X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kurczące się endometrium
Odpowiedz

Kurczące się endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 18 lutego 2022, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miałyście taką sytuację że Wasze endometrium miało np. 9mm przed owulacją, a przy samej owulacji skurczyło się do 7mm. Miałam już kilka takich sytuacji że endometrium było ładne, a po kilku dniach okazało się cieńsze. Czy wiecie czym to może być spowodowane?

    Mika
  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 18 lutego 2022, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Dziewczyny czy miałyście taką sytuację że Wasze endometrium miało np. 9mm przed owulacją, a przy samej owulacji skurczyło się do 7mm. Miałam już kilka takich sytuacji że endometrium było ładne, a po kilku dniach okazało się cieńsze. Czy wiecie czym to może być spowodowane?
    Ja miałam tak po szczepieniu na covid. A jak byłam na konsultacji u inmunologa słyszałam że właśnie tak się dzieje po szczepienia o jak ktoś przechowuje.

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 19 lutego 2022, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam dopóki mi nie wprowadzono heparyny od 2dc. Ale ja mam przekrwienie miednicy mniejszej I krew płynie w zła stronę.

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 19 lutego 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Ja tak mialam dopóki mi nie wprowadzono heparyny od 2dc. Ale ja mam przekrwienie miednicy mniejszej I krew płynie w zła stronę.

    Kurcze to bardzo ciekawe co piszesz…. Porozmawiam o tym z lekarką i zobaczymy co na to powie….
    Muszę zrobić wszystko aby dobrze przygotować się do transferu. Lekarze za bardzo tego nie chcą komentować i mówią że może tak być od zmieniających się hormonów…. 🙃
    Czyli po heparynę poprawiło się ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 10:42

    Paulina12345 lubi tę wiadomość

    Mika
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 19 lutego 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Kurcze to bardzo ciekawe co piszesz…. Porozmawiam o tym z lekarką i zobaczymy co na to powie….
    Muszę zrobić wszystko aby dobrze przygotować się do transferu. Lekarze za bardzo tego nie chcą komentować i mówią że może tak być od zmieniających się hormonów…. 🙃
    Czyli po heparynę poprawiło się ??

    Bo nikt nie chce qprowadzac heparyny bez powodu. Jeżeli masz lekrke dopuszczająca Twój głos to zapytaj/poproś czy można by coś takiego wypróbować.

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 19 lutego 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia84 wrote:
    Ja miałam tak po szczepieniu na covid. A jak byłam na konsultacji u inmunologa słyszałam że właśnie tak się dzieje po szczepienia o jak ktoś przechowuje.

    Ciekawa teoria…..
    Mi zdarzały się już tego typu historie przed zachorowaniem i zaszczepieniem …. 🙃

    Mika
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 19 lutego 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Bo nikt nie chce qprowadzac heparyny bez powodu. Jeżeli masz lekrke dopuszczająca Twój głos to zapytaj/poproś czy można by coś takiego wypróbować.

    Wiem ze mam dostać heparynę kiedy zajdę w ciąże bo jestem po dwóch poronieniach. Mam tez mutacje MTHFR homo i PAI hetero, to tez ponoć jest wskazaniem. Ale nie pomyślałabym ze heparyna może pomoc w pierwszych dniach cyklu….
    Ale na ludzki rozum…. Na pewno rozrzedzając krew spowoduje jej lepszy przepływ 😊
    Dziękuje 🥰

    Mika
  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 19 lutego 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Ciekawa teoria…..
    Mi zdarzały się już tego typu historie przed zachorowaniem i zaszczepieniem …. 🙃
    A ja Wasze miałam piękne Endo i po 2 szczepieniu przez 2 cykle miałam problem ze się zapadało i teraz po 3 dawce zrobiło mi się to samo.....

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 19 lutego 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia84 wrote:
    A ja Wasze miałam piękne Endo i po 2 szczepieniu przez 2 cykle miałam problem ze się zapadało i teraz po 3 dawce zrobiło mi się to samo.....

    Miejmy nadzieję że to efekt odwracalny

    Mika
  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 19 lutego 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Miejmy nadzieję że to efekt odwracalny
    Tak

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ