Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki leczenia niepłodności ŚLĄSK
Odpowiedz

Kliniki leczenia niepłodności ŚLĄSK

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Anna0o Koleżanka
  Postów: 52 36

  Wysłany: 15 lutego 2017, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny, szukam informacji o klinikach w woj. śląskim. Bielsko, Katowice, ew. może być nawet Kraków(wiem, że to nie Śląsk;)). Zdecydowaliśmy się z mężem na stanowcze kroki, ale jesteśmy kompletnie zieloni. Interesują mnie pełne opinie :) Od ceny, przez przebieg leczenia, wyniki i ogólne odczucia. Niestety mamy ograniczone finanse i wolę od razu trafić na dobre miejsce, które dociągnie sprawę do końca. Podjęcie tej decyzji było dla mnie bardzo stresujące(przyznanie się do porażki?) dlatego chce rozwiać wszystkie wątpliwości od razu i nie martwić się na zapas :) Z góry dziękuję za pomoc <3

  dev130ps___.png
  20150808560120.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego