Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 4 października 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprobuje kilka razy IUI jak dostane zielone swiatlo moze uda sie na nfz a jak nie to sprobujemy in vitro do 40 daje sobie czas potem odpuszczam

    Niuni, Asik86 lubią tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 4 października 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Nie, no wiadomo, że życzę Ci tego 5 dniowego!
    Może byc taka sytuacja, że Twoje zarodki nie będa się nadawy do podania w 3 dobie i wtedy Cię zdyskwalifikuja z badania, ale będą czekac oczywiście do 5 doby, zeby Ci podać, tylko będziesz musiała zapłacić już za transfer normalnie. Jako po za badaniem.
    Czego oczywiście Ci nie życzę!
    Mówisz? Nawet jeśli są jeszcze dwie opcje dostępne? Może jednak zrobią w 5 dobie i nic nie zapłacę, a na dodatek wszystko się uda;) Hihi kto wie ;p

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 4 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. No jak będzie dostępna opcja w 5 dobie to normalnie to pójdzie wszystko z programu. Mówię, o sytuacji kiedy z programu musieliby podać Ci 3 dniowych a nie byłby jeszcze gotowy.
    Ale nie myślmy jeszcze o tym. Na pewno wszystko dobrze się ułoży :)

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 4 października 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się źle dziś czuje
    Boli mnie brzuch, jakaś skołowana jestem. Mam uderzenia gorąca.. ludzie! Czuję się jakbym menopauzę miała

    1769e124dc.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 4 października 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Ja się źle dziś czuje
    Boli mnie brzuch, jakaś skołowana jestem. Mam uderzenia gorąca.. ludzie! Czuję się jakbym menopauzę miała
    Takie dawki co my przyjmujemy to nie ma co się dziwić.
    Ja mimo tych leków czuję się ok. Gorzej było na początku. Mam wyniki z dziś: progesteron 0,27 estradiol 1380 tsh 2,66. Estadiol podrósł ale spadł progesteron. To Ok?

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 4 października 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula chyba nie spadł :)

    1769e124dc.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 4 października 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha No masz racje. Nie wiem czemu mu się zdawało, że 0,27 jest mniejsze niż 0,09 ;) PC odpisał, że rewelacja

    Niuni lubi tę wiadomość

    dqpri09kh0x52aib.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 4 października 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś po zastrzyku zrobił się taki krwiaczek i czuje zgrubienie pod palcami. Trochę bolesne. Ale pewnie do jutra zniknie i będzie Ok.

    dqpri09kh0x52aib.png
  • ElwiraMar Przyjaciółka
    Postów: 159 46

    Wysłany: 4 października 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie najlepiej kupić zastrzyk ? W której aptece ? Czy miaala może któraś inseminacje u dr brelika ? :)

  • ElwiraMar Przyjaciółka
    Postów: 159 46

    Wysłany: 4 października 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inseminacja w piątek zastrzyk mam zrobić dzisiaj o 18 myślicie że nie będzie problemu jak zrobię trzy godziny później.dzięki za odpowiedź pozdrawiam

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 4 października 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odebralam wyniki prolaktyna 17.7 ale nie robilam w 2 dc bo mi powiedzieli ze nie trzeba hmmm za to ph moczu mam znowu 7 to chyba nie za dobrze co myslicie??? Jutro pojde do lekarza jak dam rade bo zlapala mbie chyba jelitowka temp 37 rozwolnienie bol zoladka a cooooo dawno nic mi nie bylo boszszszs ;)

    7b0f9c1e19.png
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 4 października 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElwiraMar wrote:
    Inseminacja w piątek zastrzyk mam zrobić dzisiaj o 18 myślicie że nie będzie problemu jak zrobię trzy godziny później.dzięki za odpowiedź pozdrawiam
    Hmmm ja kiedyś miałam przesunięcie o godzinkę i lekarz mówił, że spoko. Wiec pewnie 3 też ujdzie ;) chyba

    dqpri09kh0x52aib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dostałam informację, że 1 października ruszyły inseminacje w Policach. Niestety szczegółów nie znam ;/

  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 5 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Wczoraj dostałam informację, że 1 października ruszyły inseminacje w Policach. Niestety szczegółów nie znam ;/

    Do Polic mam sentyment... z IUI przeprowadzonej tam mam córę <3
    Wtedy lekarze z VL dawali skierowanie, bo tam też pracowali.

    nick nieaktualny, Niuni, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusy wrote:
    Do Polic mam sentyment... z IUI przeprowadzonej tam mam córę <3
    Wtedy lekarze z VL dawali skierowanie, bo tam też pracowali.


    Ale niestety nie wiem nic więcej :(
    Nie poddawaj się jusy. Może akurat Police znów okażą się być dla Ciebie szczęśliwe :)

    Niuni lubi tę wiadomość

  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 5 października 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Ale niestety nie wiem nic więcej :(
    Nie poddawaj się jusy. Może akurat Police znów okażą się być dla Ciebie szczęśliwe :)

    Narazie umówiłam się do Brelika za tydzień, akurat będzie u mnie w Kołobrzegu, więc udało się szybko na wizytę bo było ostatnie wolne miejsce, mam nadzieję, że będę już po @ bo narazie jeszcze czekam. No i pogadam z nim jak to widzi, czy sens jest jeszcze IUI robić czy już nie czy jeszcze jakieś badania porobić no i zobaczymy jaką wtedy z mężem podejmiemy decyzje.

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • ElwiraMar Przyjaciółka
    Postów: 159 46

    Wysłany: 5 października 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusy wrote:
    Narazie umówiłam się do Brelika za tydzień, akurat będzie u mnie w Kołobrzegu, więc udało się szybko na wizytę bo było ostatnie wolne miejsce, mam nadzieję, że będę już po @ bo narazie jeszcze czekam. No i pogadam z nim jak to widzi, czy sens jest jeszcze IUI robić czy już nie czy jeszcze jakieś badania porobić no i zobaczymy jaką wtedy z mężem podejmiemy decyzje.
    Jaka jest Twoja opinia dotycząca dr Brelika ?

  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 5 października 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElwiraMar wrote:
    Jaka jest Twoja opinia dotycząca dr Brelika ?

    Ja go tam lubie, sympatyczny, spokojny, wszystko tłumaczy, taki misiu, może trochę zakręcony :)

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 5 października 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kurcze moze wiec cos sie uda na nfz hmmm mam wizyte u Baczkowskiego 24 pazdziernika moze cos powie

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 5 października 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElwiraMar wrote:
    Jaka jest Twoja opinia dotycząca dr Brelika ?
    A ja leczyłam się u niego z 8 miesięcy i wróciłam do mojej lekarki nie wykazywał zaangażowania miałam 2 inseminacje w vitro nieudane i mnie na namawial na invitro i mnie tym zrazil ze tylko kasa a ja mam pcos I córkę i chce próbować teraz jestem bardxo zadowolona z mojej dr

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ