Forum Starając się z pomocą medyczną ivf z mrozonych komorek
Odpowiedz

ivf z mrozonych komorek

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anna9292 Koleżanka

Wysłany: 7 maja 2019, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sucharek85 szukałam Cię:) Pamiętam, że został Ci jeden ❄i komórki zamrożone. Ja mam właśnie taka sama sytuacje. 1 zarodek i 5 komórek zamrożonych i się zastanawiam czy można rozmrozić komórki, zaplodnic i np podać 2 przy transferze? Stresuje mnie myśl o kolejnej procedurze :[

• sucharek85 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2019, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna9292 wrote:
    Sucharek85 szukałam Cię:) Pamiętam, że został Ci jeden ❄i komórki zamrożone. Ja mam właśnie taka sama sytuacje. 1 zarodek i 5 komórek zamrożonych i się zastanawiam czy można rozmrozić komórki, zaplodnic i np podać 2 przy transferze? Stresuje mnie myśl o kolejnej procedurze :[

Ja jade dziś na wizyte to sie wszystkiego dowiem. Mam plan taki, aby rozmrozic te 8 komorek , zaplodnić jakby były dwa zarodki to idealnie , podać oba przy świeżym transferze. Mam bardzo słabego mrozaka z duża fragmentacja, u mnie dodatkowo dochodzi problem z tym, ze zarodki przestaja sie rozwijać na dalszych etapach, wiec lepiej jest uzyskać zarodek wyższej klasy i go podać.
    Poza tym mam teraz meża na miejscu, wiec moge go wykorzystać do ivf 😉
    A po mrozaka to moge wrocić kiedy mi bedzie pasować.

mcqozmh.png
    polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
    niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
    histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
    06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
    7dpt 43, 9dpt 106, 15dpt 2349, 28dpt ❤
  • sucharek85 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2019, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna , a jaki Ci zarodek został ?
    Ja po konsultacji z dr ustaliłam, ze wykorzystujemy teraz mrożone komórki.
    W planach jest transfer świeżaka i mrożaka jak dobrze pojdzie.
    Tansfer bedzie na sztucznym cyklu...w czerwcu...
    Bo mnie owulacja zaskoczyła w tym cyklu i już po ptakach... 😝

mcqozmh.png
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
  • gitmartusia Koleżanka

Wysłany: 8 maja 2019, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mamy dwie zamrożone komórki. Chętnie się dowiem coś więcej 🙂

• Anna9292 Koleżanka

Wysłany: 8 maja 2019, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 1 zarodek 3 dniowy i 5 komórek i nie wiem jak się teraz za to zabrać 😁 ile czasu trzeba odczekac po nieudanym transferze? Miałam na naturalnym cyklu. Muszę się umówić do dr Ch. Może też mi zaproponuje takie coś jak u Ciebie 🙂

• sucharek85 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2019, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna kwestia transferu to indywudualna sprawa....niektorzy startuja juz w kolejnym cyklu

tez mialam transfer na naturalnym cyklu ale moj organizm troche jeszcze wariuje po nieudanym transferze...cykle mi sie strasznie skrociły, owulacja ciagle zaskakuje no i ta woda w organizmie...jestem napompowana jak basen ogrodowy 😝

Omow sie do dr to napewno opracuje dla Ciebie najlepszy plan działania 😉

mcqozmh.png
    22.03 - crio ;(
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)