X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kupię: duphaston
Odpowiedz

Kupię: duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimi0101 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ma któraś duphaston ew.luteine ?

  • imbir Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi0101 wrote:
    Dziewczyny czy ma któraś duphaston ew.luteine ?

    Czy dalej szukasz duphastonu? Mam 1,5 opakowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2022, 21:58

  • kate2712 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nadal aktualne ja jestem chętna na ten duphaston. Bardzo proszę o informacje na email: [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2022, 09:27

  • Karolina989 Koleżanka
    Postów: 41 5

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    imbir wrote:
    Czy dalej szukasz duphastonu? Mam 1,5 opakowania.
    Jestem zainteresowana duphastonwm :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ