X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jak sądzicie?
Odpowiedz

Jak sądzicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia8888 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 21 marca 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mam pytanie ponieważ zostaly mi leki z poprzednich cykli. Letrozol. Lekarz stwierdzil ze nie umie mi juz pomoc i mam sie zapisac do kliniki leczenia nieplodnosci. Czy bralyscie takie leki bez kontroli pecherzyka na usg? Czy za duze ryzyko?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 21 marca 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia8888 wrote:
    Cześć. Mam pytanie ponieważ zostaly mi leki z poprzednich cykli. Letrozol. Lekarz stwierdzil ze nie umie mi juz pomoc i mam sie zapisac do kliniki leczenia nieplodnosci. Czy bralyscie takie leki bez kontroli pecherzyka na usg? Czy za duze ryzyko?
    Oczywiście, ze jest. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Zawsze należy monitorować cykl.
    Jeśli lekarz wysyła Cię do kliniki to naprawdę dobrze mówi. Tam dowiesz się o wiele więcej. Wiec warto skorzystać.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ