X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jak zwiększyć szanse na transfer przed transferem?
Odpowiedz

Jak zwiększyć szanse na transfer przed transferem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 28 listopada 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytałam na innym wątku, ale myślę, że osobny temat będzie bardziej czytelny.
    Jakie są Wasze rady na zwiększenie szansy na udany transfer w dniach/tygodniach poprzedzających transfer np. dieta, wino, witaminy czy inne rzeczy?
    W trakcie transferu będę stosować Embrio Glue.
    Co jeszcze polecacie? Co u Was się sprawdziło?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 28 listopada 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed drugim transferem postawiłam na uspokojenie siebie. Chodziłam przez 1,5 miesiąca na akupunkture, saune, modlilam sie, czytalam Nowy Testament, medytowalam, słuchałam mantr, wyjechałam na weekend nad morze. Jeśli chodzi o leki to miesiac przed zaczęłam brać witaminy prenatalne żeby zaprogramować ciało na ciążę plus choline. Do transferu embrioglue i atosiban. Po transferze przez 5 dni po jednym relanium wieczorem. Dodatkowo scopolan i magnez 3x1.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 28 listopada 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ja przed drugim transferem postawiłam na uspokojenie siebie. Chodziłam przez 1,5 miesiąca na akupunkture, saune, modlilam sie, czytalam Nowy Testament, medytowalam, słuchałam mantr, wyjechałam na weekend nad morze. Jeśli chodzi o leki to miesiac przed zaczęłam brać witaminy prenatalne żeby zaprogramować ciało na ciążę plus choline. Do transferu embrioglue i atosiban. Po transferze przez 5 dni po jednym relanium wieczorem. Dodatkowo scopolan i magnez 3x1.

    I jak rozumiem wtedy się udało?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 29 listopada 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    I jak rozumiem wtedy się udało?
    Tak😄

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ