X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną KRIOBANK czy BOCIAN / BIAŁYSTOK
Odpowiedz

KRIOBANK czy BOCIAN / BIAŁYSTOK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Wojowniczka 💪🏻 Autorytet
    Postów: 311 220

    Wysłany: 15 października 2023, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella wrote:
    Tylko jak mam napisać bo jestem tutaj nowa i jeszcze nie ogarniam
    Musisz wejść w przyjaciółki lub wiadomości od przyjaciółek. Najpierw zaakceptuj moje zaproszenie i wtedy możemy pisać :)

    starania od 2020r.
    01.2023 r.-08.2023 r. Artemida
    🔸7x cs letrozolem - starania naturalne ❌
    11.2023 r. Kriobank - decyzja o ivf I procedura - protokół długi
    🔸05.01.2024 r.-start stymulacji🍍
    🔸18.01.2024 r.-punkcja —>16 kumulusów —> 9 komórek —> 6 komórek zapłodnionych, 3 komórki zamrożone 😍

    Nasze blastocysty:
    ❌1.2.2 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 ❌ beta nie wystartowała 😭
    🍀3.2.2 ❄️
    🍀3.1.2 ❄️
    ❌1.1.1 ❄️ (+++) po rozmrożeniu 4.1.2 - cb💔

    🔸17.02.2024 r. FET zarodek 1.1.1 (4.1.2) + EG(cykl sztuczny) cb ❌

    🔸 26.03.2024 r. FET zarodek 1.2.2 (4.1.2) + EG + Atosiban + encorton 10mg + clexane + papaweryna + acard 75 (cykl sztuczny)
    7 dpt - beta hcg <0,20 mIU/ml ❌

    🔸 04.2024r. 🙏🏻
  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 7 listopada 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny! Proszę o poradę ! Jesteśmy z mężem zdecydowani na in vitro. Leczę się w bocianie od wiosny poprzedniego roku. Ale jeszcze rozkminiam kirobank ew. Prof. Wołczyńskiego . Kto ma większą skuteczność w procedurze ?

  • Victoria85 Ekspertka
    Postów: 210 204

    Wysłany: 7 listopada 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Hejka dziewczyny! Proszę o poradę ! Jesteśmy z mężem zdecydowani na in vitro. Leczę się w bocianie od wiosny poprzedniego roku. Ale jeszcze rozkminiam kirobank ew. Prof. Wołczyńskiego . Kto ma większą skuteczność w procedurze ?
    Nie widziałam nigdzie aktualnych statystyk klinik, a tym bardziej konkretnych lekarzy, ale szczerze nie polecam prof. W. Miałam u niego pierwszą procedurę i teraz z perspektywy czasu widzę mnóstwo zaniedbań, żeby nie powiedzieć błędów.
    Skuteczność też zależeć będzie od Waszej historii że tak powiem, zdiagnozowanych chorób, wieku itd. Do trudniejszych przypadków polecam Kriobank, szczególnie dr Agnieszkę Kuczyńską, chociaż kolejki są do niej długie.

    Starania od 08.2019 r.
    ▶️6 x IVF, 8 x ET (1 x cb, 1 x🤰9tc 💔)
    ▶️ET nr 9 - 02.2024 2ba 🙏
    ❄️ 1bb
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ