X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kiedy są wytwarzane komórki przy długim protokole?
Odpowiedz

Kiedy są wytwarzane komórki przy długim protokole?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4687 4357

    Wysłany: 27 września 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie. Muszę podjąć pewną decyzję, a nie mam pewności.
    Jak rozumiem dopiero w III etapie tj. po wygaszeniu jajników?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Kociaraa123121 Koleżanka
    Postów: 45 136

    Wysłany: 27 września 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam zastrzyki pobudzające produkcję w 5dc (wcześniej anty)

    Rocznik '93, starania od 08.2018
    HSG: jajowody drożne
    AMH: 2,20
    Immunologia: dodatnie ASA, wysokie NK (zalecony prograf i intralipid, następnie encorton)

    1 IUI: 06.2020 🍷
    1 IVF: 10.10.2020 (4.1.1)
    6dpt- 19,9
    9dpt- 98,67
    12dpt- 357
    24dpt- jest ♥️
    ✊✊✊

    2 IVF: 01.12.2022
    9dpt- 56,5
    11dpt- 78,5
    13dpt- 113
    16dpt- 434,1
    23dpt- 2295, pęcherzyk 5,8mm
    30dpt- 11338, bijące serducho ❤️

    8+5 maluch 19,9mm ❤️
    11+5 plamienia- sor
    12+0 krwawienie -sor
  • Dashi Ekspertka
    Postów: 149 327

    Wysłany: 27 września 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stymulacja jest po okresie ale te komorki juz wczesniej tam sa, cykl dojrzewania pecherzykow chyba 3 mce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komórki jajowe nie sa wytwarzane, już się z nimi urodziłaś. Ale rozumiem że nie o to chodziło. Gonapeptyl to czas sztucznej menopauzy to tak jakbyś była na mocnych tabletkach anty czyli żaden pęcherzyk nie rośnie. Za to na początku krwawienia a'la okres widać malutkie pęcherzyki antralne, jak co miesiąc, czyli zestaw komórek wyrzuconych w danym miesiącu do wzrostu, dla których podaje się zastrzyki stymulujące żeby zamiast 1 dominujący rosły wszystkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 05:55

    Krakowska lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ