X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian-Białystok
Odpowiedz

Klinika Bocian-Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ciasteczkowa25 Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś leczył się w tej klinice ?jakiego lekarza wybrać ? Komuś się udało z ich pomocą ??

  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinikę polecam całym sercem. Tyłu życzliwych ludzi nie spotkałam nigdzie. Jedynie dr M pozostawia wiele do życzenia.
    Mi się nie udało ale chętnie tam wrócę jeśli sytuacja się uspokoi.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • ciasteczkowa25 Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz na myśli doktora który jest założycielem tak ? A czemu pozostawia wiele do życzenia ? Ja planuję do dr. Pietrzaka . Długo się staralas z ich pomocą a jaki masz problem jeżeli mogę zapytać ?? Ja już mialam mieć wizytę 20 marca ale ze względu na okoliczności niestety teraz nie przyjmują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 14:25

  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam lekarza prowadzącego dr Grygoruka. Lekarz super. Zawsze w kontakcie. Nie robił żadnych problemów ani nie zmuszał do niepotrzebnych badań i leków.
    Dr Mrugacz jest bardzo specyficzny. Ja miałam u niego 1 wizytę i wyłam całe 250 km do domu. Wkurzył mnie na Maxa. Wyśmiał dotychczasowe leczenie swojego pracownika. Przyszedł na punkcje bo powiedział że nie wierzy że coś ode mnie pobiorą.

    Ja mam endometriozę. Udrożniane jajowody i hashimoto. Zaszłam w ciążę zupełnie naturalnie po prawie 2 latach od invitro.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • ciasteczkowa25 Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu szok. Ja planuję właśnie do dr.Pietrzaka bo też słyszałam że dr Mrugacz nie zawsze jest taki jakim powinien być taki lekarz. Ja miałam laparo zrosty, mąż miał trochę słabe masienie, u mnie wycięto ognisko Endo... Od laparo ponad rok i dalej nic :// dlatego czas na kroki a że jeszcze teraz ta pandemia to już wogole ://

  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dr pietrzycki??
    A nie Pietrzak.

    Ja bym sobie darowała wizyty w tym czasie. Niestety ale jak mus to mus.
    Nie będę się niepotrzebnie narażać i nie wyobrażam sobie w tym czasie być w ciąży.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • ciasteczkowa25 Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Chyba dr pietrzycki??
    A nie Pietrzak.

    Ja bym sobie darowała wizyty w tym czasie. Niestety ale jak mus to mus.
    Nie będę się niepotrzebnie narażać i nie wyobrażam sobie w tym czasie być w ciąży.


    Tak właśnie :) Pietrzycki. No niestety taki czas że jedynie czekanie zostało. ;)

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1858 1789

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczkowa25 wrote:
    Tak właśnie :) Pietrzycki. No niestety taki czas że jedynie czekanie zostało. ;)
    Witaj
    Miałam procedurę u obu tych lekarzy, obie nieudane ale u dr M były jednak dużo lepsze efekty po stymulacji. Może i jest specyficzny i nie tak miły jak dr Pietrzycki ale postanowiłam ze spróbuje w tej klinice jeszcze raz właśnie u niego bo raczej o wiedzę i doświadczenie tu chodzi a nie głaskanie po głowie 🙂.

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Witaj
    Miałam procedurę u obu tych lekarzy, obie nieudane ale u dr M były jednak dużo lepsze efekty po stymulacji. Może i jest specyficzny i nie tak miły jak dr Pietrzycki ale postanowiłam ze spróbuje w tej klinice jeszcze raz właśnie u niego bo raczej o wiedzę i doświadczenie tu chodzi a nie głaskanie po głowie 🙂.
    Sorry ale poczucie komfortu też jest ważne. Mi dr M takich bdzur nagadał że miałam ochotę się zabić bo nie widziałam sensu życia. M. In. Powiedział że najlepiej byłoby usunąć mi całe narządy rodne bo po laparo i przy endo do niczego się nie nadają.
    Mówił że on nie widzi żadnej komórki do punkcji i wg niego robienie czegokolwiek u mnie nie ma sensu.
    Uważasz że to jest lekarz??

    Przyszedł na punkcje i był mega zdziwiony że było 3 pęcherzyki żaden pusty z tego 3 zarodki powstały.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • ciasteczkowa25 Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi. Nie mam innej kliniki w okolicy no jeżeli można nazwać okolica 100 km ale musimy w końcu wziąć się i w końcu aby się Nam udało ale szlak mnie trafia że teraz nie zapisują przez tą sytuację :( wiadomo trzeba dbać o siebie i bliskich ale staramy się tyle jeszcze sytuacja że ost się dowiedziałam że szwagierka jest w ciąży a też starali się długo i w końcu się udało :/

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1858 1789

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Sorry ale poczucie komfortu też jest ważne. Mi dr M takich bdzur nagadał że miałam ochotę się zabić bo nie widziałam sensu życia. M. In. Powiedział że najlepiej byłoby usunąć mi całe narządy rodne bo po laparo i przy endo do niczego się nie nadają.
    Mówił że on nie widzi żadnej komórki do punkcji i wg niego robienie czegokolwiek u mnie nie ma sensu.
    Uważasz że to jest lekarz??

    Przyszedł na punkcje i był mega zdziwiony że było 3 pęcherzyki żaden pusty z tego 3 zarodki powstały.
    No to rzeczywiście miałaś z nim przykre doświadczenie. Ja tez często po wizytach u niego mam mieszane uczucia właśnie przez to co mówi ale po tylu przejściach to chyba już przestałam słuchać tego co mówią lekarze, trzyma mnie tam tylko cień nadziei który mi jeszcze pozostał

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczkowa25 wrote:
    Przykro mi. Nie mam innej kliniki w okolicy no jeżeli można nazwać okolica 100 km ale musimy w końcu wziąć się i w końcu aby się Nam udało ale szlak mnie trafia że teraz nie zapisują przez tą sytuację :( wiadomo trzeba dbać o siebie i bliskich ale staramy się tyle jeszcze sytuacja że ost się dowiedziałam że szwagierka jest w ciąży a też starali się długo i w końcu się udało :/

    a Kriobank?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ola_90 Autorytet
    Postów: 267 651

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam doświadczenia z Bocianem, ale jeśli w Białymstoku to polecam Kriobank

    uwo9dqk3ebttjlzi.png

    29 lat
    PCOS, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    12.2015-👱‍♂️
    07.2017-początek starań o rodzeństwo
    05.2018-biochemiczna
    06.2018-poczatek stymulacji
    11.2018-poronienie, 9 tc
    02.2019- powrót do stymulacji
    11.2019- pierwsza wizyta w klinice, szykujemy się do ivf

    Mąż:
    05.2018 i 09.2019-Novum morf 4%
    12.2019-Kriobank morf 0%

    1ivf: 17.01.20 punkcja, mamy ❄❄❄❄❄ (3 blastki, 2 morule)
    19.03.20-FET
    6dpt beta 14,5
    8dpt 61.8
    12dpt 341.2
    19dpt 6582
  • Martyna91 Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Ja miałam lekarza prowadzącego dr Grygoruka. Lekarz super. Zawsze w kontakcie. Nie robił żadnych problemów ani nie zmuszał do niepotrzebnych badań i leków.
    Dr Mrugacz jest bardzo specyficzny. Ja miałam u niego 1 wizytę i wyłam całe 250 km do domu. Wkurzył mnie na Maxa. Wyśmiał dotychczasowe leczenie swojego pracownika. Przyszedł na punkcje bo powiedział że nie wierzy że coś ode mnie pobiorą.

    Ja mam endometriozę. Udrożniane jajowody i hashimoto. Zaszłam w ciążę zupełnie naturalnie po prawie 2 latach od invitro.


    Hej :)
    Jakie wrażenia ogólne masz na temat dr Grygoruka? Jak wyglądało Twoje leczenie ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ