X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kiedy badania-pomocy
Odpowiedz

Kiedy badania-pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny...dostałam wykaz badan hormonalnych do zrobienia w 2dc...ale czy musze je robic rano????? lab otwiera o 7...a ja o 7 musze do pracy..i nie mam mozliwosci sie spoznic ani wybrac urlop:( pomocyyy:( mozna zrobic tez po poludniu:??

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna wiem że musi być z rana naczczo zrobiona a reszta chyba nie ma znaczenia ale nie jestem pewna!!:-)

  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 2 marca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tak: TSH, anty- TPO, FSH, LH, Prolaktyna, Testosteron, DHEAS, CA- 125

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    mam tak: TSH, anty- TPO, FSH, LH, Prolaktyna, Testosteron, DHEAS, CA- 125

    Ja ci bym radziła podejść do laboratorium i się spytać!!!:-)

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 3 marca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    mam tak: TSH, anty- TPO, FSH, LH, Prolaktyna, Testosteron, DHEAS, CA- 125

    TSH, anty -TPO - niezależne od dnia cyklu ; FSH - 2-3 dc; LH - 1-3 dc; prolaktyna 2-3dc lub 11-12dc (powtórzyć); testosteron 1-3dc; DHEAS i CA -125 niestety nie wiem , ponieważ nie miałam tych badań na rozpisce z kliniki.Mam nadzieję,że pomogłam - nie musisz być na czczo - więc możesz iść po południu do lab - ważny jest dzień cyklu
    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2013, 11:26

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 4 marca 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey...dzieki wielkie...byłam dzisiaj na badaniu..poszłam rano..na wszelki wypadek na czczo....teraz musze az 7 dni roboczych czekac na wyniki..ale mam juz i termin u gin..i mam nadzieje, ze teraz czegos sie dowiem:):):)

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ