X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną komu się udało zajść w ciąże po diagnozie dwóch niedrożnych jajowodów
Odpowiedz

komu się udało zajść w ciąże po diagnozie dwóch niedrożnych jajowodów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Czytam sporo na temat niedrożności i że jedyna rada to laparoskopia, ok racja, ale dręczy mnie myśl, czy są po niej efekty w postaci ciąży? Nie wiem jest chyba takich przypadków, że da się udrożnić jajowody i bach po kłopocie. Jeśli znacie takie przypadki i to nie gdzieś zasłyszane nie do końca sprawdzone, to proszę podzielcie się :)

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj, ja też mam oba niedrożne jajowody i przygotowuje się do laparoskopii pijąc ziółka na rozpuszczenie zrostów w jajowodach i plastry borowinowe. Od wielu dziewczyn słyszałam, że pomagają. A co do ciąży po laparoskopii to myślę, że zależy od tego czy uda się udrożnić jajowody podczas tego zabiegu. Wierzę, że to pomaga i da cud życia :)

    mhsvh371pdpt408y.png
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też piłam te ziółka, efektu brak :(

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ