X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Karowa czy Starynkiewicza Warszawa
Odpowiedz

Karowa czy Starynkiewicza Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szafirkowa Znajoma
    Postów: 24 3

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko....
    Przeprowadziłam się w okolice Warszawy, już ponad dwa lata staramy się o potomka, wszystkie badanie ok, laparoskopia, hsg też nic nie wykazało, clo biorę i nic nie daje, a dłużej brać też nie można, wyniki męża w dolnych granicach normy, ale lekarz powiedział "dzieci z tego mogą być".... zaczynam myśleć o IUI. Ostatnio, aby ograniczyć wydatki poszła po skierowanie do Poradni Leczenia Niepłodności (dotąd wszystkie badania i wizyty prywatne).
    Moje pytanie - którą poradnię leczenia niepłodności polecacie...Karową czy Starynkiewicza? A może zupełnie coś innego? Wiem, że na starynkiewicza robią iui nie wiem jak na karowej? Wiem, że większość będzie polecać prywatne kliniki ale już mnie na nie po prostu nie stać ;( Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki i rady.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 09:44

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na Starynkiewicza
    Jakby Ci to powiedzieć.. Szkoda czasu

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Szafirkowa Znajoma
    Postów: 24 3

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Jestem na Starynkiewicza
    Jakby Ci to powiedzieć.. Szkoda czasu

    A zdradzisz jakieś szczegóły, dlaczego masz takie zdanie ;) u jakiego lekarza ze Starynkiewicza jesteś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym się przy okazji tego tematu dopytać o HSG na Karowej - robił ktoś? Kiedy najlepiej zadzwonić, żeby się umówić? jakie badania są wymagane przed zabiegiem?

  • Szafirkowa Znajoma
    Postów: 24 3

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sudari wrote:
    Chciałabym się przy okazji tego tematu dopytać o HSG na Karowej - robił ktoś? Kiedy najlepiej zadzwonić, żeby się umówić? jakie badania są wymagane przed zabiegiem?

    Ja robiłam HSG na Karowej, każą dzwonić w dniu kiedy dostaniesz miesiączkę, bo zabieg trzeba wykonać do 12 dnia cyklu. Z tego co pamiętam to potrzebna aktualna cytologia i posiew, ale nie jestem pewna...nie pamiętam już...Jak zadzwonisz to wszystko ci wymienią co masz mieć przygotowane... chyba że masz regularne cykle to dzwoń, powinni zapisać..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziękuję bardzo. Czy osientujesz się, czy posiew i cytologia może być wykonana miesiąc przed zabiegiem? Niebawem mam wizytę u ginekologa po skierowanie i przy okazji wykonam oba badania, ale czytałam że posiew musi być aktualny, nie wiem co oznacza aktualny wg lekarzy na Karowej :)

  • Szafirkowa Znajoma
    Postów: 24 3

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiew ważny jest tylko miesiąc od daty zrobienia do daty zabiegu..zadzwoń na Karową oni chętnie wszystko tłumaczą :) cytologia ważna pół roku albo rok nie pamiętam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W razie czego dziś dzwoniłam na Karową i uzyskałam dokładne info (może komuś się przyda):

    Konieczne badania przed HSG:
    - cytologia ważna rok;
    - badanie nasienia ważne rok;
    - posiew z kanału szyjki macicy ważny 30 dni;
    - grupa krwi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z żoną mieliśmy podobny problem, dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z usług polecanego nam ginekologa
    Po wykonaniu wszystkich potrzebnych badań żona podjęła leczenie i wszystko jest w normie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2023, 14:37

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ