X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Leczenie z ovitrelle
Odpowiedz

Leczenie z ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja22 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 października 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Lekarz stwierdził u mnie PCOS i słabo ułożonego mięśniaka 3cm oraz mocno podwyższona prolaktyne, która zbijam dostinexem. Staramy się o dziecko około 3 miesiące, ale w tamtym tygodniu 3 października pierwszy raz przyjelam ovitrelle przy jednym pęcherzyku 18mm. Lekarz nie poinformował mnie, że ovi powoduje fałszywe testy i podwyższona betę, dowiedziałam się dopiero na forum i mam pytanie, czy jeżeli po 3 dniach od zastrzyku beta wyszła mi 63, a dziś (po 7dniach) wyszła 11,3 to mam jeszcze szanse na zajście w ciąże w tym cyklu? Czy jak spadła o tyle to już nie ma na co liczyć?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ