X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀Jak można wspomóc się przed punkcją i transferem?🍀
Odpowiedz

🍀Jak można wspomóc się przed punkcją i transferem?🍀

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2021, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny 😀 Zakładam Nowy Temat, bo zastanawiam się co według Was zrobić żeby poprawić efekty punkcji i transferu?

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wątku ivf lipiec 2021 jest cała lista polecanych supli. Sama póki co biorę witaminę D3 i koenzym q10 400 mg. Tylko z tym koenzymem czytałam w ww. wątku że tylko do dnia transferu i nie w dzień punkcji- nie wiem dlaczego.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW, tak znam listy z wątków miesięcznych ;) Fajna sprawa ;)Z tego co zrozumiałam Q10 wpływa na oocyty i nasienie dlatego jest polecany na 3 miesiące przed punkcją w większej dawce ;)

    https://etwojfarmaceuta.pl/zdrowie/ciaza-po-czterdziestce-a-koenzym-q10/

    https://etwojfarmaceuta.pl/zdrowie/dieta-na-plodnosc-jak-poprawic-plodnosc-dieta/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ