X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian Poznań-2022
Odpowiedz

Klinika Bocian Poznań-2022

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AniaAnia1 Autorytet
    Postów: 382 505

    Wysłany: 15 maja 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Czy są tu jakieś osoby, które korzystały z usług Kliniki Bocian w Poznaniu?

  • Sunday_92 Autorytet
    Postów: 684 449

    Wysłany: 15 maja 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnia1 wrote:
    Dziewczyny,
    Czy są tu jakieś osoby, które korzystały z usług Kliniki Bocian w Poznaniu?
    Ja aktualnie jestem pacjentką :)

    age.png
    Gustaw - 07.06.2023❤️❤️❤️
    39+3, 3690g/56cm

    06.10.22 ⏸️❤️🙏

    08.22 histeroskopia - stan zapalny endo (cd138; cd56) - doxycyclina + metronidazol
    IUI 08.22 odwołane
    IUI 07.22 👎
    IUI 05.22 odwołane
    IUI 04.22👎
  • AniaAnia1 Autorytet
    Postów: 382 505

    Wysłany: 15 maja 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunday_92 wrote:
    Ja aktualnie jestem pacjentką :)
    O super, a do kogo chodzisz?I kogo polecasz? Najakim jesteś etapie?

    Ja dziś 10dpt miałam jeszcze jeden test sikany, więc zrobiłam, niestety biały...jutro mam bete ale nie liczę na nic... to był mój drugi transfer z 2 zarodkami, więcej mrozaków nie mamy. Styczniowy transfer zakończył się pustym jajem i poronieniem.
    Zastanawiam się natomiast nad zmianą Kliniki z Invimed Poznan na Bociana w Poznaniu.

  • Sunday_92 Autorytet
    Postów: 684 449

    Wysłany: 15 maja 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnia1 wrote:
    O super, a do kogo chodzisz?I kogo polecasz? Najakim jesteś etapie?

    Ja dziś 10dpt miałam jeszcze jeden test sikany, więc zrobiłam, niestety biały...jutro mam bete ale nie liczę na nic... to był mój drugi transfer z 2 zarodkami, więcej mrozaków nie mamy. Styczniowy transfer zakończył się pustym jajem i poronieniem.
    Zastanawiam się natomiast nad zmianą Kliniki z Invimed Poznan na Bociana w Poznaniu.

    My jesteśmy na etapie drugiego podejścia do iui, także w temacie in vitro się nie wypowiem.

    Ja chodzę do dr Sitkowskiego i polecam, mam poczucie zaopiekowania, zawsze odpowiada na wszystkie pytania i sam informuje, tłumaczy itp. Ogólnie z kliniki jestem zadowolona, dobry kontakt, mile położne, wizyty sprawnie, zazwyczaj bez opóźnień.

    age.png
    Gustaw - 07.06.2023❤️❤️❤️
    39+3, 3690g/56cm

    06.10.22 ⏸️❤️🙏

    08.22 histeroskopia - stan zapalny endo (cd138; cd56) - doxycyclina + metronidazol
    IUI 08.22 odwołane
    IUI 07.22 👎
    IUI 05.22 odwołane
    IUI 04.22👎
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ