Forum Starając się z pomocą medyczną Która klinika Katowice?
Odpowiedz

Która klinika Katowice?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nona Autorytet

Wysłany: 10 sierpnia, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 października, 15:15

• Nona Autorytet

Wysłany: 10 sierpnia, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

• Gruzja85 Autorytet

Wysłany: 10 sierpnia, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Pomóżcie proszę. Znajoma z Chorzowa, myślę jak jej pomóc, czy może Ostrava?
    Najlepsze opinie w Katowicach ma Angelius provita choć zależy do jakiego lekarza trafi się i trzeba dobrze wybrac. Do najlepszych czyli MP i GM czeka się po pół roku na pierwsza wizytę to o czymś świadczy. Po drugie robią namiejscu na NFZ laparaskopie histeroskopie. Reszta klinik to tasmociagi czyli wizyta w ciągu dwóch tygodni ale szkoda gadać. Natomiast najlepsze laboratorium ma novum w Warszawie i też bardzo duże doświadczenie ale tam warto jechać na in vitro gdy tutaj nie udaje się wyhodować zarodków. Ps na krakow nie warto patrzec bo sa słabsi niż nawet gyncentrum w Katowicach. A kliniki w Czechach warto rozważać tylko przy adopcji zarodka lub komórki dawczyni bo tam mają liberalniejsze przepisy i są od zdrowych ludzi.

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 sierpnia, 13:32

Nona lubi tę wiadomość

34 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
  • Nona Autorytet

Wysłany: 10 sierpnia, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

• Kaaama892 Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem zadowolona z Invimedu w Katowicach, mam porównanie z Bocianem - po dwóch wizytach tam zrezygnowałam.

Nona lubi tę wiadomość

2e00eabf43.png

Ja:28 lat. Wstępnie wszystko ok
    Mąż :30 lat. Słabe nasienie. I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    Beta 19 dpt - 11 354,
    Serduszko bije ❤️
  • Borden Przyjaciółka

Wysłany: 17 sierpnia, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invimed ok
    W provicie nie wszyscy ginekolodzy są pro pewnych rozwiazań (spora część nawet nie patrzy na immunologię)

Wady:
    - niedoczynność i Hashi
    - MTHFR C677 homozygota
    - słabo dodatnie p/c kardiolipinie
    - ostatnio kiepskie endo - 6 mm
    - 1 poronienie w 10 tyg (zarodek XX - zdrowy)

- NK - 25%

Zalety:
    - 1 dziecko

Mąż: armia zacna, morfo od 4-6%, fragmentacja 14%
  • Szapiro Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Provita Angelius.. Gyncentrum odradzam, taśma, mala wiedzą, samo to że w cv na stronie lekarzy lub fb mało wzmianek o wyjazdach na konferencje a to podstawa w medycynie.. Jestem że środowiska medycznego i widzę u mnie Ci którzy nie szkołą się jak daleko w tyle są

Szs
  • Agulek24 Znajoma

Wysłany: 3 listopada, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam wątek, bardzo proszę o podpowiedzi, gdzie na Śląsku najlepiej podchodzić do IVF? Do tej pory leczyliśmy się w Gyncentrum, będziemy tam podchodzić do 3 IUI, ale myślami jesteśmy już o krok dalej, a widzę, że GC nie ma najlepszych opinii, dlatego szukam i pytam. :)
    Będę wdzięczna za wszelkie informacje. :)

prawie 4 lata starań, lewy jajowód niedrożny, bez endometriozy
    w histeroskopii - czysto
    nasienie Męża - w bad. podstawowym morfologia 7 %, w MSOME 0%, żylaki powrózka nasiennego
    czekamy na Cud...
    27.08.2019 - 1 IUI - :(
  • monik123 Autorytet

Wysłany: 3 listopada, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Odświeżam wątek, bardzo proszę o podpowiedzi, gdzie na Śląsku najlepiej podchodzić do IVF? Do tej pory leczyliśmy się w Gyncentrum, będziemy tam podchodzić do 3 IUI, ale myślami jesteśmy już o krok dalej, a widzę, że GC nie ma najlepszych opinii, dlatego szukam i pytam. :)
    Będę wdzięczna za wszelkie informacje. :)
    Angelius Provita polecam z całego serca. Wspaniały personel i atmosfera. W Gc leczyliśmy się wcześniej i nie chciałabym już tam nigdy wracać, nie ma porównania

Agulek24 lubi tę wiadomość

Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 transfery :( 1xcb
  • ślązaczka Autorytet

Wysłany: 4 listopada, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie z kolei udało się w GYNCENTRUM więc oczywiste jest dla mnie to że ta klinikę będę polecać. Ale na ile to była zasługa kliniki a na ile innych czynników których jest miliony, tego się nigdy nie dowiemy. W Angeliusie wszystkie zarodki trzymali do 5 doby i w 2 procedurach nie mieliśmy żadnego mrozaczka a w GYNCENTRUM z 1 procedury mamy az 5! Plustrona urwisa ktory właśnie płacze bo nie może zasnąć ;-)

Agulek24 lubi tę wiadomość

I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)