X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną lekarz w Toruniu
Odpowiedz

lekarz w Toruniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opinie, oceny, komentarze dotyczące lekarzy ginekologów z Torunia, kogo polecanie przed kim przestrzegacie ...


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stanowczo odradzam Sinice

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odradzam Zielke - wypisuje tylko recepty na tabsy anty bez wywiadu, na chybił trafił. Problemami niepłodności się w ogóle nie zajmuje. A poza tym jest bardzo miła i sympatyczna.
    Dr. Modrzewska może złą nie jest, ale specjalnie się nie pali do stawiania diagnozy problemów z płodnością. Wypisuje skierowania na pojedyncze badania, przez które i tak nie można stwierdzić w czym problem. Mi dała skierowanie tylko na prolaktynę i USG, które wyszły ok i kazała przyjść za 3 miesiące. Nie przejęła się faktem że moje cykle trwają od 29-40dni. Poza tym badanie gin. wykonane przez nią jest bolesne.
    Dr. Winiarska, byłam tylko raz, ale dziwna za niej lekarka. Najpierw twierdzi, że nie widzi na USG obrazu PCOS za chwilę w wyniku pisze co innego. Stwierdziła, że 3,8mm endometrium to wcale nie mało jak na 14dc... ITP.
    Dr. Łukasiewicz i dr. Nowicki - dwaj mądrale, którzy są zmęczeni pracą i nie chce im się. Niedokładne badanie USG, brak porządnego opisu. Widząc mnie bez żadnych badań stwierdzili, że powinnam schudnąć to wtedy zajdę w ciążę.
    Dr Koch - jedyny którego mogę polecić. Rzeczowy, dokładny, spokojnie wszystko tłumaczy. Już na pierwszej wizycie trafił w sedno wypisując konkretne skierowanie na badania. Do tego człowiek uśmiechnięty, ciepły. Interesuje się pacjentką i jej historią. Wypytuje i przede wszystkim działa. Tzn badania hormonalne, cytologia, monitoring cyklu, wszystko co potrzeba. Wyczekuję kolejnej wizyty do niego.
    Jakby co to u wszystkich tych lekarzy byłam na NFZ

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ