X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Kraków, Katowice , Czechy
Odpowiedz

Klinika Kraków, Katowice , Czechy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny być może taki wątek już jest ale nie mogę trafić. Jaką klinikę leczenia niepłodności polecacie w Krakowie , Katowicach a może Czechy? I jakiego lekarza . Jeżeli macie odnośnik do innego tematu o tej tematyce to też chętnie zajrzę :)

    76d641b845.png
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 3 lipca 2022, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Cześć dziewczyny być może taki wątek już jest ale nie mogę trafić. Jaką klinikę leczenia niepłodności polecacie w Krakowie , Katowicach a może Czechy? I jakiego lekarza . Jeżeli macie odnośnik do innego tematu o tej tematyce to też chętnie zajrzę :)

    Znalazłaś jakąś informację odnośnie Czech?

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 478 856

    Wysłany: 3 lipca 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Cześć dziewczyny być może taki wątek już jest ale nie mogę trafić. Jaką klinikę leczenia niepłodności polecacie w Krakowie , Katowicach a może Czechy? I jakiego lekarza . Jeżeli macie odnośnik do innego tematu o tej tematyce to też chętnie zajrzę :)

    dr W., KrakOvi. 😊

    Igelkot lubi tę wiadomość

    32 👩🏼
    AMH 4,73
    kir AA
    MTHFR układ hetero.
    PAI-1 układ homo.

    Krakovi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EmbryoGlue + AH + neoparin
    luty 2023 r. 3300 g i 59 cm chłopczyka ♥️

    🔜 2 procedura czerwiec 2024 - wracamy do walki o rodzeństwo 👶🏼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ