X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kupie agolutin...pilnie.
Odpowiedz

Kupie agolutin...pilnie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patti13 Koleżanka
    Postów: 66 8

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Bardzo pilnie potrzebuję kupić agolutin.
    Jestem z Warszawy

    Proszę o kontakt na mail: [email protected]

    paulik1507 lubi tę wiadomość

  • anazara Koleżanka
    Postów: 111 8

    Wysłany: 20 lutego 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam 1 opakowanie agolutin, [email protected]

  • anda Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 27 listopada 2023, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam agolutin pozostały po kuracji z terminem do grudzien 2025 kontakt: [email protected]

  • paulik1507 Przyjaciółka
    Postów: 123 28

    Wysłany: 29 listopada 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zostało mi 24 ampułki Agolutinu. Mam również do nich zestaw strzykawek i igieł.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ