X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną kliniki w Lublinie czy ktoś coś wie???
Odpowiedz

kliniki w Lublinie czy ktoś coś wie???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś coś wie na temat Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny w Lublinie na Bocianiej?? Chciałabym się wybrać na konsultacje, staramy się już 2 lata o dziecko z marnym skutkiem, raz poroniłam na początku ciąży. Teraz zastanawiam się nad jakąś kliniką, ale nie mam pojęcia którą? Pomożecie?

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popytaj na wątku Lubelskie, chyba dobry jest Putowski, ja chodzilam do Wdowiaka w ovei, cenowo najtanszy :-)

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanio nie jest.. ale my byliśmy w kilku miejscach ze względu na to, że taką sprawę jak u nas należało skonsultować i wszędzie mniej więcej podobne ceny. Teraz wylądowaliśmy w abovo i jedyne co mi przeszkadza to problem z terminami wizyt. Dla mnie pracującej jest to spory kłopot. Ciężko powiedzieć czy jesteśmy zadowoleni, bo jak na razie drepczemy w miejscu, mam zlecone hsg i nie mogę go zrobić z powodu ok10 dniowych @ :( Zobaczymy czy obecna po lekach będzie krótsza. Może się uda.

    niedoświadczona 32
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 19 marca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U profesora P., póki co to po prostu byliśmy z wynikami i uzgodniliśmy strategię. U nas to problem mojego męża jest główną przyczyną. Szykujemy się do AID, bo ma 1,2 mln z czego 99 % jest wadliwych. Nic się nie poprawia. Ja to miałam zawsze długą @.. hormony ok i usg też zawsze dobrze wychodziło. HSG jednak jest koniecznością przed AID. Skoro już się na to decydujemy, to musimy mieć pewność, że nie działamy bez sensu.

    niedoświadczona 32
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 20 marca 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedoświadczona32, a rozważaliście IVF? wiesz, bezplemnikowcy (teoretyczni) tez mają dzieci;)
    Ja chodzę do Ovea, a jak trzeba jakiś większy zabieg, np. HSSG lub IUI to do Ovum

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVF nie jest dla nas.. po pierwsze koszty.. po drugie to jest obciążające dla kobiety, a ja nie mam dobrego zdrowia.. większe ryzyko ciąży mnogiej co jest dla mnie wykluczone i nie chcę się aż tak nabijać hormonami. Duphaston nawet znoszę beznadziejnie:( Wyniki męża tak na 90 % wynikają z genetyki, bo właściwie sprawdzone jest wszystko inne, taka jest sugestia większości lekarzy w tych klinikach gdzie byliśmy. Nie chcemy tego przekazać potomstwu cokolwiek jest nie tak. Może mnie niektórzy skrytykują ale czasem natura wie co robi i nie każdy powinien być biologicznym rodzicem. A my chcemy być rodzicami, a nie liczy się dla nas komórka taka czy siaka. Następnym krokiem będzie adopcja ale mamy niedużą szansę na malutkie dziecko ze względu na mój stan zdrowia. Dlatego próbujemy AID.

    niedoświadczona 32
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedoświadczona 32 wrote:
    IVF nie jest dla nas.. po pierwsze koszty.. po drugie to jest obciążające dla kobiety, a ja nie mam dobrego zdrowia.. większe ryzyko ciąży mnogiej co jest dla mnie wykluczone i nie chcę się aż tak nabijać hormonami. Duphaston nawet znoszę beznadziejnie:( Wyniki męża tak na 90 % wynikają z genetyki, bo właściwie sprawdzone jest wszystko inne, taka jest sugestia większości lekarzy w tych klinikach gdzie byliśmy. Nie chcemy tego przekazać potomstwu cokolwiek jest nie tak. Może mnie niektórzy skrytykują ale czasem natura wie co robi i nie każdy powinien być biologicznym rodzicem. A my chcemy być rodzicami, a nie liczy się dla nas komórka taka czy siaka. Następnym krokiem będzie adopcja ale mamy niedużą szansę na malutkie dziecko ze względu na mój stan zdrowia. Dlatego próbujemy AID.

    absolutnie rozsądne podejście, życzę Wam powodzenia na drodze do rodzicielstwa!

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 20 marca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ma któraś z was jakieś doświadczenia z inseminacja w Lublinie? W jakiej klinice i u kogo najlepiej próbować?

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ