X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Misia ja jutro jadę na Unie mam umówioną wizytę ale nie wiem do kogo bo pani w recepcji nie potrafiła mi powiedzieć kto bedzie bo tam podobno duze zmiany nastąpił - no zobaczymy :)
    jade z wynikami tymi co mam zobaczymy co powie
    a przy okazji musze zrobić chlamydie bo u nas nie robią

    No właśnie tam ciągle jest inny lekarz ;/ Teraz ma tam powstać klinika leczenia niepłodności, to co z Państwa będzie szło plus dodatkowo miasto ma coś dofinansować. Ja miałam chlamydię w lutym, teraz musiałam powtórzyć do inseminacji.

    Ogólnie gabinet nowy, dobrze wyposażony :) Obyś tylko na dobrego lekarza trafiła ;)

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedz mi na chlamydie dostałaś skierowanie na NFZ ???

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo tak kombinuje gdzie by tu zaoszczędzić :P

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jajeczkowanie mam takie ze ledwo siedzę w pracy jak kicham to ból niesamowity :)

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    a powiedz mi na chlamydie dostałaś skierowanie na NFZ ???


    Tak na nfz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuska jak wizyta?

  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza a jak u genetyka??? Byłaś już???

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny <3 :)

    Kabusia, Niuni, kaasik lubią tę wiadomość

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    Dzięki Dziewczyny <3 :)
    Teraz tylko spokój... Wszystkiego co najlepsze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 19:10

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Teraz tylko spokój... Wszystkiego co najlepsze <3

    Jeszcze raz dziękuję <3
    Mam nadzieję,że wszystko będzie ok. Nawet nie myślę,że coś mogłoby pójść nie tak ;)

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget -super gratulacje :)

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Bridget -super gratulacje :)


    Byłam i tylko sie zdenerwowałam nie potrzebnie jechałam taki kawał :(
    Przyjeła mnie pani doktor nazwisko chyba Mieczkowska. pokazała jej wyniki on pokręciła nosem i powiedziała ze z takimi wynikami to tylko in vitro ze nie ma sensu próbować IUI to ja jej mówie ze czytałam słyszałam ze udaje sie z taką morfologią zajść w ciąże a ona ze no tak róznie bywa ale to bardzo mało prawdopodobne ale jak sie pani upiera to moge Panią wystumulowac ale to nie wiem kiedy na pewno po nowym roku ....
    To pytam sie czy mogłabym juz dostac teraz skierowanie na jakieś badania aby powoli sie przygotowywać a ona mi ze no to sie zobaczy na które badania dostane skierowanie bo na pewno nie na wszystkie i ona nie wie teraz na jakie
    nawet mnie nie zbadała a miałam jajeczkowanie i chciałam aby zobaczyła jakie duze mam jajeczka ...
    wyszłam i wyłam pół drogi z nerwów
    i juz nie pojde na NFZ trudno

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Byłam i tylko sie zdenerwowałam nie potrzebnie jechałam taki kawał :(
    Przyjeła mnie pani doktor nazwisko chyba Mieczkowska. pokazała jej wyniki on pokręciła nosem i powiedziała ze z takimi wynikami to tylko in vitro ze nie ma sensu próbować IUI to ja jej mówie ze czytałam słyszałam ze udaje sie z taką morfologią zajść w ciąże a ona ze no tak róznie bywa ale to bardzo mało prawdopodobne ale jak sie pani upiera to moge Panią wystumulowac ale to nie wiem kiedy na pewno po nowym roku ....
    To pytam sie czy mogłabym juz dostac teraz skierowanie na jakieś badania aby powoli sie przygotowywać a ona mi ze no to sie zobaczy na które badania dostane skierowanie bo na pewno nie na wszystkie i ona nie wie teraz na jakie
    nawet mnie nie zbadała a miałam jajeczkowanie i chciałam aby zobaczyła jakie duze mam jajeczka ...
    wyszłam i wyłam pół drogi z nerwów
    i juz nie pojde na NFZ trudno


    Przykro mi :(
    Ale ja też zazwyczaj wracałam z wizyt tam zdołowana. Teraz zapisałam się do vitrolive na pierwszą wizytę i poszłam na Unii odebrać wyniki. W międzyczasie mąż wysłał skargę do dyrektora. NO i na wizycie dostałam od razu skierowanie na inseminacje. Spróbuje na nfz zobaczę jak będzie, ale do tych lekarzy już nie wrócę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Byłam i tylko sie zdenerwowałam nie potrzebnie jechałam taki kawał :(
    Przyjeła mnie pani doktor nazwisko chyba Mieczkowska. pokazała jej wyniki on pokręciła nosem i powiedziała ze z takimi wynikami to tylko in vitro ze nie ma sensu próbować IUI to ja jej mówie ze czytałam słyszałam ze udaje sie z taką morfologią zajść w ciąże a ona ze no tak róznie bywa ale to bardzo mało prawdopodobne ale jak sie pani upiera to moge Panią wystumulowac ale to nie wiem kiedy na pewno po nowym roku ....
    To pytam sie czy mogłabym juz dostac teraz skierowanie na jakieś badania aby powoli sie przygotowywać a ona mi ze no to sie zobaczy na które badania dostane skierowanie bo na pewno nie na wszystkie i ona nie wie teraz na jakie
    nawet mnie nie zbadała a miałam jajeczkowanie i chciałam aby zobaczyła jakie duze mam jajeczka ...
    wyszłam i wyłam pół drogi z nerwów.
    i juz nie pojde na NFZ trudno
    Mikuśka współczuję takiej wizyty. To bardzo przykre, że w XXI wieku gro lekarzy gabinetów lekarskich działa jak za komuny. Pani doktor wielce obrażona,że wogule się czegoś od niej chce. Z pewnością jakbyś poszła do niej prywatnie to pewnie inaczej by ta wizyta wyglądała. Polska służba zdrowia na kasę chorych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Mikuśka współczuję takiej wizyty. To bardzo przykre, że w XXI wieku gro lekarzy gabinetów lekarskich działa jak za komuny. Pani doktor wielce obrażona,że wogule się czegoś od niej chce. Z pewnością jakbyś poszła do niej prywatnie to pewnie inaczej by ta wizyta wyglądała. Polska służba zdrowia na kasę chorych


    Dokładnie tak tam jest, że lekarze są wielce obrażeni, że ktokolwiek do nich przyszedł i jeszcze z problemami!
    I ostatnio dodatkowo usłyszałam, że to nie jest prywatny szpital. Żart.

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak tam Wasze samopoczucie po staraniach i oczekiwanie na testowanie.. ?? Ja strasznie się denerwuje. Dopiero 4 dzień PO IUI.. :/

    1769e124dc.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @, odebrałam wyniki badań immunologicznych i mam załamkę, mam tak agresywny organizm, że zabiję każdy zarodek :(

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Ja czekam na @, odebrałam wyniki badań immunologicznych i mam załamkę, mam tak agresywny organizm, że zabiję każdy zarodek :(
    Kurcze, strasznie mi przykro. Nie myśl tak, napewno da sie coś zrobic i "załagodzić" jakos Twój organizm..

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Hej dziewczyny. Jak tam Wasze samopoczucie po staraniach i oczekiwanie na testowanie.. ?? Ja strasznie się denerwuje. Dopiero 4 dzień PO IUI.. :/
    U mnie 8 dpo przy naturalnych staraniach.test z krwi mam zrobić dopiero w przyszły piątek. Ale dzisiaj mnie brzuch w dole pobolewa i i jakoś jajniki czuję i oczywiście już sonie zaczęłam dzisiaj wkręcać że to może jakieś pierwsze oznaki. Ehh czekanie jest najgorsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Ja czekam na @, odebrałam wyniki badań immunologicznych i mam załamkę, mam tak agresywny organizm, że zabiję każdy zarodek :(
    Wombi przykro mi. Oby lekarz znalazł na to sposób, bo na pewno da się to jakoś unormować.

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ