X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika KrakOvi
Odpowiedz

Klinika KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 11 września 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, a czy któraś z Was miała może podawany accofil do transferu ze wzgl na brakujące KIRy implantacyjne?

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 4 października 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny! ♥️

    co u Was słychać? 😊 jakieś rozpoczęte stymulacje? 😊

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu jakaś dziewczyna, która leczy się u Dr. Wyroby? Mam szybką wizytę na wtorek, i zastanawiam się czy warto podchodzić do ostatniej procedury w tej Klinice? Jestem po 4 nieudanych transferach u Dr. Przybycienia. Proszę o wasze opinie

  • Marlo Koleżanka
    Postów: 86 13

    Wysłany: 28 października 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Jest tu jakaś dziewczyna, która leczy się u Dr. Wyroby? Mam szybką wizytę na wtorek, i zastanawiam się czy warto podchodzić do ostatniej procedury w tej Klinice? Jestem po 4 nieudanych transferach u Dr. Przybycienia. Proszę o wasze opinie

    Ja sie u niego lecze. Mysle ze warto. Ma duzo dobrych opini.

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 28 października 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Jest tu jakaś dziewczyna, która leczy się u Dr. Wyroby? Mam szybką wizytę na wtorek, i zastanawiam się czy warto podchodzić do ostatniej procedury w tej Klinice? Jestem po 4 nieudanych transferach u Dr. Przybycienia. Proszę o wasze opinie

    warto. 😊

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka123 wrote:
    warto. 😊
    Ja mam dość skomplikowana sytacje, bo mam Endometrioze, Kir AA, krak kirów implantujacych, niskie biało wolne S, przeszłam usunięcie mięśniaka, plastykę macicy bo byl niedorozwój, mam coraz słabsze komórki po pukcjach, z 4 blasek nie udało się uzyskać ciąży oraz Wiek 39 lat. Dr Przybycień wysyła mnie już tylko do Czech w celu KD. Jestem w wielkiej kropce. Napiszcie mi proszę jak Doktor Wroba podchodzi do tematu. Boję się że pójdę w kolejna kosztowna procedurę beż żadnych efektów, i kolejne nadzieję skończą się niczym.

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 488 865

    Wysłany: 28 października 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Ja mam dość skomplikowana sytacje, bo mam Endometrioze, Kir AA, krak kirów implantujacych, niskie biało wolne S, przeszłam usunięcie mięśniaka, plastykę macicy bo byl niedorozwój, mam coraz słabsze komórki po pukcjach, z 4 blasek nie udało się uzyskać ciąży oraz Wiek 39 lat. Dr Przybycień wysyła mnie już tylko do Czech w celu KD. Jestem w wielkiej kropce. Napiszcie mi proszę jak Doktor Wroba podchodzi do tematu. Boję się że pójdę w kolejna kosztowna procedurę beż żadnych efektów, i kolejne nadzieję skończą się niczym.

    wysle Ci zaproszenie na priv. 😊

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka123 wrote:
    wysle Ci zaproszenie na priv. 😊
    Dziękuję 😘

  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 28 października 2022, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zdecydowałam na 4 procedurę u dr.
    Mam co prawda bx, ale brak najważniejszych kirów implantacyjnych, dr zalecał konsultacje z immunologiem, więc mam jasne zalecenia co do transferu, jeśli w ogóle do niego dojdzie. U mnie kiepsko z komórkami i zarodkami. Zobaczmy, czy coś się zmieni po zmianie leków.
    Myślę, że konsultacja z dr na pewno nie zaszkodzi.
    Natomiast nam nie oceniał szans, wprost powiedział, że po 3 procedurach rokowania są średnie.

    Sylza lubi tę wiadomość

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2022, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    Ja się zdecydowałam na 4 procedurę u dr.
    Mam co prawda bx, ale brak najważniejszych kirów implantacyjnych, dr zalecał konsultacje z immunologiem, więc mam jasne zalecenia co do transferu, jeśli w ogóle do niego dojdzie. U mnie kiepsko z komórkami i zarodkami. Zobaczmy, czy coś się zmieni po zmianie leków.
    Myślę, że konsultacja z dr na pewno nie zaszkodzi.
    Natomiast nam nie oceniał szans, wprost powiedział, że po 3 procedurach rokowania są średnie.


    Dziękuję za odpowiedź, u mnie też nie wygląda to za wesoło, no nic pojadę porozmawiam, pewnie nic odkrywczego się nie dowiem, ale może będzie miał jakiś inny pomysł ma moja sytuacje, niż tylko KD.

  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 28 października 2022, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Jest tu jakaś dziewczyna, która leczy się u Dr. Wyroby? Mam szybką wizytę na wtorek, i zastanawiam się czy warto podchodzić do ostatniej procedury w tej Klinice? Jestem po 4 nieudanych transferach u Dr. Przybycienia. Proszę o wasze opinie

    Ja leczyłam się u dr Wyroby. Mam trudną sytuację, ponieważ mam przedwczesne wygasanie funkcji jajników i bardzo niskie AMH, które jest najprawdopodobniej spowodowane przez chemioterapię, którą przreszłam w dzieciństwie w wyniku walki z chorobą. U każdego lekarza jedyne co słyszałam to KD, o której nie chciałam nawet słyszeć. Dr Wyroba jest lekarzem z ogromną wiedzą i współpracuje z lekarzami na całym świecie. Miałam do niego bardzo duże zaufanie. Czułam się bardzo zaopiekowana. To on jako jedyny dał mi szansę na własną komórkę. Jestem po jednej punkcji, z której niestety nie udało się uzyskać komórki. Doktor stwierdził, że byłby fair i że musi postawić sprawę klarownie. Uważa, że najlepszym rozwiązaniem będzie KD. U mnie w tej kwestii niestety nic się nie zmieniło.. dlatego leczenie zakończyliśmy. Pomimo tego, nie żałuję ani chwili. Doktor powiedział nam, że otrzymał zaproszenie od włoskich lekarzy na grant, który jest przeznaczony dla osób po onkologii i leczeniu chemią i myśli o nas, że mogłaby być to dla nas szansa. Jestem umówiona 2 listopada na wizytę, która zadecyduje o tym czy zostanę zakwalifikowana. Mam nadzieję, że moja historia jeszcze się nie skończy..

  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 28 października 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, u mnie też nie wygląda to za wesoło, no nic pojadę porozmawiam, pewnie nic odkrywczego się nie dowiem, ale może będzie miał jakiś inny pomysł ma moja sytuacje, niż tylko KD.

    A jak byłaś stymulowana do tej pory? Ile miałaś już procedur? U mnie niestety w każdej procedurze b.mało zarodków i trzeba wszystko zaczynać od nowa.

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    A jak byłaś stymulowana do tej pory? Ile miałaś już procedur? U mnie niestety w każdej procedurze b.mało zarodków i trzeba wszystko zaczynać od nowa.

    Miałam 2 procedury, z każdej miałam tylko 2 prawidłowe blastki, w pierwszej były badane i byly zdrowe, w drugiej juz nie badałam ze wzg. finansowych. Ja mam Endometrioze i małe jajniki, więc nie wiem czy to sie tez nie przekłada na slaba jakość komórek jajowych. Czytałam też, że Doktor stosuje jakaś metodę ostrzykiwania osoczem jajników, czy orientujesz się komu zaleca taka terapię. Miałam już nie podchodzić do 3 procedury, ta miała być ostatnia, to wszystko mnie już przerosło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milady92 wrote:
    Ja leczyłam się u dr Wyroby. Mam trudną sytuację, ponieważ mam przedwczesne wygasanie funkcji jajników i bardzo niskie AMH, które jest najprawdopodobniej spowodowane przez chemioterapię, którą przreszłam w dzieciństwie w wyniku walki z chorobą. U każdego lekarza jedyne co słyszałam to KD, o której nie chciałam nawet słyszeć. Dr Wyroba jest lekarzem z ogromną wiedzą i współpracuje z lekarzami na całym świecie. Miałam do niego bardzo duże zaufanie. Czułam się bardzo zaopiekowana. To on jako jedyny dał mi szansę na własną komórkę. Jestem po jednej punkcji, z której niestety nie udało się uzyskać komórki. Doktor stwierdził, że byłby fair i że musi postawić sprawę klarownie. Uważa, że najlepszym rozwiązaniem będzie KD. U mnie w tej kwestii niestety nic się nie zmieniło.. dlatego leczenie zakończyliśmy. Pomimo tego, nie żałuję ani chwili. Doktor powiedział nam, że otrzymał zaproszenie od włoskich lekarzy na grant, który jest przeznaczony dla osób po onkologii i leczeniu chemią i myśli o nas, że mogłaby być to dla nas szansa. Jestem umówiona 2 listopada na wizytę, która zadecyduje o tym czy zostanę zakwalifikowana. Mam nadzieję, że moja historia jeszcze się nie skończy..


    Wiem co czujesz, ja też stoję przed wyborem KD, ale coś mnie w środku nie puszcza żeby podjąć taka decyzję. Wiem że KD to jedyna pewno moja szansa, która ma większe powodzenie niż moja obecna sytuacja, ale nie umiem się z tym pogodzić. Mój mąż jest zdecydowany, ja dalej mam swoje. Nie chcę nikogo krzywdzić, ale to nie jest łatwa decyzją, to decyzja na całe życie.

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 620 513

    Wysłany: 28 października 2022, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Wiem co czujesz, ja też stoję przed wyborem KD, ale coś mnie w środku nie puszcza żeby podjąć taka decyzję. Wiem że KD to jedyna pewno moja szansa, która ma większe powodzenie niż moja obecna sytuacja, ale nie umiem się z tym pogodzić. Mój mąż jest zdecydowany, ja dalej mam swoje. Nie chcę nikogo krzywdzić, ale to nie jest łatwa decyzją, to decyzja na całe życie.

    Cześć, ja mam podobne obawy co do dawcy nasienia.
    Mąż będzie miał biopsję mTESE i to jedyna szansa na uzyskanie plemników. Muszę już decydować o dawcy, bo będziemy robić równocześnie punkcję i będziemy mieć jajeczka.
    Długo byłam przeciwna, ale teraz im bliżej tym bardziej się przekonuje.
    Nasze dzieci nie będą się wychowywać w tych czasach co my. Zanim będą w pełni świadome minie jakieś 15 lat od teraz. Problem niepłodności może wyglądać zupełnie inaczej. Dawstwo może już nie być takim tematem tabu.

    Jedyne co mnie przeraża to to, że może mieć bardzo dużo rodzeństwa w całej Europie. W przypadku dawczyni ta ilość na pewno jest ograniczona.

    🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Nie wiem jaka będzie moja ostateczna decyzja. Mam nadzieję, że jednak plemniki się znajdą.

    Z tego co czytałam dziewczyny bardzo sobie chwalą mikrostymulacje. Może to jest jakaś alternatywa.

    W każdym razie, zaczynam stymulacje, punkcja ok 10.11 :)

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Cześć, ja mam podobne obawy co do dawcy nasienia.
    Mąż będzie miał biopsję mTESE i to jedyna szansa na uzyskanie plemników. Muszę już decydować o dawcy, bo będziemy robić równocześnie punkcję i będziemy mieć jajeczka.
    Długo byłam przeciwna, ale teraz im bliżej tym bardziej się przekonuje.
    Nasze dzieci nie będą się wychowywać w tych czasach co my. Zanim będą w pełni świadome minie jakieś 15 lat od teraz. Problem niepłodności może wyglądać zupełnie inaczej. Dawstwo może już nie być takim tematem tabu.

    Jedyne co mnie przeraża to to, że może mieć bardzo dużo rodzeństwa w całej Europie. W przypadku dawczyni ta ilość na pewno jest ograniczona.

    🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Nie wiem jaka będzie moja ostateczna decyzja. Mam nadzieję, że jednak plemniki się znajdą.

    Z tego co czytałam dziewczyny bardzo sobie chwalą mikrostymulacje. Może to jest jakaś alternatywa.

    W każdym razie, zaczynam stymulacje, punkcja ok 10.11 :)


    Będę trzymać za Was kciuki🤗oby wszystko się fajnie potoczyło według waszej myśli, jesteście jeszcze mlodzi, dużo przed Wami, ale nie ma na co czekać . Ja odciągałam macierzyństwo bo miałam niestabilna stytacje zawodowa, teraz życie postawiło mnie przed tak ciężkimi wyborami. Co z tego że stać mnie na koleje procedury, badania , jak nie mogę dostać o życia tego czego pragnę .

  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 28 października 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Cześć, ja mam podobne obawy co do dawcy nasienia.
    Mąż będzie miał biopsję mTESE i to jedyna szansa na uzyskanie plemników. Muszę już decydować o dawcy, bo będziemy robić równocześnie punkcję i będziemy mieć jajeczka.
    Długo byłam przeciwna, ale teraz im bliżej tym bardziej się przekonuje.
    Nasze dzieci nie będą się wychowywać w tych czasach co my. Zanim będą w pełni świadome minie jakieś 15 lat od teraz. Problem niepłodności może wyglądać zupełnie inaczej. Dawstwo może już nie być takim tematem tabu.

    Jedyne co mnie przeraża to to, że może mieć bardzo dużo rodzeństwa w całej Europie. W przypadku dawczyni ta ilość na pewno jest ograniczona.

    🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Nie wiem jaka będzie moja ostateczna decyzja. Mam nadzieję, że jednak plemniki się znajdą.

    Z tego co czytałam dziewczyny bardzo sobie chwalą mikrostymulacje. Może to jest jakaś alternatywa.

    W każdym razie, zaczynam stymulacje, punkcja ok 10.11 :)


    Życzę Wam, żeby znalazło się tyle, ile potrzeba!
    Ja na dniach dostanę okres i mam się zjawić u dr 1/2 dc i też prawdopodobnie będę zaczynać. Myślę, że czas będziemy mieć bardzo podobny. U nas z nasieniem jest zawsze kiepsko, ale póki co, coś tam jest… choć bywało różnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2022, 21:14

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • Igelkot Autorytet
    Postów: 578 280

    Wysłany: 28 października 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza.LM wrote:
    Miałam 2 procedury, z każdej miałam tylko 2 prawidłowe blastki, w pierwszej były badane i byly zdrowe, w drugiej juz nie badałam ze wzg. finansowych. Ja mam Endometrioze i małe jajniki, więc nie wiem czy to sie tez nie przekłada na slaba jakość komórek jajowych. Czytałam też, że Doktor stosuje jakaś metodę ostrzykiwania osoczem jajników, czy orientujesz się komu zaleca taka terapię. Miałam już nie podchodzić do 3 procedury, ta miała być ostatnia, to wszystko mnie już przerosło.

    Stosuje takie dodatkowe metody i na pewno warto to przegadać. U mnie tego nie proponował, bo jeszcze to amh nie jest tak niskie, najgorsze jest to, że mam za każdym razem mało dojrzałych komórek. Ok 4 na 10 oocytów. Mocno się suplementuję, leki mam mieć zmienione na inny model. Zobaczymy.
    Wiesz, że też życiu nie zakładałam, że doczekam się 4 procedury. Miałam dobry start z pierwszą, ale na krótko :( Nie nastawiam się już na nic.
    Daj znać, co Ci dr powiedział. Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2022, 21:19

    👱‍♀️36 l
    - amh 1,52
    - czynnik męski
    I. 08.2020 IVF Parens - 5 zapłodnionych: 2 zarodki
    świeży transfer 4BB - ciąża (9tc 💔 poronienie zatrzymane; cienkie endometrium po łyżeczkowaniu)
    01.2021 FET 4BC (beta 👎)
    II. 06.2021 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 1 zarodek 6 doba
    08.2021 FET 4.2.2 (beta 👎)
    III. 06.2022 IVF Artvimed - 4 zapłodnione: 2 zarodki, dobre endo
    świeży transfer 2 x 3.3.3 (cb beta 7,2 👎)
    ---
    KIR bx - brak 2DL5 [gr. 1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    Stosuje takie dodatkowe metody i na pewno warto to przegadać. U mnie tego nie proponował, bo jeszcze to amh nie jest tak niskie, najgorsze jest to, że mam za każdym razem mało dojrzałych komórek. Ok 4 na 10 oocytów. Mocno się suplementuję, leki mam mieć zmienione na inny model. Zobaczymy.
    Wiesz, że też życiu nie zakładałam, że doczekam się 4 procedury. Miałam dobry start z pierwszą, ale na krótko :( Nie nastawiam się już na nic.
    Daj znać, co Ci dr powiedział. Powodzenia!


    Dziękuję Ci bardzo za słowa wsparcia.
    Na pewno się jeszcze odezwę.
    Oby los się dla nas odmienił

    Igelkot lubi tę wiadomość

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 620 513

    Wysłany: 29 października 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igelkot wrote:
    Życzę Wam, żeby znalazło się tyle, ile potrzeba!
    Ja na dniach dostanę okres i mam się zjawić u dr 1/2 dc i też prawdopodobnie będę zaczynać. Myślę, że czas będziemy mieć bardzo podobny. U nas z nasieniem jest zawsze kiepsko, ale póki co, coś tam jest… choć bywało różnie.

    Dawaj znać jak zaczniecie 🤗

    Igelkot lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ