X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika KrakOvi
Odpowiedz

Klinika KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2022, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wam Doktor też nie zaproponował na pierwszej wizycie pomysłu na leczenie, i powiedział że musi się zastanowić ? Wizyta przebiegła bardzo szybko, ja jak zwykle nie zdążyłam poruszyć wszystkich kwestii, które mnie niepokoją, Doktor pokazał mi publikacje medyczne, które obalają dotychczasowe moje leczenie, czyli nacisk na Immunologie. Nie wiem czy On nie ma pomysłu co dalej ze mną robić?jakie były wasze pierwsze wizyty?nawet nie spojrzal na wyniki badań, jak zobaczył ile tego miałam

  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 9 listopada 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Jest tu jakaś dziewczyna, która leczy się u Dr. Wyroby? Mam szybką wizytę na wtorek, i zastanawiam się czy warto podchodzić do ostatniej procedury w tej Klinice? Jestem po 4 nieudanych transferach u Dr. Przybycienia. Proszę o wasze opinie
    Cześć co prawda nie podchodziłam do in vitro ale polecam pana doktora. Może mała jego wada że czasem jeżeli się samemu coś niedopyta to nie mówi. Ale jeżeli tylko zada się mu jakieś pytanie lub ma się jakieś wątpliwości to szczegółowo wszystko wyjaśnia. Ja polecam ;)

    76d641b845.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 9 listopada 2022, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Dziewczyny, czy wam Doktor też nie zaproponował na pierwszej wizycie pomysłu na leczenie, i powiedział że musi się zastanowić ? Wizyta przebiegła bardzo szybko, ja jak zwykle nie zdążyłam poruszyć wszystkich kwestii, które mnie niepokoją, Doktor pokazał mi publikacje medyczne, które obalają dotychczasowe moje leczenie, czyli nacisk na Immunologie. Nie wiem czy On nie ma pomysłu co dalej ze mną robić?jakie były wasze pierwsze wizyty?nawet nie spojrzal na wyniki badań, jak zobaczył ile tego miałam
    U nas przejrzał wszystko, wysłuchał histori i zaproponował iui na początek .

    76d641b845.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, zobaczymy co będzie na następnej wizycie. Dziękuje za wiadomości.

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 9 listopada 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Dziewczyny, czy wam Doktor też nie zaproponował na pierwszej wizycie pomysłu na leczenie, i powiedział że musi się zastanowić ? Wizyta przebiegła bardzo szybko, ja jak zwykle nie zdążyłam poruszyć wszystkich kwestii, które mnie niepokoją, Doktor pokazał mi publikacje medyczne, które obalają dotychczasowe moje leczenie, czyli nacisk na Immunologie. Nie wiem czy On nie ma pomysłu co dalej ze mną robić?jakie były wasze pierwsze wizyty?nawet nie spojrzal na wyniki badań, jak zobaczył ile tego miałam
    O kurczę. Jak tak myślę, to w sumie dobrze, że nie powiedział, że nic nie da się zrobić, a że chce się zastanowić to znaczy, że nie podjedzie pochopnie do stymulacji. Masz jakiś termin na następną wizytę?

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    O kurczę. Jak tak myślę, to w sumie dobrze, że nie powiedział, że nic nie da się zrobić, a że chce się zastanowić to znaczy, że nie podjedzie pochopnie do stymulacji. Masz jakiś termin na następną wizytę?


    Tak, dziś na 17.00. No właśnie, albo jestem tak beznadziejnym przypadkiem, albo nie chce podejmować szybkich decyzji. Powiedział mi tylko tyle że jeśli tym razem nie wyjdzie to będzie jego osobista porażka.

  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 9 listopada 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Tak, dziś na 17.00. No właśnie, albo jestem tak beznadziejnym przypadkiem, albo nie chce podejmować szybkich decyzji. Powiedział mi tylko tyle że jeśli tym razem nie wyjdzie to będzie jego osobista porażka.

    Daj znać jaki będzie miał plan. A jakie miałaś leczenie immunologiczne?
    Mi kazał się konsultować z immunologiem i mam zalecenie do transferu od dr Sydora, bo wyszły braki w kirach i niskie allo, ale to jest ostatni etap leczenia. Grunt to mieć co transferować.
    Ja przełożyłam stymulację na styczeń, bo wyszła nam ureaplasama i teraz braliśmy antybiotyk. Musimy sprawdzić, czy jest ok po leczeniu i ruszymy z nowym rokiem. Dr nie ma między świętami i na początku stycznia.

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    Daj znać jaki będzie miał plan. A jakie miałaś leczenie immunologiczne?
    Mi kazał się konsultować z immunologiem i mam zalecenie do transferu od dr Sydora, bo wyszły braki w kirach i niskie allo, ale to jest ostatni etap leczenia. Grunt to mieć co transferować.
    Ja przełożyłam stymulację na styczeń, bo wyszła nam ureaplasama i teraz braliśmy antybiotyk. Musimy sprawdzić, czy jest ok po leczeniu i ruszymy z nowym rokiem. Dr nie ma między świętami i na początku stycznia.




    O widzisz, dobrze że mówisz że go nie będzie. Dam znać jak będę po.
    Jeśli chidzi o moją Immunologie, to mam Kir AA, brak wszystkich kirów implantujacych, niskie białko wolne S, przerobiłam szczepienia, przerobiłam Accofi, Intralipid, sterydy, wlewy domaciczna, miałam zalecenia od Immunologa, i nic.
    Pomysły się wyczerpały, chyba że to wina mojej macicy, zostaj mi laparo i Biopsja. Ja mam bardzo bolesne fransfery, nie wiem z czego to wynika, mam też zrost na szyjce macicy. Muszę to z nim jeszcze omówić dziś, bo ostatnio nie zdążyłam, bo szybko zakończył wizytę.
    Jak na pierwszą wizytę to nie wiem czy byłam tam 20 mon z usg.

  • Marlo Koleżanka
    Postów: 86 13

    Wysłany: 9 listopada 2022, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Miałam 2 procedury, z każdej miałam tylko 2 prawidłowe blastki, w pierwszej były badane i byly zdrowe, w drugiej juz nie badałam ze wzg. finansowych. Ja mam Endometrioze i małe jajniki, więc nie wiem czy to sie tez nie przekłada na slaba jakość komórek jajowych. Czytałam też, że Doktor stosuje jakaś metodę ostrzykiwania osoczem jajników, czy orientujesz się komu zaleca taka terapię. Miałam już nie podchodzić do 3 procedury, ta miała być ostatnia, to wszystko mnie już przerosło.
    Ile kosztuje takie badanie zarodkow, jakie nieprawidlowosci moze to wykryc, genetyczne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlo wrote:
    Ile kosztuje takie badanie zarodkow, jakie nieprawidlowosci moze to wykryc, genetyczne?[/QUOT

    Badanie PGS ‐polega na badaniu zarodka pod kątem wielu potencjalnych zaburzeń genetycznych, mie za badania 2 zarodkow koszt wyniósł ok 5000 -6000 zł, ze wzg. na dużą presję lekarza, u którego sie leczyłam. Dziś uważam to za zbyteczne wydawanie kasay.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    Daj znać jaki będzie miał plan. A jakie miałaś leczenie immunologiczne?
    Mi kazał się konsultować z immunologiem i mam zalecenie do transferu od dr Sydora, bo wyszły braki w kirach i niskie allo, ale to jest ostatni etap leczenia. Grunt to mieć co transferować.
    Ja przełożyłam stymulację na styczeń, bo wyszła nam ureaplasama i teraz braliśmy antybiotyk. Musimy sprawdzić, czy jest ok po leczeniu i ruszymy z nowym rokiem. Dr nie ma między świętami i na początku stycznia.


    Hej, ja zaczęłam od wczoraj Genopeptyl no i teraz czekam na miesiączkę....jak będę mieć jakiekolwiek zarodki to fransfer będzie odroczony ze wzg. na konieczność wykonania laproskopi, to mój ostani pomysł na siebie.
    Takie podsumowanie wczorajszej wizyty.

    Igelkot lubi tę wiadomość

  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 10 listopada 2022, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Hej, ja zaczęłam od wczoraj Genopeptyl no i teraz czekam na miesiączkę....jak będę mieć jakiekolwiek zarodki to fransfer będzie odroczony ze wzg. na konieczność wykonania laproskopi, to mój ostani pomysł na siebie.
    Takie podsumowanie wczorajszej wizyty.

    Czyli jakiś plan jest! A jakie leki do stymulacji masz mieć?
    Ja miałam konsultację u genetyka, jeśli będziemy mieć jakiekolwiek zarodki do badania, to chcemy sprawdzić mimo wszystko, bo to byłby już 5 transfer u mnie. Będę mieć też leki od immunologa.
    Dawaj znać jak postępy, ja spokojnie.. czekam do stycznia na stymulację.

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    Czyli jakiś plan jest! A jakie leki do stymulacji masz mieć?
    Ja miałam konsultację u genetyka, jeśli będziemy mieć jakiekolwiek zarodki do badania, to chcemy sprawdzić mimo wszystko, bo to byłby już 5 transfer u mnie. Będę mieć też leki od immunologa.
    Dawaj znać jak postępy, ja spokojnie.. czekam do stycznia na stymulację.


    A powiedz mi jakie Leki dostałaś od twojego Immunologa?
    Co do stymulacji to ze wzg. na niska rezerwę jajnikową, zaczęłam Gonopeptyl, później mam jeszcze menopur i bemfola. To też już miałaś dużo transferow, ja po pierwszym nieudanym, byłam zaraz kierowana na badania Immunologi oraz Laparoskopie. Ja pierwsze zarodki z procedury badałam że wzg. Na wiek, i chcialam miec pewnosc ze jak sie nie uda to nie będzie to wina zarodków, przy drugiej tego już nie robiłam że wzg. finansowych, pozatym wiedziałam że nic już tego pewno nie będzie, i teraz też nie zamierzam tego już robić.
    Ja już mam raczej male szanse. Ale chce wykorzystać ostania próbę.

  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 10 listopada 2022, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    A powiedz mi jakie Leki dostałaś od twojego Immunologa?
    Co do stymulacji to ze wzg. na niska rezerwę jajnikową, zaczęłam Gonopeptyl, później mam jeszcze menopur i bemfola. To też już miałaś dużo transferow, ja po pierwszym nieudanym, byłam zaraz kierowana na badania Immunologi oraz Laparoskopie. Ja pierwsze zarodki z procedury badałam że wzg. Na wiek, i chcialam miec pewnosc ze jak sie nie uda to nie będzie to wina zarodków, przy drugiej tego już nie robiłam że wzg. finansowych, pozatym wiedziałam że nic już tego pewno nie będzie, i teraz też nie zamierzam tego już robić.
    Ja już mam raczej male szanse. Ale chce wykorzystać ostania próbę.

    Taki standard ze wzgl. na brak kirów - accofil + encorton i w dalszym etapie acard + clexane. Ja zaszłam w ciążę przy 1 procedurze, potem nieco się też pokomplikowało z endometrium po zabiegu łyżeczkowania.
    A kolejne 2 procedury poszły źle :( Po 1 zarodku albo 2 na raz podawane, bo nie nadawały się do mrożenia. Także badania też nie wchodziły w grę przy takiej klasie zarodków. Immunologii nic nie ruszał, bo kiepskie komórki i nasienie i lekarze na tym się zawieszali. Także nie wiem, czy z lekami byłoby lepiej, ale przy ostatnim transferze beta drgnęła lekko. Mam nadzieję, że u Ciebie los się odmieni i teraz będzie lepiej! Mocne kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2022, 16:01

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • Marlo Koleżanka
    Postów: 86 13

    Wysłany: 10 listopada 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Marlo wrote:
    Ile kosztuje takie badanie zarodkow, jakie nieprawidlowosci moze to wykryc, genetyczne?[/QUOT

    Badanie PGS ‐polega na badaniu zarodka pod kątem wielu potencjalnych zaburzeń genetycznych, mie za badania 2 zarodkow koszt wyniósł ok 5000 -6000 zł, ze wzg. na dużą presję lekarza, u którego sie leczyłam. Dziś uważam to za zbyteczne wydawanie kasay.
    Dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie, w ktorej dobie mozna zrobic to badanie i jak dlugo czeka sie na wynik. Czy to oznacza ze wtedy tranfer mrozakow ze wzgledu na czas oczekiwania na wynik?

  • Evelyanne Ekspertka
    Postów: 208 248

    Wysłany: 10 listopada 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Dziewczyny, czy wam Doktor też nie zaproponował na pierwszej wizycie pomysłu na leczenie, i powiedział że musi się zastanowić ? Wizyta przebiegła bardzo szybko, ja jak zwykle nie zdążyłam poruszyć wszystkich kwestii, które mnie niepokoją, Doktor pokazał mi publikacje medyczne, które obalają dotychczasowe moje leczenie, czyli nacisk na Immunologie. Nie wiem czy On nie ma pomysłu co dalej ze mną robić?jakie były wasze pierwsze wizyty?nawet nie spojrzal na wyniki badań, jak zobaczył ile tego miałam
    U mnie pomysł był na pierwszej wizycie ale reszta wyglądała podobnie, wizyta szybka, nie poczułam zainteresowania. Dr też nie chciał oglądać wszystkich wyników wg mnie ważnych. Może trafiłyśmy na gorszy dzień

    ❌endometrioza 3/4 st. DIE | adenomioza | niedoczynność tarczycy | hiperinsulinemia | MTHFR i PAI hetero |
    czerwiec 2021r laparoskopowe usunięcie torbieli z obu jajników
    On
    ❌ obniżona ruchliwość

    10-12.2022r IVF-ICSI Artvimed
    ➡10 kumulusów > 6 dojrzałych > 4 zapłodnione > ❄️❄️❄️❄️
    ➡transfer ❄️ 5.1.1 +embryoglue (c. sztuczny)
    beta 8dpt: 213 < 10dpt: 555 < 14dpt: 2201
    ➡ 25dpt mamy ❤
    ➡ syn 08.09.2023r. ❤

    starania od 2020 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    Taki standard ze wzgl. na brak kirów - accofil + encorton i w dalszym etapie acard + clexane. Ja zaszłam w ciążę przy 1 procedurze, potem nieco się też pokomplikowało z endometrium po zabiegu łyżeczkowania.
    A kolejne 2 procedury poszły źle :( Po 1 zarodku albo 2 na raz podawane, bo nie nadawały się do mrożenia. Także badania też nie wchodziły w grę przy takiej klasie zarodków. Immunologii nic nie ruszał, bo kiepskie komórki i nasienie i lekarze na tym się zawieszali. Także nie wiem, czy z lekami byłoby lepiej, ale przy ostatnim transferze beta drgnęła lekko. Mam nadzieję, że u Ciebie los się odmieni i teraz będzie lepiej! Mocne kciuki!

    Dziękuję za Kciuki, to bardzo miłe z twojej strony, ja tak na prawdę nie wierzę już w nic. Aczkolwiek doskonale Cie rozumiem bo czuje się podbnie jak Ty, czyli dużo walki, a jestem o niczym i mam wiek, który mnie bardzo już goni. Z tego co widzę to masz jeszcze nienajgorsze AMH, więc może coś jeszcze z tego będzie, może wspólnie z Doktorem wyprodukujecie bardzo ładne jajeczka. Na pewno Doktor będzie Ci mówił o suplentach, może warto spróbować. Ja dopuki coś robiłam w temacie byłam silna, ale jak podeszłam do ostatniego nieudanego transferu, co prawda już wiedziałam że taki będzie, to mi się odechciało wszystkiego.
    W moim przypadku to tylko cud, a na to zasługują, tak mi się wydaje tylko Ci wybrani.
    Ja tak na prawdę przerobiłam już wszystko co było możliwe, przy transferach, nie wiem czym się teraz będę wspomagać jak dojdzie do kolejnego, co Doktor wymysli. Wszystko tak na prawdę zależy teraz od Stymulacji. Ale nie podajemy się, jak to powiedziała mi ostatnio jedna dziewczy, "popraw koronę na głowie i do dzieła "🤗

    Igelkot lubi tę wiadomość

  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Dziękuję za Kciuki, to bardzo miłe z twojej strony, ja tak na prawdę nie wierzę już w nic. Aczkolwiek doskonale Cie rozumiem bo czuje się podbnie jak Ty, czyli dużo walki, a jestem o niczym i mam wiek, który mnie bardzo już goni. Z tego co widzę to masz jeszcze nienajgorsze AMH, więc może coś jeszcze z tego będzie, może wspólnie z Doktorem wyprodukujecie bardzo ładne jajeczka. Na pewno Doktor będzie Ci mówił o suplentach, może warto spróbować. Ja dopuki coś robiłam w temacie byłam silna, ale jak podeszłam do ostatniego nieudanego transferu, co prawda już wiedziałam że taki będzie, to mi się odechciało wszystkiego.
    W moim przypadku to tylko cud, a na to zasługują, tak mi się wydaje tylko Ci wybrani.
    Ja tak na prawdę przerobiłam już wszystko co było możliwe, przy transferach, nie wiem czym się teraz będę wspomagać jak dojdzie do kolejnego, co Doktor wymysli. Wszystko tak na prawdę zależy teraz od Stymulacji. Ale nie podajemy się, jak to powiedziała mi ostatnio jedna dziewczy, "popraw koronę na głowie i do dzieła "🤗

    Ja mam podobne nastawienie, ciężko mi trochę uwierzyć, że może być lepiej. Tyle razy się łudziłam.
    To amh nie jest takie niskie, ale mam zawsze 4 dojrzałe komórki na 9-10 oocytów i na końcu jest kiepsko. Mam zaleconą suplementację przez dr. Wcześniej też mocno się suplementowałam, tylko teraz od wakacji biorę dodatkowo dhea, większą dawkę q10 i mam metforminę na hipoglikemię.
    U męża kilka mln plemników i wahania.
    No, zobaczymy. Szkoda, że muszę czekać, ale z drugiej strony jednak nie mam siły jeszcze na ten stres. Dawaj znaki jak efekty 🙌

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlo wrote:
    Dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie, w ktorej dobie mozna zrobic to badanie i jak dlugo czeka sie na wynik. Czy to oznacza ze wtedy tranfer mrozakow ze wzgledu na czas oczekiwania na wynik?


    Material jest pobierany z zarodka, z blastocysty i przesyłany do badania. Później zarodek zostaje zamrożony, na wyniki czeka się ok 6 tygodni, masz odroczony transfer na ten czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    Ja mam podobne nastawienie, ciężko mi trochę uwierzyć, że może być lepiej. Tyle razy się łudziłam.
    To amh nie jest takie niskie, ale mam zawsze 4 dojrzałe komórki na 9-10 oocytów i na końcu jest kiepsko. Mam zaleconą suplementację przez dr. Wcześniej też mocno się suplementowałam, tylko teraz od wakacji biorę dodatkowo dhea, większą dawkę q10 i mam metforminę na hipoglikemię.
    U męża kilka mln plemników i wahania.
    No, zobaczymy. Szkoda, że muszę czekać, ale z drugiej strony jednak nie mam siły jeszcze na ten stres. Dawaj znaki jak efekty 🙌


    Moja droga, taki wynik komórek jest super, uwierz mi, ja z pierwszej procedury miałam zaledwie 2, z drugiej też bardzo kiepskie 2, mimo że jadłam suple dosłownie garściami, nie wiem co będzie tym razem. Mój poprzedni lekarz sugerował mi już tylko KD. Ale ja na razie nie umiem się na siłę przekonać.

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ