X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Angelius Katowice dr Nycz Reska
Odpowiedz

Klinika Angelius Katowice dr Nycz Reska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia8888 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Zostalam przekierowania od mojego ginekologa który jak twierdzi nie potrafi mi juz pomóc do dr Nycz. Mogę prosic o opinię czy komus Pani doktor pomogla? Czy możecie ją polecić?

  • KASIA16 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 marca 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , ja lecze się u Pani Doktor , polecam z całego serca. Zaczeło się od można powiedzieć przypadkowego usg Pani Doktor odrazu zauważyła potworniaka na jajniku - wcześniej 3 lekarzy nic...
    Teraz jesteśmy w trakcie in vitro też u tej Pani Doktor.

  • Daria92 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 maja 2022, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    U doktor Nycz leczymy sie od stycznia 2022. Na pierwszej wizycie zleciła nam badania mikrobiologiczne, przeanalizowała wyniki męża (badanie nasienia wykonaliśmy juz przed pierwsza wizyta), zleciła suplementację zarówno dla mnie jak dla męża. W sumie pierwsze zlecenie badań okazało sie trafne bo wykryto u nas ureaplasme. Oboje z mężem dostaliśmy antybiotyk. Mąż powtarzał badania nasienia juz w lutym była mała poprawa, lecz jednak dalej był problem z ruchem plemników. Wczoraj odebraliśmy najnowsze wyniki i są idealne 💗 ja zmagam sie z policystycznymi jajnikami tutaj tez Pani doktor zleciła duzo więcej badań niz poprzedni ginekolog oraz zaleciła przyjmowanie metforminy. Co wiecej mialam tez wykonywane badanie drożności jajowodów. W kwietniu Pani doktor zasugerowała stymulację i podejście do inseminacji, chętnie wysłuchała historii z poprzednim lekiem i zasugerowała inny. Niestety po wizycie w 16 cyklu była cisza w jajnikach, po wczorajsze wizycie okazało sie ze jest pęcherzyk czym sama była zdziwiona bo jestem w dość późnym dniu cyklu, ale powiedziała ze nie zaszkodzi podać pregnyl na pęknięcie pęcherzyka. Wiec działamy i cierpliwe czekamy, choć naprawdę juz małe zwycięstwo jest w poprawie wyników męża. Trzymam dziewczyny kciuki za Was 💗

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ