X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jak odbywa się in vitro? Są gdzieś środki?
Odpowiedz

Jak odbywa się in vitro? Są gdzieś środki?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 29 października 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wygląda cała ta procedura in vitro? Czym jest ta punkcja? orientujecie się czy gdzieś są jeszcze środki rządowe?

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 29 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.gameta.pl/faq/jakie-s%C4%85-g%C5%82%C3%B3wne-etapy-zap%C5%82odnienia-in-vitro
    Nie mam pojęcia które kliniki kwalifikują jeszcze.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 30 października 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Dziewczyny jak wygląda cała ta procedura in vitro? Czym jest ta punkcja? orientujecie się czy gdzieś są jeszcze środki rządowe?
    Kwalifikuje jeszcze Artvimed w Krakowie :)

    3jvz73sbpxjphhug.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ