🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
-
WIADOMOŚĆ
-
Paula - mi też dopisz w wolnej chwili kolejną wizytę 23.07 📅☺️👩+👦+🐶 | starania od 05.2023
👩
AMH: 1,5
✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo
👦
azoospermia → udana mTESE
✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B
I IVF - 04.2025
13🥚→ 10xMII → 1❄️
ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌
II IVF - 06.2025
19🥚→ 11xMII → 0❄️
III IVF - 10.2025
27🥚→ 20xMII → 5❄️
FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

-
Lunkaaway wrote:Podobno strasznie mnie kopie 😂 a ja jeszcze nie czuję… ale mam łożysko na przedniej ścianie. Człowiek spokojniejszy na kolejne 2 tygodnie 😂
Poproszę o wpis do kalendarza 📆 21.07 badanie USG .
Ja mimo łożyska na tylniej, ruchy zaczęłam czuć bardziej po skończonym 20 tygodniu. W tym tygodniu już czuję mocniej, od kilku dnia nawet wtedy jak się przyłoży rękę do brzucha bo wczensiej to tak czułam, że coś w środku się wierci ☺️ i mam wrażenie, że odkąd czuję te ruchy to jestem spokojniejsza przed wizytą 🤭👩+👦+🐶 | starania od 05.2023
👩
AMH: 1,5
✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo
👦
azoospermia → udana mTESE
✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B
I IVF - 04.2025
13🥚→ 10xMII → 1❄️
ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌
II IVF - 06.2025
19🥚→ 11xMII → 0❄️
III IVF - 10.2025
27🥚→ 20xMII → 5❄️
FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

-
Ja swoją studniówkę spędzam nad moim ukochanym morzem 🥰
Dziś już wracamy, bo mam wizyte w czwartek i jutro muszę iść na krzywą 🙈
Ale to co odpoczelam to moje 😆😆
Liczę po cichu na to, że jeszcze uda mi się w wakacje tu przyjechać i naładować akumulatory 🥰
https://zapodaj.net/plik-mHTveDA6og
aganieszkam, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
27.06.20 - ET blastki 4BB 😥
30.09.20 - Start 2 IVF ✊
13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️
11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
10.12.24 FET blastki 4CB 👎
31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
29.05.25 biopsja kontrolna ✅
21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

-
Wlazłam wczoraj na strych i stargałam 4 kartony i trzy wory rzeczy po synu, aż w szoku jestem ile ja tego wszystkiego miałam, chyba poprostu musiałam kupić więcej niż wszystko 🙈 część nawet nie użyta ani razu, cały dzień zajęło mi przebieranie tego, ale powiem Wam, że się mega rozczuliłam jak w tym wszystkim nurkowałam i co rusz wyciągałam z wora piękniejsze wspomnienia z jego miniaturowych czasów🥰
Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość
Lat 42
Starania od 2012
O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
IVF I
25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
24.03FET/c.sztuczny/
Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
10.08FET/c.nat/-Null😓
IVF II
28.09.22 p
1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
... i się doczekał
04.03.23 FET/c.nat/
27.03(23dpt)-jest ❤️
06.11.23-jest i ON 🤱
09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔
-walczymy o rodzeństwo🤞🍀
IVF III
12.03.25 p
1blast-3BB🐣
17.03.25 ET/
C.b.💔
IVF IV
02.05.25 p
1blast4BB🍀
07.05 ET/✖
IVF V
06.10.25 p
3blastki
11.10 ET 🍀4BB
Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️
❄️3AA-czeka😉


-



