X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Eustoma32 Koleżanka
    Postów: 68 7

    Wysłany: 1 września 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola wrote:
    My również u T. B. Byliśmy w marcu pierwszy raz, ale wtedy byłam pewna, ze coś ze mna jest nie tak, a po kilku miesiącach nadal bezowocnych starań okazało się ze jednak słabe nasienie. Od tego czasu wróciliśmy znów do dr.
    My byliśmy w styczniu pierwszy raz. Też myślałam że ze mną coś nie tak... Miałam robione hsg, hormony niby wszystko ok. Później badanie nasienia. Teraz mąż próbuje coś poprawić dietą i suplementacja... Ogólnie T.B. powiedział że z nasieniem nie ma tragedii i kazał starać się kilka cykli naturalnie ale bezowocnie niestety póki co. Idziemy we wrześniu na kolejną wizytę.
    4 lata temu zaszłam w ciążę, ale niestety zakończyła się poronieniem... Ale była to ciąża spontaniczna, nieplanowana a teraz totalnie nic.

  • Lilly_e Autorytet
    Postów: 284 280

    Wysłany: 1 września 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _agrafka_ wrote:
    Lilly_e to jesteśmy chyba na tym samym etapie ☺️ Powodzenia!

    Trzymam kciuki. Tez masz stany euforii, dola i zlosci?

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 2 września 2020, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eustoma32 wrote:
    My byliśmy w styczniu pierwszy raz. Też myślałam że ze mną coś nie tak... Miałam robione hsg, hormony niby wszystko ok. Później badanie nasienia. Teraz mąż próbuje coś poprawić dietą i suplementacja... Ogólnie T.B. powiedział że z nasieniem nie ma tragedii i kazał starać się kilka cykli naturalnie ale bezowocnie niestety póki co. Idziemy we wrześniu na kolejną wizytę.
    4 lata temu zaszłam w ciążę, ale niestety zakończyła się poronieniem... Ale była to ciąża spontaniczna, nieplanowana a teraz totalnie nic.
    Tak samo jak u mojego męża, ale coś nam poprawa morfologi nie idzie. Ja czekam również na HSG, bo jeszcze nie miałam. T.B tez powiedział, ze póki co trzeba starać się jeszcze naturalnie, bo w przypadku gorszej jakości nasienia czas do roku trzeba wydłużyć. Wiec czekamy...co zupełnie nie jest moja mocna strona i nie idzie mi najlepiej, ale zaczęłam brać pod uwagę już wszystkie warianty. A w głębi serca mam nadzieje, ze w końcu się uda....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2020, 07:00

  • Eustoma32 Koleżanka
    Postów: 68 7

    Wysłany: 2 września 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola wrote:
    Tak samo jak u mojego męża, ale coś nam poprawa morfologi nie idzie. Ja czekam również na HSG, bo jeszcze nie miałam. T.B tez powiedział, ze póki co trzeba starać się jeszcze naturalnie, bo w przypadku gorszej jakości nasienia czas do roku trzeba wydłużyć. Wiec czekamy...co zupełnie nie jest moja mocna strona i nie idzie mi najlepiej, ale zaczęłam brać pod uwagę już wszystkie warianty. A w głębi serca mam nadzieje, ze w końcu się uda....
    U mnie też z cierpliwością słabo...
    Ale czekam może wkoncu się uda...
    3mam kciuki😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2020, 09:01

  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 2 września 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2023, 08:43

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 2 września 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola wrote:
    Tak samo jak u mojego męża, ale coś nam poprawa morfologi nie idzie. Ja czekam również na HSG, bo jeszcze nie miałam. T.B tez powiedział, ze póki co trzeba starać się jeszcze naturalnie, bo w przypadku gorszej jakości nasienia czas do roku trzeba wydłużyć. Wiec czekamy...co zupełnie nie jest moja mocna strona i nie idzie mi najlepiej, ale zaczęłam brać pod uwagę już wszystkie warianty. A w głębi serca mam nadzieje, ze w końcu się uda....
    Ja również trzymam mocno kciuki. @agrafka wszystko się uda!

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7129 7210

    Wysłany: 2 września 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile czekałyście na wynik MTHFR? Robione w diagnostyce

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Eustoma32 Koleżanka
    Postów: 68 7

    Wysłany: 2 września 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _agrafka_ wrote:
    Przerabiałam już chyba wszystkie emocje 😉 teraz się po prostu boje ze ivf się nie uda 😞 No ale trzeba być dobrej myśli 😉
    Wczoraj wykupiliśmy już leki do stymulacji, czekam na @ i zaczynamy 😌

    Agrafka będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki😊

  • Olalala92 Koleżanka
    Postów: 106 10

    Wysłany: 2 września 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agrafka a jak wyglądały pęcherzyki na jajnikach przy takim amh? Było ich mało? Bo ja robiłam sobie dzisiaj amh i się boje wyniku... Dodamzena usg mam dużo małych pęcherzyków, ObraZ podobny do pcos...

  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 2 września 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2023, 08:43

  • Olalala92 Koleżanka
    Postów: 106 10

    Wysłany: 2 września 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no to w sumie nie ma tragedii, wynik też nie jest najgorszy skoro 1.2 :) a powiedz mi proszę czy dobrze reagujesz na clo?

  • Olalala92 Koleżanka
    Postów: 106 10

    Wysłany: 2 września 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja mam dużo pęcherzyków na jajnikach to raczej nie powinnam mieć obniżonego amh czy jak to wygląda?

  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 2 września 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2023, 08:43

  • endowalka Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 4 września 2020, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was miała robiony wlew z accofilu w Vitrolive? Dostałam to w zaleceniach od doc. Paśnika i zastanawiam się czy bez problemu zrobią to w klinice czy będzie problem i będę musiała szukać innego miejsca... 🙄

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 4 września 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endowalka wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was miała robiony wlew z accofilu w Vitrolive? Dostałam to w zaleceniach od doc. Paśnika i zastanawiam się czy bez problemu zrobią to w klinice czy będzie problem i będę musiała szukać innego miejsca... 🙄

    Wiem, że Mała Mi miała robiony wlew z acco w vl :-) z sukcesem. Może zaraz uda się ją wywołać :-)

    Mała_Mi2, endowalka lubią tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endowalka wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was miała robiony wlew z accofilu w Vitrolive? Dostałam to w zaleceniach od doc. Paśnika i zastanawiam się czy bez problemu zrobią to w klinice czy będzie problem i będę musiała szukać innego miejsca... 🙄
    Tak, ja miałam robiony, 3 dni przed transferem. Nie było żadnych problemów musiałam tylko umówić się wcześniej i przedstawic zalecenia od doc. Mi się udało, powodzenia!

    Kulta, endowalka lubią tę wiadomość

  • endowalka Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 4 września 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Chociaż o tę kwestię jestem w takim razie spokojniejsza :)

  • Olalala92 Koleżanka
    Postów: 106 10

    Wysłany: 4 września 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jak wygląda pierwsza wizyta u T. B?

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 4 września 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor przeprowadza z Wami szczegółowy wywiad, zapoznaje się ze wszystkimi wynikami badań. Następnie zaprasza Cię na badanie ginekologiczne, po którym wszystko Wam mówi, odpowiada na każde pytanie, dokładnie je tłumacząc. Ustala plan leczenia, zaleca niezbędne badania.

  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 7 września 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2023, 08:43

‹‹ 1152 1153 1154 1155 1156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ