Forum Starając się z pomocą medyczną Kwas foliowy - za wysoki poziom
Odpowiedz

Kwas foliowy - za wysoki poziom

Oceń ten wątek:
 • Maugo Przyjaciółka
  Postów: 329 41

  Wysłany: 12 lutego 2018, 15:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  J.B.G. wrote:
  @Maugo przepraszam,może już pisałaś, ale czytam w Twojej stopce,że Twój M miał skok w morfologii z 0% do 12 % (!!). Mogę wiedzieć czym to osiągnęliście?
  W naszym przypadku pierwsze badanie 0% było zrobione w Invimedzie. Kolejne były robione w pracowni andrologicznej i w Invicta. Z tego co mówiło wiele osób i kilku lekarzy, w tym pierwszym zawsze wychodzą zaniżone. Dlaczego? Nie wiem... Są różne teorie.
  U nas były też suplementy i odstawienie papierosów, ale tak naprawdę to pierwszego wyniku nie bierzemy w ogóle pod uwagę. Dobrze, że zrobiliśmy kolejne badania i poszerzylismy diagnostykę, bo gdybyśmy tylko zostali przy pierwszych to nie wyszlibyśmy z kryzysu.
  Polecam zbadać się kilka razy, wiele zależy od stanu zdrowia.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 15:12

  04.2016 morfologia - 0%, 09.2016 - 12%, 03.2017 - 6%
  HSG 04.2016 - drożne
  05.2017 - Hiperprolaktynemia czynnościowa,
  MTHFR 1298A-C i PAI-1 4G - układy heterozygoryczne,
  02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
  Metyle, Acard
  Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego