Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌸🌸🌸IVF Sierpień 🌸🌸🌸
Odpowiedz

🌸🌸🌸IVF Sierpień 🌸🌸🌸

Oceń ten wątek:
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2476 6218

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy jeszcze siknąć dla pewności, skoro teraz o 19 jest taka kreska?

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 1298 1121

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ….

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2025, 19:53

    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 💔❤️‍🩹 , 9tc-💔 (7t2d) ♀️
    20.07.24 - transfer 4.1.1, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 46, 9dpt - 126, 11dpt - 266, 13dpt - 573, 19dpt - 2623, 20dpt - pęcherzyk ciążowy z zółtkowym, 24dpt - mamy 💗 7t6d - 💔(7t1d) ♂️

    🍂19.11.24🍂 - transfer 4.1.1, cykl naturalny
    5 i 6dpt - II , 8dpt - 204, 10dpt - 486, 22dpt - 24 293 🔥 27dpt - 💗
    8t3d - 2cm, 176 bpm, 10t5d - 4cm 🍓,
    11t4d - 5,5cm 🍋‍🟩12t - prenatalne - wszystko OK 🩵 14t4d - 110g, 17t4d - 220g, 19t6d - II pren - zdrowy chłopczyk, 380g
    38tc - Jest już z nami nasz mały tęczowy cud 🌈
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuli wrote:
    Mam jeszcze cztery😂 ale powiem szczerze, że po nim człowiek jest taki wyluzowany, trzeba znaleźć alternatywę...
    O, to na mnie chyba nie zadziałało, bo mi jedynie chciało się strasznie spać ciągle :)

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Od kogo dostałyście recepte na relanium ? Od gina, czy innego lekarza? :)
    Od lekarza, który zaleca Ci je brać :)

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiek2620 wrote:
    Dobra dziewczyny dzidziuś zdrowy. Czekamy jeszcze na wyniki z krwi. Kość nosową ok
    Przeziernosc karkowa ok,kości udowe na miejscu. Stópki i I rączki na miejscu.Tętno 167 ,69mm dziewczynki( na 90%)🙈🥰😍
    Dziś 12+4 a wg usg 13+1

    Nie wierzyłam że doczekam tego momentu. To był 10transfer! Trzymam za Was kciuki. Nie można sie poddawać!
    Ciesze się kochana bardzo 🥰🥰

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Dżuli Autorytet
    Postów: 1240 1523

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Od kogo dostałyście recepte na relanium ? Od gina, czy innego lekarza? :)

    Ja od gina, zalecił brać w dniu transferu i dzień po..

    Starania od 11lat (w klinice od 01. 2020)
    👫 35l i 37l
    Mąż: badanie nasienia OK
    Ja: Hashimoto 💊 Euthyrox 125

    Drożność jajowodów ✅

    3 x IUI [06-10.2021r] - 👎👎👎
    10.2021 decyzja o IVF💪
    05.11 punkcja- 13 🥚mamy ❄️❄️❄️
    10.11 transfer ET 5dniowa
    beta <1,20 😭
    13.12 Transfer ❄️
    beta <1,2😭
    16.02.2022 Transfer ❄️
    26.02.2022 beta 157 upragnione dwie kreski🥰
    21.03.2022 8+3 💔
    *MTHFR_677C>T układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * PAI-1 4G układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * Kariotypy- oboje ok
    Start II procedura lipiec 2022- 7🥚i tylko ❄️
    03.08.2022 transfer ET
    beta <1,20 😭
    * ANAXA5- oboje ok
    *Krzywa glu-in ok, ale włączony profilaktycznie glukopage xr
    III procedura start 22.10. protokół krótki
    07.11. transfer ❄️4.2.1.🙏🍍🍀
    Koniec marzeń 😭
  • Dżuli Autorytet
    Postów: 1240 1523

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    O, to na mnie chyba nie zadziałało, bo mi jedynie chciało się strasznie spać ciągle :)

    To też, ale jak wstanę to jest chill😁

    Starania od 11lat (w klinice od 01. 2020)
    👫 35l i 37l
    Mąż: badanie nasienia OK
    Ja: Hashimoto 💊 Euthyrox 125

    Drożność jajowodów ✅

    3 x IUI [06-10.2021r] - 👎👎👎
    10.2021 decyzja o IVF💪
    05.11 punkcja- 13 🥚mamy ❄️❄️❄️
    10.11 transfer ET 5dniowa
    beta <1,20 😭
    13.12 Transfer ❄️
    beta <1,2😭
    16.02.2022 Transfer ❄️
    26.02.2022 beta 157 upragnione dwie kreski🥰
    21.03.2022 8+3 💔
    *MTHFR_677C>T układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * PAI-1 4G układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * Kariotypy- oboje ok
    Start II procedura lipiec 2022- 7🥚i tylko ❄️
    03.08.2022 transfer ET
    beta <1,20 😭
    * ANAXA5- oboje ok
    *Krzywa glu-in ok, ale włączony profilaktycznie glukopage xr
    III procedura start 22.10. protokół krótki
    07.11. transfer ❄️4.2.1.🙏🍍🍀
    Koniec marzeń 😭
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Kiedy jeszcze siknąć dla pewności, skoro teraz o 19 jest taka kreska?
    To pierwsza taka krecha?

    Ja bym jeszcze poszła jutro rano. Ale tak jak Kasiek dla mnie clearblue najpewniejsze.

    Kiedy w końcu ten transfer?

  • AniMka Autorytet
    Postów: 2476 6218

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, rano była słabsza.
    Jutro idę na podgląd, no ale czy określimy moment tej owulacji to nie wiem, bo chyba jeszcze trochę...

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile się czeka na wynik biopsji po histero?

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuli wrote:
    Ja od gina, zalecił brać w dniu transferu i dzień po..
    Moze też będę miała to szczęście i mi przepisze 😂

    Dżuli lubi tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • Daylight Autorytet
    Postów: 485 557

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Dziewczyny, ile się czeka na wynik biopsji po histero?

    Ja czekałam ok 2 tyg.

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    age.png
    1 x IUI
    4 x IVF
    I transfer 07.05 FET 5.1.1 🍀
    7 dpt beta = 35,44
    9 dpt beta = 103,5
    11 dpt beta = 284,7
    19 dpt beta = 6280
    23 dpt - usg i migające małe ❤️
    8w0d - 1,6 cm człowieka
    10w2d - 3,5 cm
    11w4d - prenatalne ok, 5,3cm ❤️
    21w3d - II prenatalne ok, 430g ❤️
    23w4d - 680g ❤️
    27w4d - 1123g ❤️
    29w2d - 1360g ❤️
    31w4d - 1929g ❤️
    35w4d - 2455g ❤️
    36w3d - 3051g ❤️
    38w2d - 3436g ❤️
    39w1d - SN - 3430g, 53cm 🥰👶👨‍👩‍👧
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiaj Dziewczynki 🍀🤞🍀🤞🍀

    AniMka, AgulaM, KateM, Paula24, Cyg_Anka lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Leki stymulacyjne do in vitro powinno brać się o stałej porze. Zastanawiam się czy np. jak kolejnego dnia zrobię sobie zastrzyk np. pol godziny wcześniej lub później, to czy będzie mieć to jakieś znaczenie i wpłynie negatywnie na stymulacje? Jak wy do tego podchodzicie, robicie zastrzyki codziennie o tej samej godzinie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2022, 05:54

  • AniMka Autorytet
    Postów: 2476 6218

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tooo siup 🤸‍♀️ wstajemy i niech się dzisiaj dzieje dziewczyny🤞
    😘💞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2022, 06:07

    AgulaM, KateM, Paula24, Kaśka Furiatka, Cyg_Anka, Gusiaczek lubią tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • Dziuba1339 Autorytet
    Postów: 2154 1824

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Cześć dziewczyny. Leki stymulacyjne do in vitro powinno brać się o stałej porze. Zastanawiam się czy np. jak kolejnego dnia zrobię sobie zastrzyk np. pol godziny wcześniej lub później, to czy będzie mieć to jakieś znaczenie i wpłynie negatywnie na stymulacje? Jak wy do tego podchodzicie, robicie zastrzyki codziennie o tej samej godzinie?
    Mi lekarz mówił, że "mniej więcej" o tej samej porze, +/- godzinę różnicy zdarzało mi się robić 🙂 mimo to stymulacja udana 🙂 jedynie mega ważnym zastrzykiem było Ovitrelle- dokładnie 36h przed punkcją, wszystkie budziki byly w domu ustawione by podać go o 23 😂

    AniMka, nick nieaktualny, AgulaM lubią tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Piątek, 5.08
    Paula24 - USG🤰

    🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Dziuba1339, AgulaM, SySia32, KateM, Marrie9, Paula24, Angel24, Kaśka Furiatka, Przyjaciółka123, Cyg_Anka, AniMka, Gusiaczek lubią tę wiadomość

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dzień dobry!

    Piątek, 5.08
    Paula24 - USG🤰

    🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    ✊✊✊za dzisiaj ☀️
    Miłego dzionka laseczki 🤪

    SySia32, Paula24, AgulaM, Martitka3006 lubią tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Inka.8 Przyjaciółka
    Postów: 102 171

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj pierwsza dawka gonal 150 jakoś sprawnie to poszło :)
    Powiedzcie dziewczyny w którym dniu odczuwalyscie skutki stylumulacji ?

    Sarenka lubi tę wiadomość

  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka.8 wrote:
    Ja wczoraj pierwsza dawka gonal 150 jakoś sprawnie to poszło :)
    Powiedzcie dziewczyny w którym dniu odczuwalyscie skutki stylumulacji ?

    Na krótki protokole dopiero końcówka (ostatnie 2 dni), a na długim cały czas, ale od 11 dnia się nasiliło.
    Pamiętaj, ze to nie reguła i jak widzisz można przejąć dwie stymulacje całkiem inaczej 😉
    Powodzenia ✊

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ