X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Lekarze SZCZECIN
Odpowiedz

Lekarze SZCZECIN

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Postanowiłam założyć nowy temat odnośnie lekarzy zajmujących się niepłodnością w naszym mieście. W Szczecinie są tylko dwie kliniki z tym związane, ale takich lekarzy, którzy pomagają parom zajść w ciążę, przyjmujących prywatnie jest zdecydowanie więcej. Ja sama właśnie zaczęłam leczenie u siódmego 🙈 lekarza, który zajmuje się niepłodnością. Byłam pacjentką naszego sławnego dr PC- co do niego to mam mieszane uczucia. Gdyby się mnie jakaś koleżanka zapytała czy polecam, powiedziałabym, żeby poszła na wizytę i sama oceniła. Leczyłam się również u dr Niedzielskiego- ordynatora w Zdrojach. Jest to lekarz starej daty, ale z doświadczeniem. No i śmiało można się dogadać w sprawie inseminacji na NFZ. A Wy leczycie się u kogoś spoza ekipy VL i Bociana?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2021, 09:33

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się lecze u PC w bocianie . Jestem po 3 IUI , nie udanej bo testy negatywne czekam na bete. Z tym że pierwsza miałam robiona w programie niepłodności na unii lubelskiej na NFZ i się udało. Niestety program zamknęli. Już mi zostaje tylko in vitro 🤷🏻‍♀️

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kojarzę Cię z wątku Bociana :) przykro mi, że IUI nieudana :(

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam jeszcze kiedyś u Banacha i on w Zdrojach robił mi hsg. Generalnie spoko, ale nie poszłabym do niego drugi raz bo moje hsg to była tragedia...

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi, ja leczyłam się u dr Banacha. Naciskał bardzo na inseminacje. Na pierwszą się zgodziłam, bo na NFZ, ale później wstrzymali przez pandemię. I ja prywatnie nie chciałam, bo kasa i do Poznania trzeba by było jechać. Ogólnie ja do niego nie miałam zastrzeżeń. Przestałam chodzić, bo mam dość płacenia za wizyty, zastrzyki, badania...

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Staraczka21 Ekspertka
    Postów: 210 52

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie jak można "załatwić" iui na NFZ. Od przeszło 4 lat się staram z mężem o potomstwo. Obecnie chodzę do bociana do Bączkowskiego ale koszty wizyt itd mnie przerażają. Boję się żeby brak kasy nie stanał na drodze do posiadania potomstwa i zaczynam się zastanawiać czy nie probowac gdzieś dostać się na NFZ na iui. Jestem spoza Szczecina.

  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że wspomnieliście o doktorze Niedzielski, nam bardzo pomógł z mężem dzięki nie mu donosiłam szczęśliwie ciąże. Także może lekarz starej daty ale stawia konkretne diagnozy

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, na NFZ przysługują trzy procedury in vitro. Na tę chwilę niestety są wstrzymane przez pandemię :( lekarz który przyjmuje prywatnie może wystawić skierowanie do szpitala na iui. Np dr Niedzielski. Mi wystawił dr Banach

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja, ja zrezygnowałam z dr Niedzielskiego, bo stymulował mnie tylko clostylbegytem. Miałam po kilkanaście pęcherzyków na jednym jajniku. Brzuch myślałam, że mi pęknie. Ale mojej znajomej, która starała się przez ponad 10 lat pomógł. Pisze, że starej daty, bo właśnie ( nie wiem jak jest teraz ja chodziłam z 3 lata temu) przepisywał tylko ten clostylbegyt.

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 3 IUI w Vitro, 3 pełne procedury IVF w Vitro i powiem tak- prowadził mnie głównie RS, ale właściwie miałam kontakt z większością z tych lekarzy, oraz z doktorem Bączkowskim w Bocianie. Moja konkluzja jest taka- żałuję, że wcześniej nie przeniosłam się gdzie indziej. Nie szukano przyczyn, nie ruszono immunologii, 2 razy bardzo podobny protokół do stymulacji. Personalnie do lekarzy nic nie mam. Ale całościowo mi nie pomogli. Czwartą procedurę miałam w Poznaniu i rezultat był lepszy niż po trzech razem wziętych w Vitro. Natomiast do prowadzenia ciąży chciałam wrócić do RS, ale z przyczyn technicznych jestem u WG i jestem zadowolona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka21 wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie jak można "załatwić" iui na NFZ. Od przeszło 4 lat się staram z mężem o potomstwo. Obecnie chodzę do bociana do Bączkowskiego ale koszty wizyt itd mnie przerażają. Boję się żeby brak kasy nie stanał na drodze do posiadania potomstwa i zaczynam się zastanawiać czy nie probowac gdzieś dostać się na NFZ na iui. Jestem spoza Szczecina.


    Niestety dziś dzwoniłam na unii gdzie był program niepłodności i inseminacja była na NFZ ( moja udana) ale zamknęli ten program bo brak kasy 🤷🏻‍♀️ Niby na covid poszła.

    Mi PC zlecił trombofile i kariotypy że może coś tam 🤷🏻‍♀️ Sama nie wiem co dalej czy 4 IUI ? Czekając na wyniki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2021, 17:48

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ciężko powiedzieć... IUI jest zdecydowanie tańsza, ale tą kasę można już odłożyć na ivf. A jak miałaś robione IUI? Na pękniętych pęcherzykach?
    Mi dr Banach powiedział, że to nic, że są pęknięte, bo plemniki mają ok 90h, no ale komórka jajowa żyje zdecydowanie krócej niż plemniki...

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja miałam 3 IUI w Vitro, 3 pełne procedury IVF w Vitro i powiem tak- prowadził mnie głównie RS, ale właściwie miałam kontakt z większością z tych lekarzy, oraz z doktorem Bączkowskim w Bocianie. Moja konkluzja jest taka- żałuję, że wcześniej nie przeniosłam się gdzie indziej. Nie szukano przyczyn, nie ruszono immunologii, 2 razy bardzo podobny protokół do stymulacji. Personalnie do lekarzy nic nie mam. Ale całościowo mi nie pomogli. Czwartą procedurę miałam w Poznaniu i rezultat był lepszy niż po trzech razem wziętych w Vitro. Natomiast do prowadzenia ciąży chciałam wrócić do RS, ale z przyczyn technicznych jestem u WG i jestem zadowolona.
    Ja niestety tez odczułam ze w VL liczyła się kasa... W Bocianie w Poznaniu zupełnie inne podejście do pacjenta. Mąż oddawał nasienie w VL. W zwykłej łazience, wszystko słychać, ktoś łapie za klamkę. W Bocianie jest przystosowany do tego pokój, mogłam być z mężem. Różnice naprawdę kolosalne. A pieniądze te same, lub nawet większe...

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,czy jest tu jakaś osoba która korzystała z dofinansowania dla mieszkańców Szczecina procedury in Vitro w klinice invicta? W jakim miescie jest ta klinika która robi dofinansowanie?

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że jest to klinika w Gdańsku

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Wydaje mi się, że jest to klinika w Gdańsku
    Dzięki,właśnie się dowiedziałam.

  • Miśka83 Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly 23 widzę w twoim opisie 02.2021 diagnostyka w szpitalu. Zdradzisz gdzie Ci się udało załapać? Niby wszystkie szpitale w Szczecinie wstrzymały zabiegi i diagnostykę. Nawet TB mówił że laparoskopii nie zrobi bo wstrzymane w Policach 🙄

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam skierowanie do szpitala w Goleniowie

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Kasia ciężko powiedzieć... IUI jest zdecydowanie tańsza, ale tą kasę można już odłożyć na ivf. A jak miałaś robione IUI? Na pękniętych pęcherzykach?
    Mi dr Banach powiedział, że to nic, że są pęknięte, bo plemniki mają ok 90h, no ale komórka jajowa żyje zdecydowanie krócej niż plemniki...

    1 udana na nie pękniętych , 2 gdzie było super nasienie i pecherzyki na pękniętych. A 3 na jednym pekajacym a jednym nie 🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2021, 22:06

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7095 7134

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1991 wrote:
    1 udana na nie pękniętych , 2 gdzie było super nasienie i pecherzyki na pękniętych. A 3 na jednym pekajacym a jednym nie 🤷🏻‍♀️
    Czyli loteria...

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ