X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kruche paznokcie od leków ?
Odpowiedz

Kruche paznokcie od leków ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mam pytanie czy któraś z was miała ogromny problem z paznokciami po lekach? Moje ostatnio stały się kruche i łamliwe. Tragedia. Nie wiem czy to grzybica czy działanie niepożądane któregoś z leków, ale nigdy wcześniej tak nie miałam 😭

  • Kluska Autorytet
    Postów: 3235 6284

    Wysłany: 18 września 2022, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaNaOvufriend wrote:
    Cześć. Mam pytanie czy któraś z was miała ogromny problem z paznokciami po lekach? Moje ostatnio stały się kruche i łamliwe. Tragedia. Nie wiem czy to grzybica czy działanie niepożądane któregoś z leków, ale nigdy wcześniej tak nie miałam 😭
    Niczego takiego u siebie nie zauważyłam. Robiłaś ostatnio badania krwi? Może masz jakieś niedobory?

    age.png

    Artvimed Kraków

    5 dpt 🍀 12.42
    7 dpt 🍀 44.73
    9 dpt 🍀 100.2
    12 dpt 🍀 351.0
    14 dpt 🍀 630.3
    16 dpt 🍀1402.0
    19 dpt 💚 3088.0
    27 dpt mamy bijące ❤️

    30.11.2022 zabraliśmy ❄️ do 🏡
    10.2022 mamy 4 zdrowe ❄️
    21.09.2022 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)-na razie nic z tym nie robimy
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR- metylowane witaminy i heparyna od transferu
    💊Wysokie NK maciczne- encorton
    💊Niewielkie zapalenie endometrium, przeleczone, brak biopsji kontrolnej

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2022, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Niczego takiego u siebie nie zauważyłam. Robiłaś ostatnio badania krwi? Może masz jakieś niedobory?
    Niedobory to raczej nie bo się suplementuje. Nie chcę też tego zwalać na ostatniego covida, bo nie słyszałam żeby ktoś miał takie problemy. Obawiam się że też że to grzybica, bo z miesiąc temu byłam na hybrydzie w nowym salonie 🤦‍♀️

  • Kluska Autorytet
    Postów: 3235 6284

    Wysłany: 19 września 2022, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaNaOvufriend wrote:
    Niedobory to raczej nie bo się suplementuje. Nie chcę też tego zwalać na ostatniego covida, bo nie słyszałam żeby ktoś miał takie problemy. Obawiam się że też że to grzybica, bo z miesiąc temu byłam na hybrydzie w nowym salonie 🤦‍♀️
    No to czym prędzej na wyskrobiny do dermatologa. Grzybica im szybciej wykryta tym lepiej się leczy.

    age.png

    Artvimed Kraków

    5 dpt 🍀 12.42
    7 dpt 🍀 44.73
    9 dpt 🍀 100.2
    12 dpt 🍀 351.0
    14 dpt 🍀 630.3
    16 dpt 🍀1402.0
    19 dpt 💚 3088.0
    27 dpt mamy bijące ❤️

    30.11.2022 zabraliśmy ❄️ do 🏡
    10.2022 mamy 4 zdrowe ❄️
    21.09.2022 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)-na razie nic z tym nie robimy
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR- metylowane witaminy i heparyna od transferu
    💊Wysokie NK maciczne- encorton
    💊Niewielkie zapalenie endometrium, przeleczone, brak biopsji kontrolnej

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ