Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍁🎃 IVF WRZESIEŃ 2024 🎃🍁
Odpowiedz

🍁🎃 IVF WRZESIEŃ 2024 🎃🍁

Oceń ten wątek:
  • malina999 Autorytet
    Postów: 987 1831

    Wysłany: 15 września 2024, 01:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka92 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Co uważacie na temat procedury z użyciem zamrożonych komórek? Z Waszego doświadczenia, jaka jest skuteczność? Czy faktycznie mrożenie osłabia oocyty?
    Doświadczenia nie mam, natomiast mój gin twierdzi, że mrożenie komórek jajowych je osłabia. Też gdzieś o tym czytałam. Natomiast to nie wyklucza ciąży.

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 15 września 2024, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a9eda27a29f89.jpg

    Cześć Dziewczyny! 🌻

    Niedziela to dzień, kiedy możemy na chwilę zwolnić, zatrzymać się i zastanowić nad tym, co przed nami. Dzisiaj nasz kalendarz jest pusty – to doskonały moment, aby skupić się na sobie, na relaksie i regeneracji. Niech ten dzień przyniesie Wam spokój, ukojenie i trochę odpoczynku przed nowym tygodniem pełnym wyzwań. 🌿💤

    Kalendarz na dziś:
    Dzisiaj brak wpisów w kalendarzu – cisza przed nadchodzącym, aktywnym tygodniem!

    Ciekawostka dnia:
    Czy wiedziałyście, że selen jest minerałem, który może wspierać zdrowie reprodukcyjne? Selen jest silnym antyoksydantem, który pomaga chronić komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, w tym komórki jajowe i plemniki. Badania pokazują, że odpowiedni poziom selenu może poprawić jakość komórek jajowych, a także wspomóc zdrową produkcję hormonów i funkcję tarczycy, co jest kluczowe dla utrzymania równowagi hormonalnej. Selen można znaleźć w orzechach brazylijskich, rybach, mięsie i jajkach, lub w formie suplementu diety. Regularne spożywanie produktów bogatych w selen może wspierać płodność i poprawić szanse na sukces IVF. 🥚🐟

    "Czasem w spokoju i ciszy odnajdujemy największą siłę na nadchodzące dni." 👶🤍

    Kingus 1, Ewela1986, Jeżóweczka, nick nieaktualny, Syla1990, Rakieta_P🚀, Marulka99, Klaudia9212, Yahu, Jenny93, Różyczka91, Siuleczka., Żabka🐸, aganieszkam, Puszkina, Midi, Angi90 , Lola93, nick nieaktualny, Polly733, Sarenka, KateM, Milagro ❤️‍🩹, Panna_Melodia, Luna_94🌛, Hania2010, Dariana, Effiii, Pola1986, I am waiting for a miracle lubią tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 15 września 2024, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymałam i siknęłam. Jest taki doslowie cień cienia jak sie dobrze przyjrzeć. Tesy facelle, 5dpt.

    Rakieta_P🚀, Miwka, Jenny93, Megan07, Różyczka91, aganieszkam, Midi, Angi90 , Migajka, Polly733, KateM, Milagro ❤️‍🩹, Lusiaa22, Groszek90, Sarenka, Luna_94🌛, Linka89, Muczylando, Dariana, Effiii, Joanna29 lubią tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 września 2024, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymałam i siknęłam. Jest taki doslowie cień cienia jak sie dobrze przyjrzeć. Tesy facelle, 5dpt.
    To zapraszam na betę 🍀✊

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Sisi30 Ekspertka
    Postów: 190 253

    Wysłany: 15 września 2024, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim, powiedzcie mi w jakim dniu miałyście punkcję jajników? Czy zabieg wykonany był rano czy popołudniu?

    👱‍♀️31 🧔30 oligozospermia, operacja zylakow ✅️
    AMH 3,8 hormony ok ✅️
    Punkcja 18.09.2024 r. ICSI
    23.09.2024 r. ET CB 😭
    zmiana kliniki
    6.03.25 -poczatek stymulacji
    15.03 punkcja , 🥚-24, 14❄️?
    FET 7.04 5BA. 4dpt Bhcg 0,8. 9dpt-38,7. 10dpt 31,5
    KIR Bx, ✅️2DS2,2DS4 (del.22bp)
    ❌️2DS1, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1
    FET maj ❌️ FET czerwiec ❌️ FET sierpień ❌️ FET wrzesień ✅️
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 15 września 2024, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    To zapraszam na betę 🍀✊
    Rakieta, u mnie nie ma labu otwartego w niedzielę 🫣 już bym biegła 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2024, 07:52

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Meggy88 Ekspertka
    Postów: 201 457

    Wysłany: 15 września 2024, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim.
    Dzisiaj mam 11 dpt

    https://zapodaj.net/plik-31hazI8ALX

    Czy to nie jest za marna trochę ta kreska jeszcze?
    Jutro idę na drugą betę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2024, 07:40

    aganieszkam lubi tę wiadomość

  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 15 września 2024, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka92 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Co uważacie na temat procedury z użyciem zamrożonych komórek? Z Waszego doświadczenia, jaka jest skuteczność? Czy faktycznie mrożenie osłabia oocyty?
    U mnie bez mrożenia były 3 blastki, z mrożenia komorek i nasienia były 4 takze reguły nie ma i w sumie z mrożonych mam małego , tyle że u mnie wyszła immunologia

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 15 września 2024, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy88 wrote:
    Dzień dobry wszystkim.
    Dzisiaj mam 11 dpt

    https://zapodaj.net/plik-31hazI8ALX

    Czy to nie jest za marna trochę ta kreska jeszcze?
    Jutro idę na drugą betę.
    Meggy a jaka byla pierwsza beta? I w ktorym dpt?
    Testy wypadaja różnie, z tego co dziewczyny mówiły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2024, 07:58

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Meggy88 Ekspertka
    Postów: 201 457

    Wysłany: 15 września 2024, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Meggy a jaka byla pierwsza beta? I w ktorym dpt?

    W 9 dniu, 150,5

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 15 września 2024, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy88 wrote:
    W 9 dniu, 150,5
    To piękny wynik ❤️ a jak wczesniejsze testy?

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Meggy88 Ekspertka
    Postów: 201 457

    Wysłany: 15 września 2024, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    To piękny wynik ❤️ a jak wczesniejsze testy?

    Też takie bladziochy... Szału nie ma, aż zaczełam się bać poniedziałkowej bety...

  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 września 2024, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    a9eda27a29f89.jpg

    Cześć Dziewczyny! 🌻

    Niedziela to dzień, kiedy możemy na chwilę zwolnić, zatrzymać się i zastanowić nad tym, co przed nami. Dzisiaj nasz kalendarz jest pusty – to doskonały moment, aby skupić się na sobie, na relaksie i regeneracji. Niech ten dzień przyniesie Wam spokój, ukojenie i trochę odpoczynku przed nowym tygodniem pełnym wyzwań. 🌿💤

    Kalendarz na dziś:
    Dzisiaj brak wpisów w kalendarzu – cisza przed nadchodzącym, aktywnym tygodniem!

    Ciekawostka dnia:
    Czy wiedziałyście, że selen jest minerałem, który może wspierać zdrowie reprodukcyjne? Selen jest silnym antyoksydantem, który pomaga chronić komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, w tym komórki jajowe i plemniki. Badania pokazują, że odpowiedni poziom selenu może poprawić jakość komórek jajowych, a także wspomóc zdrową produkcję hormonów i funkcję tarczycy, co jest kluczowe dla utrzymania równowagi hormonalnej. Selen można znaleźć w orzechach brazylijskich, rybach, mięsie i jajkach, lub w formie suplementu diety. Regularne spożywanie produktów bogatych w selen może wspierać płodność i poprawić szanse na sukces IVF. 🥚🐟

    "Czasem w spokoju i ciszy odnajdujemy największą siłę na nadchodzące dni." 👶🤍
    Kocham Te Twoje cytaty 🤍🤍🤍
    No i grafika 🤩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2024, 08:08

    Jeżóweczka, Lusiaa22, alittle lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 września 2024, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Dzień dobry wszystkim, powiedzcie mi w jakim dniu miałyście punkcję jajników? Czy zabieg wykonany był rano czy popołudniu?
    Pierwsza 11 dc, druga 12 dc .

    Zawsze rano - godz 8-9.

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 września 2024, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Rakieta, u mnie nie ma labu otwartego w niedzielę 🫣 już bym biegła 🙈
    Ojjj!!! Ja już z przyzwyczajenia uznaje, że wszyscy mają tak jak ja 24/7 🤦
    Jak daleko nie masz to mnie to zapraszam 😜

    Jeżóweczka lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 15 września 2024, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Ojjj!!! Ja już z przyzwyczajenia uznaje, że wszyscy mają tak jak ja 24/7 🤦
    Jak daleko nie masz to mnie to zapraszam 😜
    Rakieta jakies 500 km z hakiem 😂. A planowalam betę na wtorek, ale chyba nie wytrzymam i zrobię jutro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2024, 08:23

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Mała M. Przyjaciółka
    Postów: 78 243

    Wysłany: 15 września 2024, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Dzień dobry wszystkim, powiedzcie mi w jakim dniu miałyście punkcję jajników? Czy zabieg wykonany był rano czy popołudniu?
    Rano w 16 dniu cyklu.

    🙋🏼‍♀️
    40 lat
    Insulinooporność, tężyczka

    🙋
    40 lat
    Insulinooporność
    Słabe nasienie

    💕
    Starania od maja 2021
    07.2024 kwalifikacja do programu
    08.2024 stymulacja Menopur, Ganirelix
    09.2024 punkcja
    USG - polip do usunięcia przed transferem
    10🥚3❄️ 1×4BA 2x4BB 6 doba
    10.2024 histeroskopia 🆗️
    17.12.2024 transfer ❄️4BA (encorton, acard, estrofem, cyclogest, progesteron besins)
    27.12.2024 beta 10 dpt 12, progesteron 38,8
    30.12.2024 beta 1,1 😢
    27.02.2025 transfer ❄️4BB, (encorton, acard, estrofem, cyclogest, progesteron besins)
    10.03.2025 beta < 0,2 mIU/ml 😢
    05.05.2025 transfer ostatniej ❄️4BB (encorton, acard, estrofem, cyclogest, progesteron besins, clexane)
    15.05. 2025 beta 27,2
    17.05.2025 beta 28,8 cb 😢
    16.07.2025 start nowej procedury - długi protokół
    06.08.2025 stymulacja menopur, gonal, gonapeptyl
    19.08.2025 punkcja, PGT-A
    8🥚2❄️
    30.10.2025 transfer 4AB, euploidalny
    10.11.2025 beta HCG 445 mlU/ml ❤️
  • aewelinaa Ekspertka
    Postów: 125 158

    Wysłany: 15 września 2024, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Dzień dobry wszystkim, powiedzcie mi w jakim dniu miałyście punkcję jajników? Czy zabieg wykonany był rano czy popołudniu?

    W południe 14 dc

  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 września 2024, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Rakieta jakies 500 km z hakiem 😂. A planowalam betę na wtorek, ale chyba nie wytrzymam i zrobię jutro.
    To za daleko haha ale różne szaleństwa się robiło 😜

    Jeżóweczka lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 15 września 2024, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy88 wrote:
    Dzień dobry wszystkim.
    Dzisiaj mam 11 dpt

    https://zapodaj.net/plik-31hazI8ALX

    Czy to nie jest za marna trochę ta kreska jeszcze?
    Jutro idę na drugą betę.
    Nie patrz na testy, proszę! Uwierz mi na słowo, beta i tylko beta.
    A tu widzę, że jeszcze jakiś no name ten test. Więc wiarygodność jego słaba raczej...

    aganieszkam, Meggy88, Ścigacz lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ