X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki leczenia niepłodności ŚLĄSK
Odpowiedz

Kliniki leczenia niepłodności ŚLĄSK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 15 lutego 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, szukam informacji o klinikach w woj. śląskim. Bielsko, Katowice, ew. może być nawet Kraków(wiem, że to nie Śląsk;)). Zdecydowaliśmy się z mężem na stanowcze kroki, ale jesteśmy kompletnie zieloni. Interesują mnie pełne opinie :) Od ceny, przez przebieg leczenia, wyniki i ogólne odczucia. Niestety mamy ograniczone finanse i wolę od razu trafić na dobre miejsce, które dociągnie sprawę do końca. Podjęcie tej decyzji było dla mnie bardzo stresujące(przyznanie się do porażki?) dlatego chce rozwiać wszystkie wątpliwości od razu i nie martwić się na zapas :) Z góry dziękuję za pomoc <3

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ