X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jak to jest z pękaniem pęcherzyka po Ovitrelle?
Odpowiedz

Jak to jest z pękaniem pęcherzyka po Ovitrelle?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna78 Koleżanka
    Postów: 156 16

    Wysłany: 5 lutego 2022, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że podobne tematy były, zresztą przewertowałam je z góry na dół. Dużo z Was pisało, że według waszych lekarzy pęcherzyk pęka po 36/48 godzinach. Moja lekarka uparcie twierdzi że może pęknac nawet po godzinie, a max pęka do 24 godzin, bo wielokrotnie sprawdzała to na usg
    Starać się należy w ten sam dzień i dzien po. Wiec jak to w końcu jest? W ulotce nie ma zaś nic na temat tego, kiedy pęcherzyk pęka.
    Jakie macie doświadczenia i wiedzę? Proszę, podzielcie się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna78 wrote:
    Wiem, że podobne tematy były, zresztą przewertowałam je z góry na dół. Dużo z Was pisało, że według waszych lekarzy pęcherzyk pęka po 36/48 godzinach. Moja lekarka uparcie twierdzi że może pęknac nawet po godzinie, a max pęka do 24 godzin, bo wielokrotnie sprawdzała to na usg
    Starać się należy w ten sam dzień i dzien po. Wiec jak to w końcu jest? W ulotce nie ma zaś nic na temat tego, kiedy pęcherzyk pęka.
    Jakie macie doświadczenia i wiedzę? Proszę, podzielcie się.
    Mi zwykle pekal tak po 24 h , szczerze watpie ze oeka juz po h ale może to zależy od tego ile mm miał pecherzyk jak ovi zostało podane? Starac się najlepiej co dwa dni nie zależnie czy to dni płodne czy nie. Jak mislam podawane ovi lekarz zawsze mówił żeby starac się w ten sam dzień dzień po i dwa dni po

  • Anna78 Koleżanka
    Postów: 156 16

    Wysłany: 5 lutego 2022, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam duże pęcherzyki, po 23-25 mm i to w 11 d.c. Po Clo i Aromku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie słyszałam o przypadku żeby komuś po godzinie pęknął pęcherzyk, ale lekarz może miał takie przypadki i dlatego woli o tym powiedzieć. Na każdego lek inaczej działa, ale w większości pęcherzyki pękają po 24 do 36h. U mnie tak właśnie było. Są przypadki dziewczyn które miały dużo pęcherzyków podchodząc do ivf i niestety wtedy te pęcherzyki popękały szybciej niż odbyła się punkcja. To wszystko zależy od organizmu, ale przyjmuje się czas pękania tak jak napisałam powyżej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ