X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klasa zarodka a płeć dziecka
Odpowiedz

Klasa zarodka a płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • la.kami Autorytet
    Postów: 778 1067

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat na luzie, ciekawa jestem Waszych doświadczen.
    Jakiej płci dzieci macie w brzuszkach lub juz na świecie a jakiej klasy zarodki byly transferowane:)
    Moze dla niektorych dziewczyn bedzie to rowniez nadzieja na szczesliwe zakonczenie przy troche gorzej rokujacej klasie.
    Jesli bylby odzew pod tym postem mozemy sie pokusic za jakis czas o nasza forumowa statystyke:)

    U mnie na razie sytuacja na bardzo wczesnym etapie, jestem w 6tc po swieżym transferze zarodka klasy 2AA

    m9KLp2.png
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie chłopczyk z zarodka 5AA 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la.kami wrote:
    Temat na luzie, ciekawa jestem Waszych doświadczen.
    Jakiej płci dzieci macie w brzuszkach lub juz na świecie a jakiej klasy zarodki byly transferowane:)
    Moze dla niektorych dziewczyn bedzie to rowniez nadzieja na szczesliwe zakonczenie przy troche gorzej rokujacej klasie.
    Jesli bylby odzew pod tym postem mozemy sie pokusic za jakis czas o nasza forumowa statystyke:)

    U mnie na razie sytuacja na bardzo wczesnym etapie, jestem w 6tc po swieżym transferze zarodka klasy 2AA
    Obstawiam dziewczynke

  • Bruised Autorytet
    Postów: 1807 2190

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś czas temu był podobny wątek: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/statystyki-chlopak-czy-dziewczyna,20286.html

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ