X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kiedy okres po pregnylu?
Odpowiedz

Kiedy okres po pregnylu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakladam ten temat bo siedze jak na szpilkach. Mam pytanie do dziewczyn stymulowanych pregnylem- od 5 do 9dc biore 1 tab clo. 12dc dostalam po uprzednim monitoringu zastrzyk z pregnylu. Dzis mija od zastrzyku 14 dzien a miesiaczki brak. Test wczoraj wyszedl negatywny. Od 3 dni wieczorami ciagnie mnie w brzuchu ale nie jest to bol okresowy. Czuje czasem jakies klucie jajnikow. Rano bolal mnie przez godzine brzuch jak na okres, az sie zwijalam ale wszystko jak reka odjal. Dotychczas kiedy zaczynal bolec mnie brzuch okresowo, to bol sie rozwijal przez kolejne godziny az do wystapienia plamien i krwawienia. Normalnie miesiaczka przychodzila 11, 12 dni po podaniu zastrzyku. Czy mozliwym jest opoznienie okresu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś betę czy zwykły test ciążowy? Brałaś luteinę lub duphaston?

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zrobiła bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie bralam ani luteiny ani duphastonu. Progesteron po 7 dniach od zastrzyku wynosil 14.21 jednostek i lekarz stwierdzil ze nie ma potrzeby.
    Wczoraj dostalam lekkich plamien ktore sie utrzymuja do tej pory. Zadnych objawow okresu. Nie wiem, moze sie rozkreci..

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. W 14 dniu cyklu dostałam zastrzyk pregnylu. Od tego momentu czułam cały czas podbrzusze klucia i ciągnięcia. Już myślałam że się udało. W dniu spodziewanej miesiączki (28 dc) miałam brudzenie takie brązowe. Na następny dzień również i popołudniu dostałam obfitego krwawienia z skrzepmi i śluzem. Nigdy nie miałam tak "ciężkiej" miesiączki. Nadal czuje bóle w podbrzuszu, osłabienie. Czy to normalne jeśli nie doszło do ciąży? To był pierwszy cykl w Pregnyl em.

  • Gucik Ekspertka
    Postów: 139 56

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Witam. W 14 dniu cyklu dostałam zastrzyk pregnylu. Od tego momentu czułam cały czas podbrzusze klucia i ciągnięcia. Już myślałam że się udało. W dniu spodziewanej miesiączki (28 dc) miałam brudzenie takie brązowe. Na następny dzień również i popołudniu dostałam obfitego krwawienia z skrzepmi i śluzem. Nigdy nie miałam tak "ciężkiej" miesiączki. Nadal czuje bóle w podbrzuszu, osłabienie. Czy to normalne jeśli nie doszło do ciąży? To był pierwszy cykl w Pregnyl em.

    Powiem Ci, ze mnie po innym zatsrzyku alle ez na pekniecie pecherzyka nagle okres zanikł, jest dlugi a teraz czekam na drugi z rzedu, ogolnie bardzo ciezko, nie chce sie uregulować:( mialam nadzieje, ze nadejdzie ale tez brązowe plamienia tylko... samo clo nie wywolalo zmiany z okresem, ale w polaczeniu z zastrzykiem okres przyszedl normlanie a w kolejnym cyklu poprostu bardzo dlugo zwlekał by przyjsc a jak przyszedl to brzuch bardzo bolal, i same skrzepy szly... takze robi to niezly rozpierdziel w organizmie ;)

    Poczatek starań grudzień/styczeń 2021
    -brak swoich owulacji
    -nieregularny okres
    -Stosunek lh do fsh 2.8
    1 stymuacja clo 2x1 5-9d.c.
    Efekt: 7 pecherzykow po 8cm. Torbiele. Duphaston przepisany na caly miesiąc.
    2 stymulacja marzec 2021 zmniejszoną dawką
    2 pecherzyki owu byla dzieki ovitrelle, endometrium kiepskie.
    Brak kropka:(
    3 stymulacja
    Sierpień 2021
    1x stymulacja lamette ze zmniejszona dawką, plus estrofem, pecherzykow brak i endometrium tragedia.
    Kolejna stymulacja 3x1 lamette + estrofem Pecherzyki nie porosly i endometrium 4mm.
    Stymulacja wrzesień 2021: cyclo-progynova biale tabletki tylko, na endometrium, zaniast estrofem,+porzyn włochaty tabl.+ clostybegyt 6-10d.c. + ovitrelle 1amp.+duphsaton (pecherzyk peknal sam bez ovitrelle chyba dzięki porzynowi, endo 12 mm 🤩dzięki mensil, ale ciazy brak..)
    -walczymy dalej:
    Październik 21
    clo+1amp. ovitrelle
    Pecherzyk urósł dopiero po 25 d.c. , kolejny cykl- walka z torbielem.
    12.01.2022 - hsg
    02.2022 2 pecherzyki
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ