Forum Starając się z pomocą medyczną klinowa resekcja jajników PCOS
Odpowiedz

klinowa resekcja jajników PCOS

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Imari Autorytet
  Postów: 534 209

  Wysłany: 18 kwietnia 2018, 09:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak w temacie, czy ktoś może podzielić się doświadczeniami lub wiedzą? Mam pcos i lekarz rozważa taki zabieg. Boję się że to zbyt radykalna decyzja.

 • Imari Autorytet
  Postów: 534 209

  Wysłany: 19 kwietnia 2018, 07:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nikt nie miał styczności z tym zabiegiem?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ