Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

kupię

Oceń ten wątek:
  • Karmara12 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 14 maja, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Ponawiam: szukam clexane 0,4
    Ewentualnie neoparin 0,4

  • meredith Koleżanka
    Postów: 124 17

    Wysłany: 14 maja, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmara12 wrote:
    Witam

    Ponawiam: szukam clexane 0,4
    Ewentualnie neoparin 0,4

    Hejka
    mam Neoparin 0,4 z długą data 7 opakowań
    [email protected]

  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2251 3335

    Wysłany: 15 maja, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie relanium, [email protected]

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
  • Jagodziankaa1994 Ekspertka
    Postów: 131 225

    Wysłany: 15 maja, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmara12 wrote:
    Witam

    Ponawiam: szukam clexane 0,4
    Ewentualnie neoparin 0,4

    Mam clexane 0,4 :)

    Starania od 09.2023
    Klinika od 05.2025

    👩🏼- hiperprolaktynemia i nadczynność tarczycy-wyregulowane
    jajowody drożne

    👦🏻 - morfologia nasienia 1%

    22.08.2025 - I IUI ❌
    09.09-kwalifikacja do IVF
    19.09-Punkcja 💉 20🥚, 18 MII, 7❄️

    12.11.2025 transfer blastki 5.1.1 ✅
    5dpt beta Hcg 9,33
    7dpt beta Hcg 29,90
    9dpt beta Hcg 109,00
    12dpt beta Hcg 683,20
    15dpt beta Hcg 2760,00

    1 USG - 5tc+2 GS,YS✅
    2 USG - 7tc+3 jest serduszko ❤️😍 ✅
    3 USG - 10tc+4 CRL 3,77 ❤️-177 ✅

    1 prenatalne - 13tc 22.01.2025 ✅
    2 prenatalne - 21tc 19.03.2025 ✅
    3 prenatalne - 30tc 20.05.2025 ✅

    Termin 01.08.2026

    FeliaTest ZDROWA DZIEWCZYNKA 😍
  • Karmara12 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 maja, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodziankaa1994 wrote:
    Mam clexane 0,4 :)

    Hej, jaka cena za opakowanie?

  • LeniweJajniki25 Ekspertka
    Postów: 134 107

    Wysłany: 15 maja, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię Prograf 1mg bo u mnie w aptekach brak :( [email protected]

    👩🏻Ona27l🧔🏻‍♂️On27l
    AMH 2.1,
    nasienie słabe 🔴
    Jajowody drożne 🟢
    Histeroskopia- prawidłowa🟢
    Kariotyp-Ok🟢
    Kir Bx / nie ma kilku implantacyjnych
    HLA-C C1C1 u Obu
    Protrombina🟢
    MTHFR🟢
    Czynnik V Leiden🟢
    PAI-1 🔴 4G/5G
    ANA2🔴
    Ana3🟢
    Cross match 11.3%🟢
    Rozjechane cytokiny 🔴
    MLR 44%🟢

    07.24r FET 2zarodków🔴
    01.25r FET 3.1.1 💉💊Accofil,Encorton,neoparin, smoflipid, acard, EG🔴
    04.25r FET 2zarodków ten sam zestaw leków inne dawki
    5dpt test pozytywny
    6dpt beta 28.00
    8dpt beta 74.00
    13dpt beta 734.00
    14dpt beta 1217.00
    14.05 USG mamy serduszko 6+0
    7tc[*]
    Szczepienia LIT x3
    01.26 ET 4.1.2
    5dpt beta 17,7
    7dpt beta 79
    9dpt beta 197
    14dpt beta 2183
    18dpt beta 11908
    6tc [*]
  • cinnamon Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 15 maja, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię wszystkie preparaty z FSH jeśli komuś zostały - gonal-f, bemfola, ovaleap, puregon, menopur, mensinorm
    [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 23:30

  • paradoxus Przyjaciółka
    Postów: 173 42

    Wysłany: 17 maja, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję Glucophage w wersji XR. Proszę pisać na priv.

    insulinooporność (opanowana), niedoczynność tarczycy/Hashimoto (opanowane), hiperprolaktynemia czynnościowa (opanowana), depresja (opanowana), zapalenie endometrium (wyleczone), mutacje heterozygotyczne PAI-1 4G i MTHFR_677C>T, haplotyp HLA-DQ2(DQ2.2), okresowo ANA 1:320-1:640, obecne przeciwciała SS-A/Ro-52, KIR Bx, przewaga Th1, kom. NK 9.5%, CD4/CD8=1.32

    1xCB, 2xporonienie: 7 i 9 tydz. ciąży

    synek: sierpień 2022 <3
  • Mariola Koleżanka
    Postów: 89 9

    Wysłany: 21 maja, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię progresteron dopochwowy jeśli komuś coś zostało [email protected] lub 507343013

    1 procedura ivf Novum
    3 kriotransfery nieudane
    Czerwiec 2023
    Start 2 procedura ivf Oviklinica
    Kiry AA brak 4 implantacyjnych
    PCOS
  • staraczka123456789 Koleżanka
    Postów: 192 16

    Wysłany: 21 maja, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam opakowanie cyclogest, 4 ampułki acofilu, 16 tabletek prograf 1mg kontakt na emaila [email protected]

  • szadyxx Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 24 maja, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprzedam
    bonjesta 9 sztuk 40 zł
    progesterone benisis 23 sztuki 20 zł (opakowanie pokrzwydzone życiem ale zamyka sie normalnie)
    w gratisie dorzuce witaminy dla kobiet w ciąży pregna start pueria uno (niepełne opakowania)

  • paradoxus Przyjaciółka
    Postów: 173 42

    Wysłany: 24 maja, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilnie poszukuję Glucophage w wersji XR. Proszę pisać na priv.

    insulinooporność (opanowana), niedoczynność tarczycy/Hashimoto (opanowane), hiperprolaktynemia czynnościowa (opanowana), depresja (opanowana), zapalenie endometrium (wyleczone), mutacje heterozygotyczne PAI-1 4G i MTHFR_677C>T, haplotyp HLA-DQ2(DQ2.2), okresowo ANA 1:320-1:640, obecne przeciwciała SS-A/Ro-52, KIR Bx, przewaga Th1, kom. NK 9.5%, CD4/CD8=1.32

    1xCB, 2xporonienie: 7 i 9 tydz. ciąży

    synek: sierpień 2022 <3
  • Blackcurrant Ekspertka
    Postów: 240 387

    Wysłany: 25 maja, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clexane 80 sprzedam

    10.24 💔 7tc
    03.25 💔 cb
    04.25 💔 7tc
    1.10.25 ⏸️
    13dpo 130,5
    15dpo 564
    18dpo 2144
    20dpo 3964
    22dpo 8038

    16.10 CRL 2mm
    29.10 CRL 1.28cm, 144 ♥️
    17.11 CRL 3.34 cm, 166 ♥️
    11.12 CRL 7.71 cm, 155 🩷?
    08.01 197g
    05.02 422g
    02.03 855g

    PAI hetero/MTHFR hetero ❌
    Kariotypy ✅
    Homocysteina✅
    B12, D ✅
    Kir Bx
    2DS1, 2DS5, 3DS1, 4DSnorm ❌
    Cytokiny ✅
    AlloMLR 0% ❌
    Cross match 23,4%

    Clexane, acard, pregna start, omega3, accofil, encorton

    preg.png
  • Zonka Przyjaciółka
    Postów: 86 46

    Wysłany: 26 maja, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Zostalo mi troche lekow po ostatniej procedurze :)
    Prolutex 5 ampulek -90zl 12/27
    Crinone całe+ 4 luzem 170zl 3/28
    Encorton cały 5/28
    Duphaston caly 6/29

    [email protected]

  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1317 1104

    Wysłany: 27 maja, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! Zostało mi trochę leków:
    Luteina 50 doustna 1 opakowanie 05/2028
    Progesterone besins 4 opakowania 11/2027
    Utrogestan 1 opakowanie plus otwarte 17 globulek 12/2026
    Ovitrele 1 opakowanie 02/2027
    Accofil 4 ampułki 11/2026
    Accofil 4 ampułki 08/2026

    Jak ktoś zainteresowany to piszcie na priv, przyjmę zaproszenie 🙂

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • KlauKalu Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 27 maja, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, kupię:
    duphaston/ cyclogest/ progesteron bensins/ utrogestan
    clexane 0,4
    encorton
    dostinex


    [email protected]

  • flowery Ekspertka
    Postów: 227 115

    Wysłany: 27 maja, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam Bonjestę, mam kilka nieotwartych opakowań.
    80 zł za opakowanie.

  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1317 1104

    Wysłany: 27 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! Zostało mi trochę leków:
    Luteina 50 doustna 1 opakowanie 05/2028
    Ovitrele 1 opakowanie 02/2027
    Accofil 4 ampułki 11/2026
    Accofil 4 ampułki 08/2026
    Equoral 50 mg 1 opakowanie (50 kapsułek) 12/2026

    Jak ktoś zainteresowany to piszcie na priv, przyjmę zaproszenie 🙂

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • RX84 Koleżanka
    Postów: 66 1

    Wysłany: 28 maja, 02:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.. Ma ktoś na sprzedaż Estrofem lub inny Estradiol w tabletach? Naprawdę potrzebuję ze 3 lub 4 opanowania.

    Kontakt: [email protected] lub proszę o e-mail do kontaktu.

    Część jestem Roberta.
  • Klaudia 8557 Koleżanka
    Postów: 114 5

    Wysłany: 1 czerwca, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupie estrofem 2 miligramy dluga i swieza data lub Oestrogel chetnie kupie przez allegro - kontak [email protected]

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ