X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jaka klinikę polecacie Wawa
Odpowiedz

Jaka klinikę polecacie Wawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pum Przyjaciółka
    Postów: 126 48

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem na etapie poszukiwań kliniki leczenia niepłodności. Czytałam opinie w necie ale są takie sobie. Może moglibyście napisać jakie kliniki polecacie w Wawie do jakich chodziłyscie/liście.

    Ja '92, Maz'85

    Starania od ok 2020

    Po drodze po szczęście dużo zakrętów.
    Wizyta w klinice leczenia niepłodności, niskie parametry nasienia, u mnie wycięta tarczyca i leczenie jodem oraz cukrzyca typu 2- pod kontrolą cukry ok, różne badania zrobione. Starania na razie zawieszone.
    Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem zaczęliśmy przygodę z Bocianem w Warszawie, chodzimy do dr Salaty, ma dużo pozytywnych opinii. Na razie jesteśmy na etapie diagnozy, ale dr zrobił na nas dobre wrażenie, zleca sporo badań, co biorę za plus bo mój poprzedni lekarz nie wchodzi za bardzo w szczegóły, praktycznie bez badań postawił diagnozę - niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, niedomoga lutealna - dawki leków, które mi dał nic nie zmieniły, wyniki nawet trochę się pogorszyły. Jestem dobrej myśli co do wyboru dr Salaty, w przyszłym tygodniu idę na kolejną wizytę, zobaczymy co powie na wyniki badań.

    Poza tym obsługa w klinice jest na wysokim poziomie, czysto, ładnie, miło 👌🏻

    Pum lubi tę wiadomość

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy od Novum, ponieważ męża siostrą tam też się leczyła i była zadowolona.
    W sumie byliśmy tam 4 lata w tym mieliśmy 4 invitro z czego 8 transferów a 14 zarodków.
    W naszym przypadku to problem jest po mojej stronie i potrzebowaliśmy już komórki dawczyni a w Novum trzeba było długo czekać więc zrezygnowaliśmy z dalszego leczenia u nich.
    Jako sama klinika bardzo ładnie czysto, przestronnie. Miałam do czynienia z różnymi lekarzami przez ten czas. Od samego początku byłam pacjentką dr Czerkwińskiego i bardzo byłam zadowolona z wizyt. Nigdy nie miałam problemu z wizytą, receptą lub zwolnieniem.
    Miałam też stymulację u dr Wojewódzkiego też bardzo dobry lekarz jednak nie było jakieś chemia między nami jako lekarz a pacjentka.

    W 2018 roku postanowiliśmy spróbować poszukać dawczyni komórki w Bocianie i tak trafiliśmy do dr Niemoczynskiego. Tam chcieli mnie jeszcze raz zrobić Ivf na moich komórkach. Szczerze nie podobało nam się to bo podczas ostatniej stymulacji w Novum mimo dużych dawek leków miałam bardzo słabej jakości komórki już.

    Pod koniec października 2018 poszliśmy jeszcze do Invimedu i tam trafiliśmy do dr Dworniaka i już tam zostaliśmy. Jednak dla mnie dr Dworniaka jako lekarz okazał się po prostu chamem i to przeważyło, że przeszliśmy do dr Ziółkowskiej i dzięki niej w październiku urodziła nam się córka.

    Mam nadzieję, że trochę pomogłam 😃

    Pum lubi tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • Ewa100 Autorytet
    Postów: 524 336

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam FertiMedica w Warszawie dr. Dziadecki
    Dzis miałam punkcie i na sali spotkałam dziewczyny, które wcześniej były w Bocianie.
    Zapyralam się o ich odczucia i w Ferti czują się lepiej zaopiekowanie i poinformowane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 15:20

    Pum lubi tę wiadomość


    AMH (lipiec 2020) - 0,72
    07.2020 - IUI -nieudane
    10.2020 - I podejście do in vitro (krótki protokół) pobrano 1 komórkę, 1 blastocysta 4.1.3.
    Transfer 11.2020 - (początkowo beta hcg 5,3), finalnie brak ciąży.
    12.2020 - II podejście do in vitro (długi protokół)
    07.05 - transfer 4.2.2
    14 dpt 315,3
  • Pum Przyjaciółka
    Postów: 126 48

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za Wasze wiadomości.
    My z mężem zdecydowaliśmy się na Invicte (mieliśmy darmowa konsultacje) trafiliśmy na dr Jezaka i na razie chyba tam zostaniemy. Miły lekarz zlecił dużo badań do tego mamy naszą panią opiekunkę (koordynuje wszystko).

    Ja '92, Maz'85

    Starania od ok 2020

    Po drodze po szczęście dużo zakrętów.
    Wizyta w klinice leczenia niepłodności, niskie parametry nasienia, u mnie wycięta tarczyca i leczenie jodem oraz cukrzyca typu 2- pod kontrolą cukry ok, różne badania zrobione. Starania na razie zawieszone.
    Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ