X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kwas foliowy - za wysoki poziom
Odpowiedz

Kwas foliowy - za wysoki poziom

Oceń ten wątek:
  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.B.G. wrote:
    @Maugo przepraszam,może już pisałaś, ale czytam w Twojej stopce,że Twój M miał skok w morfologii z 0% do 12 % (!!). Mogę wiedzieć czym to osiągnęliście?
    W naszym przypadku pierwsze badanie 0% było zrobione w Invimedzie. Kolejne były robione w pracowni andrologicznej i w Invicta. Z tego co mówiło wiele osób i kilku lekarzy, w tym pierwszym zawsze wychodzą zaniżone. Dlaczego? Nie wiem... Są różne teorie.
    U nas były też suplementy i odstawienie papierosów, ale tak naprawdę to pierwszego wyniku nie bierzemy w ogóle pod uwagę. Dobrze, że zrobiliśmy kolejne badania i poszerzylismy diagnostykę, bo gdybyśmy tylko zostali przy pierwszych to nie wyszlibyśmy z kryzysu.
    Polecam zbadać się kilka razy, wiele zależy od stanu zdrowia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 15:12

    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ