie lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Dobrze, że masz jakiś plan 🙂 ja w razie niepowodzenia pójdę zrobić histeroskopię 🫣
    Ogólnie masz dużo racji, ale musiałam się wyżalić 🫣

    Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko się powiedzie 😇✊🏻

    Totalnie rozumiem. Ja miałam taki zjazd dwa dni temu wieczorem. Popłakałam się jak dziecko bo mąż mi powiedział żebym się nie ruszała jak robił mi zastrzyk... 😅 Serio. I musiałam włączyć sobie filmik żeby mógł dokończyć 🤦

    To nie nasza wina, to hormony!

    Ja Tobie również życzę powodzenia w betowaniu (ja chyba jutro jednak nie będę testować - dobrze mi się żyje w niewiedzy) 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2025, 08:17

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz oddalam krew na betę-mam nadzieje ,ze juz ostatnia 🥴

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nerwy przed testowaniem są całkowicie naturalne. Zresztą na takiej dawce hormonów ciężko zachować nerwy ze stali. Nie jesteście same, doskonale to rozumiemy i stres jest całkowicie naturalny. Bądźcie dla siebie wyrozumiałe i czułe.. zróbcie dziś sobie jakąś przyjemność.
    Paula nie lubię tego, ale mam nadzieję, że beta spadnie i przygotujesz się na kolejny cykl.
    Kicia dziś Będziesz kontaktować się z lekarzem?
    Mnie dziś mąż obudził o ..... 4 nad ranem..Przed 5 wyjechaliśmy z domu i o 6 byliśmy na Helu. Pusta plaża, cisza, spokój. Zjedliśmy zdrowa owsiankę w słoiku, to mąż zrobił. I spacerujemy sobie, już mam 10 tysięcy kroków. Zaraz jakaś herbatką, dalszy spacer i na 13 ruszamy do Jastarni na tradycyjną urodzinową pizzę. Tam jest taka wakacyjna filia warszawskiej pizzerii, jedna z 2 najlepszych neapolitańskich w Polsce. Także moje małe szaleństwo i odstępstwo od diety, vege pizza z grillowanym bakłażanem. Dziś kończę 37 lat, I chociaż moje AMH myśli co innego, ja na swój wiek się nie czuję 😅

    Nessie, Alicee2024, neila6, Paprykaa lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane rozumiem stres i niepewność, niestety jest to nieodłączny element tego procesu 😓🫂 I pierwszy transfer zawsze daje dużo nadziei i szczerze Wam życzę, że to właśnie ten ❤️
    Paula, kciuki za betę- tak jak prosiłaś, za opadającą.

    Powiem Wam, że byłam dziś rano oddać krew na tsh i ft4 na pewniaka, po czym zemdlałam 🥴 z lewej ręki krew nie chciała lecieć, z drugiej jak z kranu ale przez to kłucie zakręciło mi się w głowie i zjazd 😅 pierwszy raz coś takiego, pielęgniarki mnie dopiero wypuściły po 20 minutach 🫣

    MagdaLena88 - wszystkiego najlepszego rówieśniczko, życzę Ci wspaniałego dnia i przede wszystkim spełnienia marzeń o ciąży ❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2025, 09:03

    Nessie, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2541 4374

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że tutaj można Wam wszystko napisać 🥰
    Wiecie co? Popłakałam się i jakoś mi lepiej 😅 to chyba rzeczywiście hormony…

    Paula trzymam kciuki ✊🏻 - co prawda dziwnie mi się o tym myśli, ale oby był szybki spadek, żebyś mogła zacząć nowy cykl!

    Magdalena fajnie, korzystajcie 😍 to na pewno będzie super dzień!
    Wszystkiego najlepszego 🥳

    Karolove o kurczę 🫣 ale dobrze się czujesz?

    Nessie, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 954 2066

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Dobrze, że tutaj można Wam wszystko napisać 🥰
    Wiecie co? Popłakałam się i jakoś mi lepiej 😅 to chyba rzeczywiście hormony…

    Paula trzymam kciuki ✊🏻 - co prawda dziwnie mi się o tym myśli, ale oby był szybki spadek, żebyś mogła zacząć nowy cykl!

    Magdalena fajnie, korzystajcie 😍 to na pewno będzie super dzień!
    Wszystkiego najlepszego 🥳

    Karolove o kurczę 🫣 ale dobrze się czujesz?

    Tak tak, już wszystko ok, dzięki Daga☺️ to był chwilowy zjazd myślę, że kumulacja kilku czynników tj. Na czczo, pogoda, kłucie w ręce etc. Jak wyszłam to poszłam na Nowy Kleparz po truskawki i będziemy jeść po śniadaniu także dzień od razu lepszy 😉

    Agnesss88, Nessie, Daga121222 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5629 4522

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga, nessi - rozumiem was, stres przed beta/testowaniem jest ogromny. To naturalne, przeciez od tego wyniku tak wiele zależy.

    Koralova- łooo no to mialas przygode z rana. Mam nadzieje ,ze sie czujesz juz dobrze.

    Magdalena- wszystkiego dobrego, meza masz super. Fajnie potrafi zoorganizowac ci czas 🙂

    A u mnie wiadomosc do lekarza wysłała,czekam na dalsze wytyczne. Krew oddana. Ogolnie zajelam sie domem dzis. Zaraz na zakupy i juz moj maly kawaler oznajmił,ze chce na hulajnoge ☺️ takze pol dnia mam zorganizowane 😂😂
    Ja postanowilam wskoczyc na redukcję. Od stymulacji niestety na +4kg, a przy io ma to duże znaczenie. W moim przypadku to juz jakies 7-8%masy ciala. Takze od wczoraj wszedl cardio plus dieta z niskim ig-bardzo restrykcyjnie i redukacja kalori o 300. Musialam cos zmienic, poczulam taki wewnetrzny glos-jak kolwiek to brzmi- ze czas na zmiany .
    No fakt, moja prośba dosc nietypowa o spadku bety. Natomiast czasami trzeba się cofnąć o krok by pojsc dwa do przodu. Juz sie z taka sytuacja pogodzilam, widocznie to nie moj czas ☺️ ale bardzo ciekawa jestem bety, czy rosnie, czy juz spada. Wiadomo nie mam w zwiazku z tym transferem juz zadnych oczekiwan,poprostu czysta ciekawosc 😉

    Nessie, Karolove, MagdaLena88, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Nessie Autorytet
    Postów: 436 712

    Wysłany: 20 czerwca 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego Magdalena! Dużo zdrowia, miłości, oby wszystko ułożyło się po Twojej myśli i żebyś jak najszybciej została mamą 😚🍀

    Karolove, dobrze że nic się nie stało 😯

    Dziękujemy dziewczyny za zrozumienie.
    Miłego dnia wszystkim ☀️😄

    MagdaLena88, Karolove lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 +
    Mięśniaki, endometrioza III/ IV stopnia, niedoczynność tarczycy
    675 w PAI-1, C677T w MTHFR - hetero
    Niska ferrytyna
    Kariotypy OK ✅
    FraX OK ✅
    AMH 1,5 (10.24) -> 0,3 (01.25) -> 0,7 (03.25) -> 0,4 (06.25) -> 1,2 (09.25) -> 0,4 (01.26) -> 1,1 (03.26)

    👨🏻zdrowy ✅
    Starania od 2022 roku

    ***
    1 IVF
    2024 ->1 MII, degradacja, 0❄️

    2 IVF
    2025 ->1❄️ FET -> 8t 💔

    VIII -> biopsja endometrium -> zapalenie -> antybiotyk
    XI -> histeroskopia (adenomioza, zapalenie) -> antybiotyk

    3 IVF
    Il 2026 -> 2 x MI, degradacja, 0 ❄️

    ***
    Decyzja o AK
    Wyciszenie endometriozy?
‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ