Forum Starając się z pomocą medyczną lekarz w Toruniu
Odpowiedz

lekarz w Toruniu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • julianna Autorytet
  Postów: 1572 531

  Wysłany: 27 marca 2014, 13:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  opinie, oceny, komentarze dotyczące lekarzy ginekologów z Torunia, kogo polecanie przed kim przestrzegacie ...


  f2w3tqywlcgkfgv6.png
 • AnaR Autorytet
  Postów: 445 512

  Wysłany: 23 marca 2015, 19:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  stanowczo odradzam Sinice

  geeky-2017-12-21.jpg
  nzjdqqmzsy5sbehi.png
  Uleczka 29.01.2016
 • Tova33 Autorytet
  Postów: 696 556

  Wysłany: 24 marca 2015, 16:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Odradzam Zielke - wypisuje tylko recepty na tabsy anty bez wywiadu, na chybił trafił. Problemami niepłodności się w ogóle nie zajmuje. A poza tym jest bardzo miła i sympatyczna.
  Dr. Modrzewska może złą nie jest, ale specjalnie się nie pali do stawiania diagnozy problemów z płodnością. Wypisuje skierowania na pojedyncze badania, przez które i tak nie można stwierdzić w czym problem. Mi dała skierowanie tylko na prolaktynę i USG, które wyszły ok i kazała przyjść za 3 miesiące. Nie przejęła się faktem że moje cykle trwają od 29-40dni. Poza tym badanie gin. wykonane przez nią jest bolesne.
  Dr. Winiarska, byłam tylko raz, ale dziwna za niej lekarka. Najpierw twierdzi, że nie widzi na USG obrazu PCOS za chwilę w wyniku pisze co innego. Stwierdziła, że 3,8mm endometrium to wcale nie mało jak na 14dc... ITP.
  Dr. Łukasiewicz i dr. Nowicki - dwaj mądrale, którzy są zmęczeni pracą i nie chce im się. Niedokładne badanie USG, brak porządnego opisu. Widząc mnie bez żadnych badań stwierdzili, że powinnam schudnąć to wtedy zajdę w ciążę.
  Dr Koch - jedyny którego mogę polecić. Rzeczowy, dokładny, spokojnie wszystko tłumaczy. Już na pierwszej wizycie trafił w sedno wypisując konkretne skierowanie na badania. Do tego człowiek uśmiechnięty, ciepły. Interesuje się pacjentką i jej historią. Wypytuje i przede wszystkim działa. Tzn badania hormonalne, cytologia, monitoring cyklu, wszystko co potrzeba. Wyczekuję kolejnej wizyty do niego.
  Jakby co to u wszystkich tych lekarzy byłam na NFZ

  jnmq43r83wkg2ahp.png
  MICHAŁEK
  zrz6wn15l66uy1jq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego