X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną kupię Accofil Wawa
Odpowiedz

kupię Accofil Wawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina70 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 24 marca 2022, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię Accofil, najchętniej Warszawa

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 962 1525

    Wysłany: 24 marca 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam do sprzedania 4 ampułki, ale Śląsk, więc tylko z wysyłką, a to wchodzi w grę tylko jeśli zużyjesz do 15 dni ( wg charakterystyki produktu leczniczego).

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> test receptywności endometrium, immunolog...
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 26 marca 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę odsprzedać dwie ampulkostrzykawki.
    Zostanie mi tez dwa zastrzyki podzielone już w insulinowki n a czesci(w jednej insulinowce 1/3 ampulkostrzykawki).
    Warszawa

    Stokrotka89 lubi tę wiadomość

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Karolina70 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Hej, mam do sprzedania 4 ampułki, ale Śląsk, więc tylko z wysyłką, a to wchodzi w grę tylko jeśli zużyjesz do 15 dni ( wg charakterystyki produktu leczniczego).

    Czy aktualne jeszcze? Kupię z wysyłką.

  • monkasprow Koleżanka
    Postów: 32 24

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina70 wrote:
    Czy aktualne jeszcze? Kupię z wysyłką.
    Przyjmij proszę zaproszenie

  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 1 sztukę:)

  • Stokrotka89 Koleżanka
    Postów: 247 22

    Wysłany: 10 maja 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię accofil Warszawa.

    A takze:
    - equoral
    - sildanefil
    - lametta

    Proszę o kontakt [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ