X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kwas pteroilomonoglutaminowy w suplach
Odpowiedz

Kwas pteroilomonoglutaminowy w suplach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stay Ekspertka
    Postów: 130 189

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dłuższego czasu stosuje Miovelie.
    Niedawno wyczytałam ze ma w składzie kwas pteroilomonoglutaminowy, który podobno powoduje skutki uboczne w organizmie.
    Poprosiłam lekarza, zeby polecił mi inne suple. Padło na Pueria Uno. Po zapoznaniu się ze składem znowu zauważyłam ten kwas 😖

    Dziewczyny macie jakaś wiedzę na ten temat ? Polecicie coś bez tego kwasu? Czy może nie ma co sie martwić…

  • Mar_tinny Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ma bardzo duże znaczenie (Tutaj podsyłam ci źródło, w zapisanej relacji możesz o tym poczytać: https://www.instagram.com/lifebalance_nutrition/ )
    Jeśli miałabym polecić coś bez tego kwasu, to właśnie w UP FERTIL WOMEN jest tylko Quaterfolic czyli zmetylowana forma kwasu foliowego bez kwasu pteroilomonoglutaminowego :)

    Stay lubi tę wiadomość

  • Stay Ekspertka
    Postów: 130 189

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar_tinny wrote:
    To ma bardzo duże znaczenie (Tutaj podsyłam ci źródło, w zapisanej relacji możesz o tym poczytać: https://www.instagram.com/lifebalance_nutrition/ )
    Jeśli miałabym polecić coś bez tego kwasu, to właśnie w UP FERTIL WOMEN jest tylko Quaterfolic czyli zmetylowana forma kwasu foliowego bez kwasu pteroilomonoglutaminowego :)

    Dziękuje Ci bardzo, poczytam.

  • Stay Ekspertka
    Postów: 130 189

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar_tinny wrote:
    To ma bardzo duże znaczenie (Tutaj podsyłam ci źródło, w zapisanej relacji możesz o tym poczytać: https://www.instagram.com/lifebalance_nutrition/ )
    Jeśli miałabym polecić coś bez tego kwasu, to właśnie w UP FERTIL WOMEN jest tylko Quaterfolic czyli zmetylowana forma kwasu foliowego bez kwasu pteroilomonoglutaminowego :)

    fertil Women tez zawiera kwas pteroilomonoglutaminowy, sprawdziłam w aptece.

  • Asia28 Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o suplement z mioinozytolem to polecam miovarian :)

    Stay lubi tę wiadomość

    Endometrioza 3/4 st, PCOS, hiperprolaktynemia, hiperinsulinemia

    5926p1.png

    09/2018r- stymulacja clo :(
    10/2018r.- stymulacja clo :(
    11/2018r.- stymulacja clo :(
    12/2018r.- lametta :(
    01/2019- gonadotropiny starania nat :(
    02/2019r- gonadotropiny starania nat :(
    07.2019r. In Vitro długi protokół- 2 blastki
    17.07.2019r. Transfer świeżaka- blastka 4.1.1.
    8dpt 125,4 10dpt 181,6 12dpt 364.5 14 dpt 672.4 16dpt 1286 , 30dpt ♥️
    05.2023r. powrót po rodzeństwo <3 /badania do transferu
    06.2023r. rozpoczęcie leków do FET/ w 12dc wykryty wodniak jajowodu :(- przerwanie leków
    08.2023r. zaplanowana laparoskopia

    dietetyk-zabicka.pl
    Jestem dietetykiem i specjalizuję się w dietoterapii w niepłodności /PCOS/ endometriozie- w chorobach, których niestety sama doświadczyłam <3. Dieta w staraniach o ciążę odgrywa ogromną rolę <3.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi polecono ten:
    https://aliness.pl/pl/p/PrenaCare-START-dla-kobiet-x-60-Vege-caps/396
    Z Aliness miałam sporo innych supli i jestem zadowolona. Choruję na IBS i gastrolog polecał tą firmę

    Stay lubi tę wiadomość

  • meerici Autorytet
    Postów: 440 408

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam inozytol z PRENACAPS, witaminy z grupy B stosuję osobno z ALINESS

    Stay lubi tę wiadomość

  • Stay Ekspertka
    Postów: 130 189

    Wysłany: 3 września 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Ja polecam inozytol z PRENACAPS, witaminy z grupy B stosuję osobno z ALINESS

    Co dokładnie stosujesz i w jakiej dawcę jeżeli można wiedzieć ?

  • harnas Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 25 września 2023, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay wrote:
    fertil Women tez zawiera kwas pteroilomonoglutaminowy, sprawdziłam w aptece.

    Up Fertil Women nie zawiera kwasu pteroilomonoglaminowego musiałaś sprawdzić nie ten produkt

    https://uphealthpharma.pl/produkt/up-fertil-formula-women

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ