Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki leczenia niepłodności ŚLĄSK
Odpowiedz

Kliniki leczenia niepłodności ŚLĄSK

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Anna0o Koleżanka
  Postów: 52 36

  Wysłany: 15 lutego 2017, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny, szukam informacji o klinikach w woj. śląskim. Bielsko, Katowice, ew. może być nawet Kraków(wiem, że to nie Śląsk;)). Zdecydowaliśmy się z mężem na stanowcze kroki, ale jesteśmy kompletnie zieloni. Interesują mnie pełne opinie :) Od ceny, przez przebieg leczenia, wyniki i ogólne odczucia. Niestety mamy ograniczone finanse i wolę od razu trafić na dobre miejsce, które dociągnie sprawę do końca. Podjęcie tej decyzji było dla mnie bardzo stresujące(przyznanie się do porażki?) dlatego chce rozwiać wszystkie wątpliwości od razu i nie martwić się na zapas :) Z góry dziękuję za pomoc <3

  dev130ps___.png
  20150808560120.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego