Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 stycznia, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła beta: 3473.

    Ishildur lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 9 stycznia, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze w ostatnim czasie mamy non stop pod górkę.
    Ale chce zostawić troche światła dla każdej z Nas ❤️🎉
    Mam wreszcie wyniki bety 😊🍀
    86,4mlU/ml ❄️
    Rosnij Kropeczku ❄️

    ❄️Nie wiem co z nami bedzie, ale musimy sie cieszyć każda chwila razem 🥹❄️

    Totalnie_pogubiona, MoniaB, sylstaa, Liolia, letnia, BangBang, Loraa, Mary27, White1, Karolaaas, Nel_Krk, Linka89, Muczylando, merci, Estera95, LoliM, Nauśka, Biedronka321, Yahu, blaurita, Ishildur, Karo_27, Monixma, krakowiankq, niecierpliwa ..., jabk0va, Adirella, Honorka lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 9 stycznia, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Pytanie czy w klinice robią tą samą metodą / te same szczepy bakterii badają, co wymagaja w barskiej. Ja dopytywałam ich mailowo co i gdzie dokładnie zrobić i ostatecznie w diagnostyce wszystko robiłam.

    Jak coś to ma być zrobiona: chlamydia TRACHOMATIS, mycoplasma GENITALIUM, ureaplasma UREALYTICUM. Dodatkowo mam zanotowane że metoda PCR, nie SPP (niektóre placówki miały taki dopisek i już glupialam i dopytywałam po 3 razy Barska....) I wszystko z szyjki macicy, a ja w klinice teraz do drugiej procedury (minął rok) miałam tylko chlamydie jako wymaz z szyjki, nie miałam ureaplasma, mycoplasma badane z szyjki. Plus stopień czystości pochwy, więc jest to sprawdzane pewnie, ale z pochwy, nie szyjki jeśli dobrze rozumiem.

    Jeśli ktoś się bardziej zdoktoryzowal w tym temacie to będę wdzięczna za poprawienie🙂
    Bocian Szczecin robi zgodnie z wymagania Barska. Bo miałam kwalifikacje do zabiegu na podstawie wyników z kliniki. Dokładnie rok temu.

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 9 stycznia, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Przyszła beta: 3473.
    Kochana bardzo mi przykro 🥺🥺🥺💔

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 9 stycznia, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Wiem, ze w ostatnim czasie mamy non stop pod górkę.
    Ale chce zostawić troche światła dla każdej z Nas ❤️🎉
    Mam wreszcie wyniki bety 😊🍀
    86,4mlU/ml ❄️
    Rosnij Kropeczku ❄️

    ❄️Nie wiem co z nami bedzie, ale musimy sie cieszyć każda chwila razem 🥹❄️


    Gratuluję 💕💕💕💕
    Pięknie!!! 🥳💛

    Paula. lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 9 stycznia, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Przyszła beta: 3473.
    Przykro mi💔 trzymaj się🫂

    MoniaB, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 669 1204

    Wysłany: 9 stycznia, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Przyszła beta: 3473.

    🥺🥺🥺

    MoniaB lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 stycznia, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Malanowska w MjClinic nie robić histero czy minihistero. Wiem że miała gdzieś robić te zabiegi prywatnie ale temat ucichł. Więc nie wiem …
    Jeśli chodzi o wymazy/posiewy to faktycznie są one dłużej teraz ważne. Ale możesz spokojnie zrobić w klinice i dopłacić, ja robiłam przed każdym FET.
    Jak weźmiesz pakiet much + cytologia to wychodzi taniej, chyba 300 zł. Do tego biocenoza i posiewy razy 3 (50 zł +3x70 zł ).
    Chyba nic nie podnieśli z tego co wiem.
    Kochana a robić u PC przy wymazach tą biopsję czy sobie odpuścić i czekać do Janowca?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 stycznia, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Pytanie czy w klinice robią tą samą metodą / te same szczepy bakterii badają, co wymagaja w barskiej. Ja dopytywałam ich mailowo co i gdzie dokładnie zrobić i ostatecznie w diagnostyce wszystko robiłam.

    Jak coś to ma być zrobiona: chlamydia TRACHOMATIS, mycoplasma GENITALIUM, ureaplasma UREALYTICUM. Dodatkowo mam zanotowane że metoda PCR, nie SPP (niektóre placówki miały taki dopisek i już glupialam i dopytywałam po 3 razy Barska....) I wszystko z szyjki macicy, a ja w klinice teraz do drugiej procedury (minął rok) miałam tylko chlamydie jako wymaz z szyjki, nie miałam ureaplasma, mycoplasma badane z szyjki. Plus stopień czystości pochwy, więc jest to sprawdzane pewnie, ale z pochwy, nie szyjki jeśli dobrze rozumiem.

    Jeśli ktoś się bardziej zdoktoryzowal w tym temacie to będę wdzięczna za poprawienie🙂
    Miałam tak samo jak Ty i też to wszystko robiłam odpłatnie, za te wszystkie wymazy zapłaciłam około 700 zł w szpitalu w Poznaniu, zachodu trochę z tym było ale udało się ogarnąć to w miarę szybko, po półtorej tygodnia miałam wyniki wszystkie i mogłam zapisać się na teleporadę do Janowca.

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 stycznia, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Przyszła beta: 3473.
    Trzymaj się, dziś pełno negatywnych emocji za Tobą, daj sobie trochę czasu i odpocznij w spokoju.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 9 stycznia, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Miałam tak samo jak Ty i też to wszystko robiłam odpłatnie, za te wszystkie wymazy zapłaciłam około 700 zł w szpitalu w Poznaniu, zachodu trochę z tym było ale udało się ogarnąć to w miarę szybko, po półtorej tygodnia miałam wyniki wszystkie i mogłam zapisać się na teleporadę do Janowca.

    To ja miałam tak samo, podobna kwota, robiłam w diagnostyce, bo ciężko było wgl znaleźć wszystko w jednym miejscu.

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 stycznia, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Miałam tak samo jak Ty i też to wszystko robiłam odpłatnie, za te wszystkie wymazy zapłaciłam około 700 zł w szpitalu w Poznaniu, zachodu trochę z tym było ale udało się ogarnąć to w miarę szybko, po półtorej tygodnia miałam wyniki wszystkie i mogłam zapisać się na teleporadę do Janowca.
    Długo czekałaś na termin tej teleporady? No i po teleporadzie jak długo czekałaś na histero? Kurde mnie czas trochę goni i staram się jakoś to wszystko ogarnąć jak najszybciej. Bo jeszcze chwila o nie będę się kwalifikować na program rządowy.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 669 1204

    Wysłany: 9 stycznia, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20dpt beta 11 694 🤞🏼
    Trochę się uspokoiłam. Może wytrwamy do USG🥹

    Paula., merci, Karolaaas, Estera95, Nauśka, sylstaa, Biedronka321, Liolia, Linka89, Yahu, Nel_Krk, MoniaB, Mimi7, Mary27, blaurita, Pozytywna_, Karo_27, Monixma, niecierpliwa ..., jabk0va, Adirella lubią tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 9 stycznia, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    20dpt beta 11 694 🤞🏼
    Trochę się uspokoiłam. Może wytrwamy do USG🥹
    Dasz radę piękna beta. Trzeba nam dobrych wieści,

    Totalnie_pogubiona, MoniaB lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 stycznia, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Długo czekałaś na termin tej teleporady? No i po teleporadzie jak długo czekałaś na histero? Kurde mnie czas trochę goni i staram się jakoś to wszystko ogarnąć jak najszybciej. Bo jeszcze chwila o nie będę się kwalifikować na program rządowy.
    Nie, po wysłaniu wyników aktualnych dostałam za 2 dni telefon z barskiej, że teleporada będzie w tym samym tygodniu, trwało to 4 dni maksymalnie. Teraz też może pójdzie sprawnie, ale musisz spokojnie odczekać🤞. Dlaczego masz obawy co do korzystania z programu rządowego?

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • merci Autorytet
    Postów: 1279 2272

    Wysłany: 9 stycznia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, totalnie_pogubiona piękne macie wyniki ❤️

    Totalnie_pogubiona, Paula. lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    preg.png
  • Nauśka Przyjaciółka
    Postów: 85 207

    Wysłany: 9 stycznia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Przyszła beta: 3473.
    🫂🫂🫂🫂

    MoniaB lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2020
    💃🕺 po 30lat

    07.22 HyCoSy ok
    07.2023 - 1IUI ❌ 14dc zastrzyk Ovitrelle 8h przed IUI , stymulacja lametta 5-9dc na niepękniętych🥚🥚 (20mm i 18mm) ednometrium 6mm. Po IUI brać Estrofem, w 18dc potwierdzenie owulacji- pękły od potwierdzenia owulacji Estrofem+ Dupahton, Akard

    08.2023 - 2IUI❌ 15dc na niepękniętym 🥚(25-26mm) ednometrium 11mm, 6h przed IUI zastrzyk Ovitrelle, stymulacja lametta 5-9dc, monitoring w 13dc 23mm, 17dc monitoring pękło brać Duphaston, Akard

    🍀Start IVF styczeń 2025🍀
    10.01.25 wizyta kwalfikacyjna
    13.01.25 start stymulacji
    18.01.25 podgląd🥚około x9
    21.01.25 podgląd🥚około x14
    23.01.25 punkcja 💉🥚x15
    24.01.25 inf.🥚x6 zapłodnione
    1x5.1.1 i 3x 3.2.2
    28.01.25 I transfer ET 5.1.1 9dpt- 44,51 11dpt-35,04 13dpt-12,31 cb💔
    28.04.25 II transfer FET 3.2.2 ❌
    28.10.25 transfer odwołany-angina
    09.01.2026 III transfer FET 3.2.2 ❌
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 9 stycznia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Przyszła beta: 3473.

    Czyli jednak przeczucie Cię nie oszukało. 🥺 ogromnie mi przykro, trzymaj się 🫂🫂🫂

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 9 stycznia, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Kochana a robić u PC przy wymazach tą biopsję czy sobie odpuścić i czekać do Janowca?
    Po dwóch FET miałam zalecenie zrobić test IPLE z biopsji od Paśnika. Niestety (stety) próba pobrania przez PC na fotelu nieudana. Nie mógł przejść do macicy. Ja nalegałam, żeby próbował, ale on nie chciał - sporo krwi było i no bolało. Padła decyzja o histero z biopsją. Cuda na kiju w tym wyniku wyszły w tym stosie CD. Ale te najważniejsze wskazały przewlekły stan zapalny i wysokie NK. Histero nie wniosła nic.
    Druga biopsja już tylko CD138 miałam pobieraną podczas drugiej punkcji. Żeby nie robić na ślepo na fotelu. Wynik ujemny.
    Potem, po 3 FET w drugiej procedurze, już chciałam
    oka turbo specjalisty i stąd Barska i dr Zaczyk. I tam też miałam tylko wycinek na CD138, w obrazie minihistero niewielki stan zapalny, wynik z tego wycinka - ujemny.

    Także, według mnie ocena stanu zapalnego na podstawie obrazu w minihistero, wynik CD138 może wychodzić zakłamany. Ale to musi oceniać ktoś kto się zna.

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 9 stycznia, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Długo czekałaś na termin tej teleporady? No i po teleporadzie jak długo czekałaś na histero? Kurde mnie czas trochę goni i staram się jakoś to wszystko ogarnąć jak najszybciej. Bo jeszcze chwila o nie będę się kwalifikować na program rządowy.
    Ja 27.12 wysłałam papiery, następnego dnia informacja, że lekarz zakwalifikował na zabieg. A zabieg 8 lub 9 stycznia - już nie pamiętam dokładnie. Ale też nie Janowiec a Zaczyk, u którego można zarezerwować wizytę przez znanego lekarza (chyba wciąż ta opcja jest). No i byłam po nieudanym FET, więc idealnie kwalifikacja na koniec cyklu i bez problemu w nowym cyklu odrazu zabieg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 17:16

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ