Odpowiedz

Jakie badania

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 maja 2014, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) . Mam do was kochane pytanie czy wykonywaliście przed pierwszą wizytą u lekarza specjalisty jakieś badania same? My mamy wykonane badanie nasienia , ja ogólnie tylko zbadana wszystko ok . Mój gin wysłała mnie do kliniki niepłodności , że tam mam się zgłosić wiedząc tylko że od ponad roku staramy się o dzidzie lecz nic nie wychodzi.... Po tym czasie byłam kompletnie załamana daliśmy sobie trochę czasu i wykonaliśmy badanie nasienia z którego wyszło Asthenozoospermia. Teraz chciała bym się udać do lekarza lecz myślę czy nie wykonać na własną rękę jakiś dodatkowych badań .

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 maja 2014, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proponuję nie robić na własną rękę. Wiele badań należy zrobić w konkretnym dniu cyklu. Dobrze też jeśli różne badania są robione w jednym miejscu. Jak teraz zrobisz część a lekarz zleci kolejne to ciężko może być je ze sobą porównać. Szkoda też wydawać kasę na coś co nie jest potrzebne. Śmigaj do dobrego lekarza :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego