Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂
Odpowiedz

🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂

Oceń ten wątek:
  • Dżasta94 Ekspertka
    Postów: 243 762

    Wysłany: 11 września 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94 wrote:
    Kiedy planujesz testy/bete? 🫢 trzymam kciuki za Was wszystkie 🤞🏼
    Teoretycznie mam zapisane, żeby pierwszą betę zrobić 20.09 :) Gdyby nie to, że w przyszłym tygodniu w środę i czwartek mam szkolenie to pewnie poszłabym w tych dniach ale od rana nie dam rady, więc pewnie kupię jakieś czułe testy ciążowe i od środy będę robić a w piątek 19.09 zrobię betę z krwi 😁 A Ty jak planujesz? 😊

    👱‍♀️ 31 👨33

    Starania od 2018.

    Niepłodność idiopatyczna.

    07.2025 - kwalifikacja do in vitro ☘️

    🗓️24.07 START ❤️
    💉Menopur
    💉Ovaleap
    💊Primolut Nor
    🗓️08.08 punkcja - ❄️❄️❄️❄️

    Przygotowanie do transferu:
    💊Lametta
    💉Ovitrelle
    💊Duphaston

    🗓️10.09 transfer (5-dniowa blastocysta)
    10 dpt - beta 38.83, progesteron 30.27
    12 dpt - beta 94.99, progesteron 27.64 (147%)
    14 dpt - beta 247.50 (162,8%)
    17 dpt - beta 1246.39 (194,3%)
    20 dpt - beta 3146 (153%)
    23 dpt - beta 7647 (143%)
    26 dpt - USG CRL 0.58 cm i ❤️

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 11 września 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Jejku pominęłam coś do kalendarza?🫣🫣🫣

    Nie ma sprawy :)

    Nowa31 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 11 września 2025, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta94 wrote:
    Teoretycznie mam zapisane, żeby pierwszą betę zrobić 20.09 :) Gdyby nie to, że w przyszłym tygodniu w środę i czwartek mam szkolenie to pewnie poszłabym w tych dniach ale od rana nie dam rady, więc pewnie kupię jakieś czułe testy ciążowe i od środy będę robić a w piątek 19.09 zrobię betę z krwi 😁 A Ty jak planujesz? 😊
    6/8 dpt muszę zrobić morfo dla Jarosz, dlatego wtedy pokuszę się o betę. A z testami jeszcze nie wiem 🫢 będzie kusić aby zrobić 😀
    Tak więc czekamy i czekamy 💪🏼

    Dżasta94 lubi tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Agaat Koleżanka
    Postów: 57 170

    Wysłany: 11 września 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki drugiej bety i mój entuzjazm trochę spadł… 😭

    10 dpt 150
    12 dpt 247

    Zaraz dzwonię do kliniki, ale mimo wszystko myślałam, że beta wystartuje i przyrost będzie większy, a nie na granicy.

    Starania od sierpnia 2023
    🧔‍♂️ 36 👩‍🦰 31

    🪄AMH: 2,45
    🪄 HSG ✅ oba jajowody drożne
    🪄 Lekko obniżona ruchliwość plemników
    🪄 Torbiel prawego jajnika 24 mm, mięśniak 10 mm

    Diagnoza: bezpłodność idiopatyczna

    IUI (letrozole+ovitrelle)
    05.25 r. ❌ 06.25 r. ❌ 07.25 r. ❌

    I PROCEDURA 🍀
    25.08. punkcja 🥚 x6
    ➡️ poprawnie zapłodnionych 3 ➡️ 2 prawidłowe zarodki 4.1.1 i 5.1.2. 🐥

    30.08.25 I transfer świeży 🐥 4.1.1.
    9 dpt ⏸️
    10 dpt beta 150 | 12 dpt 247 | 16 dpt 470 | 19 dpt 607 + widoczny pęcherzyk ciążowy | 30 dpt widoczne 0,57 cm zarodka z 🧡 - ❌ ciąża zatrzymana 9+0 💔

    24.01. II transfer 🐥 5.1.2.
    Beta 10 dpt 0 ❌

    II PROCEDURA 🍀
    17.04.26 punkcja 🥚 x8 ➡️ poprawnie zapłodnionych 6 ➡️ 1 prawidłowy zarodek 3 dobry ➡️ ❄️ 1 blastocysta na zimowisku

    20.04.26 I transfer świeży 🐥
    6 dpt ⏸️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2531 4664

    Wysłany: 11 września 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dziękuję:) Dam znać.
    (kalendarz nie uchwycił mojego dzisiejszego usg endometriozy)
    Powodzenia kochana✊

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 11 września 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi_** wrote:
    Ojej, przykro mi, az ciezko uwierzyc, ze po naturalnej ciazy, az takie problemy zajsc w kolejna. Zawsze mysle wtedy, czy to jakis cud byl, ze sie raz udalo.

    Na pewno sie uda! Nie ma innej opcji 🙂 trzymam mocno kciuki, aby tym razem sie juz udalo 🤍

    Ja tak samo ! Też myślę o synku w kategorii cudu ! Nie wiedziałam, że jest tyle osób które po pierwszej ciąży mają problem z drugą.

    Ja się aż boję ruszać immunologię :( Jedyne co kiedyś badałam to wszystkie te p-ciała na APS i były ujemne oraz p-ciała przeciw jakiejs tam osłonce i przeciwplemnikowe (ujemne)
    ANA1 mam dodatnie.
    No i miałam histeroskopię 9dc i miałam 1% NK (a wg mojej gin nie powinno być w ogóle)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2025, 11:35

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Melania94 Ekspertka
    Postów: 229 523

    Wysłany: 11 września 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was brała Prograf w dawce większej niż 2 mg dziennie ?

    👩 31 lat
    PCOS, brak jajowodu, badania ✅ badania immuno : Interleukina 1 lekko podwyższona ✅
    👨32 lata
    badania ✅

    2020 👶 Amelia - naturalnie 2cs

    08/22 początek starań o rodzeństwo
    06/23 c. pozamaciczna
    01/25 start Invitro
    02/25 Punkcja: 22 komórki> 11 zamrożone, 11 zapłodnione > 5 zarodków
    02/25 1 FET ❌
    03/25 2 FET ❌
    04/25 histeroskopia z biopsją ✅
    05/25 3 FET ❌
    06/25 histeroskopia ze screatchingem endometrium
    06/25 4 FET c. b. ❌
    07/25 5 FET ❌
    08/25 rozmrożenie komórek > 5 zarodków
    08/25 6 ET c. b. ❌
    09/25 histeroskopia ze scratchingem
    30.09 7 FET 🤞
    4dpt 1,1 bhcg, 7dpt 49,8 bhcg, 9 dpt 181,9 bhcg , 11 dpt 637, 13 dpt 1472 bhcg, 15dpt 3442 bhcg, 23dpt jest serduszko 🤞🤞🍀 💖
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 11 września 2025, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melania94 wrote:
    Czy któraś z Was brała Prograf w dawce większej niż 2 mg dziennie ?
    Ja biorę 3x1 po 1mg ;)

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 11 września 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was lub znacie przypadki używania leków uspokajających lub psychotropów przed transferem lub w ciąży?

    Nadzieja. 1 lubi tę wiadomość

  • Fiolek100 Ekspertka
    Postów: 185 586

    Wysłany: 11 września 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Cześć, czy któraś z Was lub znacie przypadki używania leków uspokajających lub psychotropów przed transferem lub w ciąży?


    hej, tak :) ja jestem na lekach od psychiatry (zmienila mi tylko bezposrednio przed transferem na bezpieczne w ciazy). jak cos to pytaj :)

    ♀️35 ♂️35
    05.21 - córka

    👩🏻 IO, nadczynność tarczycy (choroba gravesa basedowa, wyniki w miare pod kontrola)

    AMH 0.62 (0.37 w 2024)
    Drożność ☑️

    starania naturalne o rodzeństwo od 2024, z pomocą medyczną od 03.2025

    03-05.2025 - 3 IUI ❌
    21.08 - start stymulacji (Menopur + Cetrotide)
    30.08 - punkcja - 3 🥚
    4.09 - transfer 4AA
    4 dpt ⏸️
    5 dpt beta 13.4
    7 dpt beta 52.5
    9 dpt beta 92.7
    11 dpt 264.5
    14 dpt 877.8 prog 83.16
    7w0d - CRL 1 cm, ❤️ 140/min

    preg.png
  • Ninaa Ekspertka
    Postów: 244 112

    Wysłany: 11 września 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta94 wrote:
    U mnie też poszło wszystko dobrze, dzisiaj i jutro odpoczywam sobie w domu :) Dolegliwości żadnych nie mam, zupełnie jakby nie było tego transferu :) w domu zostałam dlatego, że przed samym transferem czułam jakby mnie coś rozkładało, więc biorę witaminy i nigdzie się nie ruszam :)

    Powodzenia dzisiaj wszystkim 😘
    Miałam to samo przed środowym transferem ale liczę, że to się nie rozwinie🙏. Na razie kombinuję jak nie podnosić dziecka, które robi awanturę o rzeczy typu -chce sam odkliknąć kartę w przedszkolu ale nie dostaje do czytnika albo zasypia w foteliku i muszę jakoś przetransportować go do domu🙈 na razie przegrywam tę walkę. Ma któraś z Was doświadczenie w tym temacie? Czy takie podnoszenie może tak źle wpłynąć na efekt transferu?

  • Melania94 Ekspertka
    Postów: 229 523

    Wysłany: 11 września 2025, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina94 wrote:
    Ja biorę 3x1 po 1mg ;)
    Ja mam zalecone 6 mg dziennie wiec na grubo i trochę się stresuję ...

    👩 31 lat
    PCOS, brak jajowodu, badania ✅ badania immuno : Interleukina 1 lekko podwyższona ✅
    👨32 lata
    badania ✅

    2020 👶 Amelia - naturalnie 2cs

    08/22 początek starań o rodzeństwo
    06/23 c. pozamaciczna
    01/25 start Invitro
    02/25 Punkcja: 22 komórki> 11 zamrożone, 11 zapłodnione > 5 zarodków
    02/25 1 FET ❌
    03/25 2 FET ❌
    04/25 histeroskopia z biopsją ✅
    05/25 3 FET ❌
    06/25 histeroskopia ze screatchingem endometrium
    06/25 4 FET c. b. ❌
    07/25 5 FET ❌
    08/25 rozmrożenie komórek > 5 zarodków
    08/25 6 ET c. b. ❌
    09/25 histeroskopia ze scratchingem
    30.09 7 FET 🤞
    4dpt 1,1 bhcg, 7dpt 49,8 bhcg, 9 dpt 181,9 bhcg , 11 dpt 637, 13 dpt 1472 bhcg, 15dpt 3442 bhcg, 23dpt jest serduszko 🤞🤞🍀 💖
  • Meggi_** Ekspertka
    Postów: 247 838

    Wysłany: 11 września 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Ja tak samo ! Też myślę o synku w kategorii cudu ! Nie wiedziałam, że jest tyle osób które po pierwszej ciąży mają problem z drugą.

    Ja się aż boję ruszać immunologię :( Jedyne co kiedyś badałam to wszystkie te p-ciała na APS i były ujemne oraz p-ciała przeciw jakiejs tam osłonce i przeciwplemnikowe (ujemne)
    ANA1 mam dodatnie.
    No i miałam histeroskopię 9dc i miałam 1% NK (a wg mojej gin nie powinno być w ogóle)

    No ja o immunologii to nawet nie myslalam i w sumie nie chce myslec, dla mnie to czarna magia. Ale nie wiem co bedzie jak sie teraz nie uda 🤷‍♀️

    I to prawda, ja w ogole sie nie spodziewalam, ze bedzie jakikolwiek problem z drugim. I tez gdzies wsrod znajomych nie slyszalam, zeby w ogole byl. Ktora tam chciala to ma dwójke. A tu niestety taka niespodzianka.

    Ale dziewczyny, nie poddajemy sie, dzialamy. Mamy wspaniały cel 🤍

    32 👩 37 🧑
    2021 naturals 3cs 👸
    Starania o rodzeństwo od 05.2024

    01.2025 Clo + Ovitrelle ❌️
    27.03.2025 HSG ✔️/❌️
    Jajowody drożne, ale w zrostach 😔

    ✔️TSH - 1,088
    ✔️Ferrytyna - 31,3 ➡️ 50,22
    ✔️Wit D - 81,7 🙃

    I IVF 07/25 1🥚0 ❄️
    08/25 ET 2AB ❌️ beta <2.3
    II IVF długi protokół
    7.10 ET ❌️ beta <2.3
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 11 września 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dziękuję:) Dam znać.
    (kalendarz nie uchwycił mojego dzisiejszego usg endometriozy)


    Mam nadzieje ze bedzie gites! <3

    Uwazajcie na siebie bo Covid znow szaleje.

    ja znow z pytaniami.. ze mam troche czasu na laweczce to udalo mi sie wczesniej wepchnac na teleporade do endo.
    i dostalam takie badania... pytam chata gpt, ale bardziej ufam waszym doswiadczeniom ;)

    LH Estradiol OH17 Progesteron TSH kortyzol to sobie zrobie 3 dniu cyklu na raz. Progesteron w 21 cyklu.

    Ale dostalam tez skierowanie na Amylaze, Lipaze, Homocysteine

    oraz to Nadkrzepliwość (trombofilia),panel rozszerzony (Czynnik V Leiden, Mutacja G20210A w genie protrombiny, Polimorfizm R2 genu czynnika V, Termolabilny wariant genu MTHFR , Mutacja -675 4G/5G genu PAI-1)

    probuje sie zorientowac co to w ogole jest.. ale widzialam w stopkach ze niektore z was robily takie badania, moze mi cos powiecie? i w jakim dniu cyklu je robic?

    z gory dziekuje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2025, 13:15

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 11 września 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Mama nadzieje ze bedzie gites!

    Uwazajcie na siebie bo Covid znow szaleje.

    ja znow z pytaniami.. ze mam troche czasu na laweczce to udalo mi sie wczesniej wepchnac na teleporade do endo.
    i dostalam takie badania... pytam chata gpt, ale bardziej ufam waszym doswiadczeniom ;)

    LH Estradiol OH17 Progesteron TSH kortyzol to sobie zrobie 3 dniu cyklu na raz. Progesteron w 21 cyklu.

    Ale dostalam tez skierowanie na Amylaze, Lipaze, Homocysteine

    oraz to Nadkrzepliwość (trombofilia),panel rozszerzony (Czynnik V Leiden, Mutacja G20210A w genie protrombiny, Polimorfizm R2 genu czynnika V, Termolabilny wariant genu MTHFR , Mutacja -675 4G/5G genu PAI-1)

    probuje sie zorientowac co to w ogole jest.. ale widzialam w stopkach ze niektore z was robily takie badania, moze mi cos powiecie? i w jakim dniu cyklu je robic?

    z gory dziekuje <3

    Jesli chodzi o trombofilie to nie ma znaczenia dzień cyklu. To badanie genetyczne, robi sie raz na całe życie. Polecam polować na promke na stronie testyDNA :)

    Mandi41 lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 11 września 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolek100 wrote:
    hej, tak :) ja jestem na lekach od psychiatry (zmienila mi tylko bezposrednio przed transferem na bezpieczne w ciazy). jak cos to pytaj :)

    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek;).

  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 11 września 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Jesli chodzi o trombofilie to nie ma znaczenia dzień cyklu. To badanie genetyczne, robi sie raz na całe życie. Polecam polować na promke na stronie testyDNA :)

    a homocysteine kiedy robilas?

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • Konstruktorka93 Autorytet
    Postów: 858 841

    Wysłany: 11 września 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Sprzedam:
    - 2 opakowania cyclogest 400. 3 opakowanie otwarte ( 9 tabletek w komplecie).
    - Utrogestan 200 1 pełne opakowanie dugie rozpoczętę

    Zainteresowane osoby proszę o kontakt priv lub email: [email protected]

    Starania od 2018
    💃93
    🤵91

    2018-2020: 3x CB❌❌❌
    2021: 3x IUI ❌❌❌
    2023: In vitro Klinika UNICA Brno, Czechy:
    ° 3x ❄️❄️❄️ z komórek dawczyni (5AA,4AA,1CM)
    °11/24: transfer ❄️ 5AA beta 0 ❌
    --> KIR Bx (brak 4 kirów implantacyjnych)🆘
    --> Trombofilia 3/5 mutacji pozytywne 🆘
    --> Allo mlr 3% 🆘, cross match 2%
    18/02/2025 ❄️4AA. 6dpt beta 6,7. 8dpt beta 33.8. 10dpt beta 111.9, 13dpt beta 399.80, 15dpt 810,20 17dpt 1545 20dpt 4214 22dpt 6464 27dpt 15553,50 30dpt mamy serducho ❤️ 8t2d aniołek 😢
    16/09/2025❄️1CM ( po rozmrozeniu 3BB) 8dpt ❌
    Styczeń 2026 zmiana kliniki Novum
    21.03 transfer 4AB świeży 5❄️ czeka
    7dpt beta 72.2, 9dpt 151.1, 11dpt 319.5, 13dpt 661.3, 17dpt 2945,8 21dpt 9091.2 27dpt 27268.4
    Felia zdrowa 🩷🩷🩷
    Cudzie trwaj 🤞❤️
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 11 września 2025, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    a homocysteine kiedy robilas?

    Homocysteina też jest niezależna od cyklu. Ja robiłam chyba przed samym transferem razem z progiem.

    Monixma lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 11 września 2025, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Cześć, czy któraś z Was lub znacie przypadki używania leków uspokajających lub psychotropów przed transferem lub w ciąży?


    Ja przez 7miesiecy brałam leki od psychiatry (psychotropy) przed podejściem do transferu. Transfer miałam w sierpniu i leki miałam do końca sierpnia (oczywiście zmniejszoną dawkę )

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ