X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jestem w szpitalu kopernika przez histerolaparoslopiia pytaj o co chccesz
Odpowiedz

Jestem w szpitalu kopernika przez histerolaparoslopiia pytaj o co chccesz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Chciałam się podzielić informacja wrażeniami na temat pobytu w szpitalu kopernika :) jeżeli masz pytania odpowiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jesteś juz po operacji?

    Jakie miałas problemy, że skierowano Cię na taką operację, jak to ja nazywam 2 w 1 :)
    Ja teraz muszę iść na HSG....mam skierowanie do Matki Polki ale średnio mi sie widzi...Miałaś może wcześniej to badanie? Czy dopiero teraz przy laparo pierwszy raz?
    Przeczytałam kochana Twój pamiętnik ale skończył się na sierpniu...

    Moglabyś zdradzic u jakiego lekarza się leczyłaś/leczysz?

    A Ty w ogóle z Łodzi jestes?

    Trzymam kciuki !!!

    I daj koniecznie znać jak w tym Koperniku wszytsko wygląda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 09:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Jestem z Krakowa. Chodzę do Docent. Tomasza milewicza . Trafiłam tu przez podejrzenie endometriozy. Moim zdaniem ten szpital to mistrzostwo świata w świadczeniu usług medycznych na nfz pacjentowi .mile uśmiechnięte panie i lekarze wyspecjalizowani. Zabieg wykonano mi z dobrze dobrana narkoza .po obudzeniu nie było wymiotów bolow głowy. Uważam że skręcili do minimum. Mam cewnik którego nie czuję. Chciałam to napisać dla dziewczyn żeby pomogło. Balet hedzenie bdb i ludzko podane jak na szpital .czasem coś nie ma smaku ale dobrze wygląda. W szpitalu jedzenie jest z cateringu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze ze jesteś zadowolona :) a powiedz co wykazała operacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Operacja wykazała mała endometrioze 1 stopnia i jedna torbiel która się utrzymywała i nie wiedzieliśmy o niej i została usunięta. Jajowody drozne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze, cieszę się ze wszystko jasne :) A mozesz opisac jak wygląalo przygotowanie do operacji w tym szpitalu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne :)
    1 dniu pobytu wykonują wszystkie badania ekg .krew . Itp .pobierają badania takie które robi się samemu na obecność chlamydia itp .jak zbiorą wszystko to na 2 dzień rośnie zainteresowanie Tobą.
    A więc w 2 dniu przychodzi anestezjolog. Informuje o znieczuleniu że będzie ogólne i jakie mogą wystąpić dolegliwości i po takiej wizycie podpisujemy zgodę na to znieczulenie itp . Tego dnia zjadasz tylko śniadanie i na obiad zupę. Potem do końca aż do zabiegu nic nie jesz. Potem przychodzi pielęgniarka mówi która jesteś w kolejce do zabiegu .wręcza kartkę gdzie masz instrukcje jak się umyć przed operacja żelem antybakteryjnym dostępnym w łazience. Masz informacje aby szczególnie umyć brzuch pępek i wydepilowac spojenie lonowe . Ja na 3 dzień pobytu miałam operacje 1 . Jeszcze w 2 dniu dostałam tabletki na prseczyszczmniejszenie które zadziałały w dniu operacji o 3 rano . O godzinie 6 wykonano ostateczny wlew do pupy żeby nic nie zalegalo. O 7 zostałam zawiedziona na wózku bo takie są procedury na salę wybudzen .w tej sali podłączono mi wenflon z kroplowka która zawierała najpierw pyralgine a potem dodano na uspokojenie kroplowke. W stanie w którym się rozliznilam zawiedziono mnie na łóżku do sali operacyjnej gdzie przywitali mnie lekarze i po przyłożeniu maski obudziłam się po zabiegu .jestem zachwycona opieka. To niesamowite ale pielegniarki opiekowały się mną jakbym była ich córka. Nie doświadczyłem takiej życzliwości i troski od żadnej obcej osoby zwłaszcza w takim miejscu . Wszystko podawały co trzeba .pytały czy boli żeby pyralgine podłączyć nowa . Doświadczylam w rodzinie że 14 letnie dziecko trafiło do szpitala innego z powodu wypadku i wszyscy mieli dziecko w dupie a na Kopernika to ten zespół to z jakiegoś powołania. Inni ludzie .pielęgniarka zapytała z jakiego powodu operacja a ta się tak przejęła chwyciła za rękę i powiedziała że mam wierzyć że nic nie znaleźli i to l to tylko diagnostyka i jest dobrze .Ja dzwoniłam im dzwonkiem i przepraszalam że tak je gonie a one mi na to że czekały na mój sygnał bo od tego tu są. Także moje pozytywne wrażenie sieglo zenitu. Dodam że jak przyszedł obchod sam ordynator. Prof Jach pogratulowal udanej operacji i podał dłoń i została mi przekazana informacja o diagnozie. Ja się nie spotkałam w życiu z taką kompetencja i sercem oraz ludzkoscia nigdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana za bardzo dokładny opis :) Powiem Ci ze naprawdę z tego co piszesz To w tym szpitalu jest lux i naprawdę mało kiedy się spotyka człowiek z taką życzliwością i takimi warunkami. Jakiś czas temu byłam na badaniach w Marce Polce i piwiem Ci ze warunki tragiczne, jeśli chodzi o personel to w sumie było ok ale ogólnie jakoś źle wspominam ten pobyt tam...taka trochę trauma dla mnie...jeśli chidzi i dzieci w szpitalu to tutaj w pełni potwierdzam to co napisałaś ,personel ma wszystkie dzieci gdzieś bo przecież są z nimi opiekunowie....to jest straszne i przykre :(
    Dobrze wiedzieć ze w Koperniku jest tak miło :)
    Mam nadzieje ze dobrze się czujesz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziękuję. Dochodzę do siebie .już śpię jak chce mecze się raz na dzień z bólem ramion który przechodzi po paracetamolu .Mam problem z wyproznistnieniAmi ale to pewnie wróci z czasem .ranki się go ja .wykonuje lekkie pracę domowowe obiad itp ale do pracy nie jest to dobry stan :) brzuch troszkę wygląda jak ciąża przez gaz .
    W każdym razie ekipa szpitala pozwoliła mi to mile i godnie przeżyć

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ